2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benimki de bazen emiyor ama normal bu aylarda cok artmamasi lazım bebekle ilgilenmek lazım diyorlar alışkanlığa dönüşmemesi için,ama emmekten ziyade üç dort parmak ağızda surekli bi ısırma onları,sanirim disler gelecek.Bazen bi bakıyorum yeleği ısırıyor.Sen kullanırsan yorumlarını bekliyorum
Benimkide battaniyeyi bile ağzına sokma derdinde
Selam kızlar çok özledim sizi ..
Hamilelikte yine vakit bulabiliyordum ama baran da gelince 3 üz gibi oldular çok zorlanıyorum sütüm tamamen biteli 3 ay oldu 2 aydır tam zamanlı döndüm okula. Evde süt iznini kullanayım dedim süt yok hizmetçi moduna girdim kv kp sağolsun dedim madem öyle çalışayım bari. 2:30 da bitiyor okulum zaten.
6 aya yaklaşıyoruz artık tadımlar nasıl olacak bakalım
Gelişim olarak yarım dönme tam dönme olmadı henüz dilimiz yok kaşıntı çok mama sayesinde gece 1 kere uyanıyoruz arada güzellik yapıp uyanmafıpı da oluyor bizde durumlar bmyle
Kv kp varsa sütte yoksa en mantıklısı çalışmak bence de cnm..
Ben rapor ayarladım sonrada 1 yıl ücretsiz iznini baslatacagim bakanım yok cunku

Arkadaşlar daha once yazdim ama cevap veren olmadı. Gece bebeklerinizin burnu tıkanıyor mu...petek yanmamasina rağmen burnu tıkanıyor gece gece serum sıkıp ağlatmak zorunda kalıyorum ya

Selam kızlar çok özledim sizi ..
Hamilelikte yine vakit bulabiliyordum ama baran da gelince 3 üz gibi oldular çok zorlanıyorum sütüm tamamen biteli 3 ay oldu 2 aydır tam zamanlı döndüm okula. Evde süt iznini kullanayım dedim süt yok hizmetçi moduna girdim kv kp sağolsun dedim madem öyle çalışayım bari. 2:30 da bitiyor okulum zaten.
6 aya yaklaşıyoruz artık tadımlar nasıl olacak bakalım
Gelişim olarak yarım dönme tam dönme olmadı henüz dilimiz yok kaşıntı çok mama sayesinde gece 1 kere uyanıyoruz arada güzellik yapıp uyanmafıpı da oluyor bizde durumlar bmyle
Çalışmakla iyi yapmışsınız madem büyükler evde, enazindan kendinize vakit ayırmış olursunuz ..süt olayı da nasip, gönül ister ki emsinler, olmuyorsa yapcak bisey yok canim

Arkadaşlar daha once yazdim ama cevap veren olmadı. Gece bebeklerinizin burnu tıkanıyor mu...petek yanmamasina rağmen burnu tıkanıyor gece gece serum sıkıp ağlatmak zorunda kalıyorum ya
Gündüz 1 kere filan açıyorum, gece bi kac saat buhar mak. Kullanıyorum tıkanma olmuyor cnm. Ama tıkanma varsa mecbur gecede olsa açacaksın kuzum çok küçükler çünkü rahat uyuyamaz ememez

Ya demek babasi ama illa sanada benziyodur. Bizim minik ayni ablasi 😍 ablasinida ikimizede benzetiyorlar. Buyuk kizimin net bana benzeyen yerleri sac, goz ve ten tipa tip 😁 kalanlar yine ortak. Disler bana benzemesin isterdim ama gorunru benzesede insallah saglik benzemez. Benim ailemin yanlis tedavi ettirmeside sebep oldu biraz tel takildim ve disciye goturmediler sonrasinda 4 yil agzimda kaldi o en sonunda kendim cikardim. O sirada sallanan ust dislerim mesela cikamadi karma karisik oldu ama genel olarkta saglikli degiller zaten 😟 cok agriyor hic icmek istemezdim bormalde bile zorlanmazsam icmem ama parol ictim doktor 2 gun agri olbilir 6 saatte bir icersin dedi. Sebin agri ne durumda ?
Ne güzel benimki hiç benzemiyor bana belki büyüyünce değişir 🤷🏻‍♀️ Ağrın olmasına üzüldüm çok geçmiş olsun çabucak iyileşirsin inşallah 🤲🏻 insan dayanamayınca içiyor napıcaksın :KK43: keşke ailemizi seçebilseydik nasıl ihmalkar düşüncesiz olabiliyorlar anlamıyorum.çocuk Allah’ın emaneti.yarın bunun hesabını nasıl verecekler acaba? Umarım böyle ana olmayız yazık gerçekten
İnş.canım çok zorlanıyor belki diş jellerinden alırım bi araştırmam lazım. Belki biraz dik başlıyım ama uysal biriyimdir.Evcimenim ama güzel havada çıkasım gelir günü kaçırmamak için.Yemek yemeye bayılırım tam bi gurmeyimdir haa.😁 Yiyipte almayanlardanım 6 yıl önceki kilomdayım şuan acayip hafifledim o çok fark ediyor.
görümcem de almış o jeller baya kurtarıcıymış ilerde bende alırım sanırım
Burcunu yansıtıyorsun demek ☺️ben de evcimen ve uysalım benziyoruz ☺️
yiyipte alamayanlara özeniyorum çok şanslısın. ben biraz salsam hemen kilo alıyorum.tek tesellim hızlı vermem ama yine de doğum öncesi kiloma tam dönemedim yediklerime dikkat edemiyorum şu sıra
Amin amin inşallah sağlık çok önemli Ya herşey ona bağlı sağlık olmadı mı hiçbişey olmuyo yine bu halimize de şükürler olsun 😊

biz artık kesin fakülteye gidicez kızlar 3 gündür yine kaka yapamıyo niye böyle oluyo anlamıyorum tam düzeldi diyorum yapabiliyo hatta demir ilacını da bu yüzden vermiyorum ama böyle ara ara yapamadığı oluyo ne yiyebiliyo ne uyuyabiliyo doğru düzgün bi düzeni olmuyo ben de bunalıyorum ev dümdüz hiçbişey yapasım da olmuyo böyle olunca
geçmiş olsun canım inşallah bağırsakları düzene girer de rahatlarsınız.bizim kaka yapıyor da noluyor kanlı yapıyor hepimizin ayrı derdi var

Burnunda sümük ve hırıltı oluyor petekler yanıyor.bazen hergün bazen birkaç günde bir gündüz serum sıkıp çekiyorum.gece yapsam uykusu kaçar hiç olmadı uyumadan önce sık

Ne güzel benimki hiç benzemiyor bana belki büyüyünce değişir 🤷🏻‍♀️ Ağrın olmasına üzüldüm çok geçmiş olsun çabucak iyileşirsin inşallah 🤲🏻 insan dayanamayınca içiyor napıcaksın :KK43: keşke ailemizi seçebilseydik nasıl ihmalkar düşüncesiz olabiliyorlar anlamıyorum.çocuk Allah’ın emaneti.yarın bunun hesabını nasıl verecekler acaba? Umarım böyle ana olmayız yazık gerçekten

görümcem de almış o jeller baya kurtarıcıymış ilerde bende alırım sanırım
Burcunu yansıtıyorsun demek ☺️ben de evcimen ve uysalım benziyoruz ☺️
yiyipte alamayanlara özeniyorum çok şanslısın. ben biraz salsam hemen kilo alıyorum.tek tesellim hızlı vermem ama yine de doğum öncesi kiloma tam dönemedim yediklerime dikkat edemiyorum şu sıra

geçmiş olsun canım inşallah bağırsakları düzene girer de rahatlarsınız.bizim kaka yapıyor da noluyor kanlı yapıyor hepimizin ayrı derdi var
İnsallah yavrularimiz bu gunleri guzel hhatirlar. Ben cok cok kotuyum ya gece bi kalktim titriyorum battaniye falan orttum sonra asiri yanmaya basladim midem bulaniyo. Ne oldu anlamadim az once atesim 37.9 cikti

Gittin mi tekrar canim agri gecsede dis pek iyi olmayabiliyor. Ben simdi gittim kanal tedavisi baslandi
Gittim cnm bebeğim 3 aylıktı kanal tedavisi oldum
Benimki de bazen emiyor ama normal bu aylarda cok artmamasi lazım bebekle ilgilenmek lazım diyorlar alışkanlığa dönüşmemesi için,ama emmekten ziyade üç dort parmak ağızda surekli bi ısırma onları,sanirim disler gelecek.Bazen bi bakıyorum yeleği ısırıyor.Sen kullanırsan yorumlarını bekliyorum
Bebekle ilgilenmek lazım diyorlarda saçma geliyor 7.24 yanyanayiz tüm ilgim onda gene yapiyo. Umarım alışkanlık edinmez. Ben aldım kullanınca yazarım cnm
Gündüz 1 kere filan açıyorum, gece bi kac saat buhar mak. Kullanıyorum tıkanma olmuyor cnm. Ama tıkanma varsa mecbur gecede olsa açacaksın kuzum çok küçükler çünkü rahat uyuyamaz ememez
Petek yanmıyor ama havalar güzel genede kullanayim Miki buhar makinesi

Burnunda sümük ve hırıltı oluyor petekler yanıyor.bazen hergün bazen birkaç günde bir gündüz serum sıkıp çekiyorum.gece yapsam uykusu kaçar hiç olmadı uyumadan önce sık
Dün banyo yapıp uyudu gece gene burnu tıkandı. Bu hafta çocuk druna goturecegim genel bir baksın diye soracagim

Dün banyo yapıp uyudu gece gene burnu tıkandı. Bu hafta çocuk druna goturecegim genel bir baksın diye soracagim
Banyoda burnu açılıyor genelde bizim oğlan ne zaman banyo yapsa burnundan koca koca çıkıyor sümükler 😂petekler kısık bizde ama burnu iyi bu aralar tıkalı değil eger cok oluyorsa götür canim nerdeyse 6 aylık oldunuz zaten 😍

Kizlar mama sandalyesi kraft mi pier cardin mi alsam? IKEA sevmedim ben daha oturaklı dursun istiyorum bu ikisinin fiyatı 500 e yakın ama bilemedim🤔

Benimkide battaniyeyi bile ağzına sokma derdinde

Kv kp varsa sütte yoksa en mantıklısı çalışmak bence de cnm..
Ben rapor ayarladım sonrada 1 yıl ücretsiz iznini baslatacagim bakanım yok cunku
Ben seneye güvenilir bir bakıcı istiyorum alt komşuma göz diktim inşallah kabul eder bizi . 🤣🙏
Çalışmakla iyi yapmışsınız madem büyükler evde, enazindan kendinize vakit ayırmış olursunuz ..süt olayı da nasip, gönül ister ki emsinler, olmuyorsa yapcak bisey yok canim
İkizlerimde emmesi bundan pek umutluydum prematüre değil diye ama analarında süt üretimi yok napalım bi ara psikolojim bozulmadı değil ama..

Banyoda burnu açılıyor genelde bizim oğlan ne zaman banyo yapsa burnundan koca koca çıkıyor sümükler 😂petekler kısık bizde ama burnu iyi bu aralar tıkalı değil eger cok oluyorsa götür canim nerdeyse 6 aylık oldunuz zaten 😍
Burda havalar baya scak petekler yanıyor on gundur
Ben seneye güvenilir bir bakıcı istiyorum alt komşuma göz diktim inşallah kabul eder bizi . 🤣🙏

İkizlerimde emmesi bundan pek umutluydum prematüre değil diye ama analarında süt üretimi yok napalım bi ara psikolojim bozulmadı değil ama..
Ah ah bakalim ben kimi bulcam guvenilir. Çok zor bu bakıcı işi gerçekten
Benim oğluşun burun delikleri çok uzun sümük yok ama tıkalı anca üflemeyle çıkartabiliyor um onda da çığlık çığlığa . Baktım olmuyor serum fizyolojik. Geçen gün kanadı ama içim gitti
Nasıl uflemeyle...bu burun sümük çekme aparatlarini demiyor musun iyide onlar zaten serum fizyolojik çekilmeden yapilmaz.kanadiysa yeteri kadar serum fizyolojik sikmiyorsundur. Ay ins yanlış anlamışimdir cnm

X