2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yok canim ikinci ben ilkte de hep gittim doktor seviyorum sanırım
Bende ilke hep gittim bunda gitmiyorum cnm tabi ki gerek olmadikca
Bazı drlar tahlil istiyor ama okuduğum kadarıyla eksiklik için değil depo dolsun diye veriliyormus. Benim oğlan çok sık emiyor bende vereceğim zamanı tutturamiyorum
Kizlar 4.5 aylık benim oğlan kilo alımı iyice azaldı 15 günde 200 gr almış
4 aydan sonra normalmiş benim oğlan hep 1 yada 1.5 kilo alirdi 5 ay yarım kilo almış normal dediler

E ek gıda vs. için de sağlık ocağıyla ilerle o zaman, hiç gitme bari

Doktorunuz ne diyor, 1 ayda400gr demek. Bence normal artik az aliyorlar gıbı
Dr a gitmedik daha
Benim oğlan 1300 1500 1000 700 aldı bu ay en fazla 400 alacağa benziyor

Merhaba hanımlar geçmişi okuyarak geldim. Ana kucağı kullanan var mı? Memnun olanlar markasını yazabilir mi ablam sipariş vermek istiyor ama pek bi fikri yok.

Bizimde orda biraz tüyler var ne dedi size? Evham yapmıyım diyorum okudukça daha çok evham yapıyorum

Bugün kızım koltuktan düştü.çocuğun bir yerlerini kırmadan büyütsem iyi olcak.uyku sersemi altını alcaktım kenara koymuşum arkamı dönmemle koltuktan yüzüstü düşmesi bir oldu.dönerken gördüm ama tutamadım tam yüzüne kapaklandı.ben orda ağlayacak gibiyim eşimde dalga geçiyor gülüyor ona da ağzıma geleni saydım..Artık koltuk devri kapandı.zaten sürünmeye de başladı maşallah aktifleşti iyice

Sürünüyor derken?

Kizlar 4.5 aylık benim oğlan kilo alımı iyice azaldı 15 günde 200 gr almış
Tarti farki vardir eksi arti oynar ama gecen ay saglik ocaginda tartildi bu ay hastanede 400 gram almis canim. Doktor gecen ay kacti demedi sadece dogum kilosunu sordu soyledim tamam guzel dedi. Yanlis hatirlamiyorsam 5.ayda dogum kilosunun iki kati olmaliydi saniyorum ondan sordu.

Sidefer de tatlı süt gibi
Ayni buda
Aynen canim ondan veriyorlarmis. Buyuk kizim icin doktor direk vermisti diyorum oda yanlis bir yaklasim degil oda dogru diyo. Deneme tahtasimi bu takviye kullanmakta dogru kullanmamakta diyor.
Ek gidaya basladiktan sonra sut urunleriyle birlikte verilmemeli diye okudum ama emzirirkende gecerlimi bu ? Aynen bizimde sik sik ayarlamak imkansiz gibi onu ama nasil olmaliymis emzirirken oyle vermeye calisayim

Bizimde orda biraz tüyler var ne dedi size? Evham yapmıyım diyorum okudukça daha çok evham yapıyorum
DusunceBulutu bende cok yaptim canim ya. Acik tenli oldugu icin dikkatimi cok cekiyordu cumartesi arastirmamla dusunmeden hastanede buldum kendimi. Detayliya girmismiydin dedi evet dedim birsey olsa orada cikardi ama istersen ultrasonda bakilabilir dedi. Orda da karnina bakildi organlarinin yerine bakildi. Sonra killarin oldugu yere bakti omurilik ile ilgili bir problem var mi diye. Cok sukur sonuc temiz cikti.

Canim cok gecmis olsun masallah minik erkenden hareketlenecek belli

Bazi yerlerde 6. Ay diyorlar ama 5 te iki katına çıkması gayet iyi demisti benim doktor da sağlıklı olduğunu gösteriyormuş.

Sürünüyor derken?
Bildiğimiz sürünüyor.poposunu kaldırıp kendini ileri ittiriyor.ya da sırt üstü yatarken aşağı kaydırıyor kendini
valla ya tutamıyorum artık. çok sağol canım.yüreğime inecek bir gün çok korktum.kendime kızıyorum nasıl böyle ihmalkar oluyorum diye.uykudan uyanınca kafam basmadı herhalde.inşallah bir daha olmaz

Çok şükür temiz çıkmasına sevindim size de geçmiş olsun Biz detaylıya girmedik umarım sıkıntı yoktur

Uyku sersemi her şey olabiliyor, Rabbim korusun tüm minnoslari. Maşaallah sürünüyor demek, gözümüzün önünde büyüyor kuzular

Uyku sersemi her şey olabiliyor, Rabbim korusun tüm minnoslari. Maşaallah sürünüyor demek, gözümüzün önünde büyüyor kuzular
Amin amin çok korktum valla.inşallah bir şey olmaz Aynen gözümüzün önünde çabucak büyüyorlar.yüzünü uzun uzun izliyorum bebek halini çok özlücem.karnımdaki hareketlerini bile özlüyorum.annelik ne tuhafmış

Benim kızım da erkenden surunup emeklemisti cok fena ama peşini gezmek vallaoğlum da yüz üstü koyunca ileri geri sürünmeye calisiyor aman diyorum
Masallah kuzuna saglikla büyüsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…