2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar hayırlı ramazanlar bugün oruç tutuyorum inşallah dayanabilirim denemek istedim kendimi bebeğim sadece anne sütü ile besleniyo

Gece çaktırmadan versem alırmı ki
Niye değiştirdin ki cnm hazır cocuk alıyor madem
Arkadaşlar benim kız elini arada kulağına götürüyo acaba ağrıyor mu bilemedim dokunmadığı bi yeri yok ama yine de şüphede kaldım
Benimkide hep öyle bu aylarda refleks sanirim
İçinden nasıl geliyorsa öyle yap tabi ama aceleye gerek yok diye düşünenlerdenim. Hele ki sırf anne sütü alıyorsa. Bu nasıl bi mucize ve şans bir bilsen 😔 tadımlıkta olsa doyumlukta olsa “ilk 6 ay sadece anne sütü” diye boşuna demiyorlardır diye düşünüyorum. Mama takviye alan ya da sırf mamayla beslenenler de 5.ayda yavaş yavaş başlatabiliyorlar ama bu noktada da doktora güvenmek taraftarıyım. Doktor ne derse o.
Doktora niye gitmiyorsun bu arada sen?

Terazi.. Ben de bir terazi olarak ve tüm özelliklerini taşıyarak terazileri de severim 😎
Niye gideyim ki😀 kizimda her ay özele gittim..ikinci çocukla anlıyorsun ki sağlık ocagindan farkı yok...boy kilo olccek diye dünya para ödeyip geliyoruz..ucuncu ayda bıraktık gitmeyi...ama bu ay gideceğim genel bi kontrol yapsın ek gıdaya gececegiz sonucta

Niye değiştirdin ki cnm hazır cocuk alıyor madem

Benimkide hep öyle bu aylarda refleks sanirim

Niye gideyim ki😀 kizimda her ay özele gittim..ikinci çocukla anlıyorsun ki sağlık ocagindan farkı yok...boy kilo olccek diye dünya para ödeyip geliyoruz..ucuncu ayda bıraktık gitmeyi...ama bu ay gideceğim genel bi kontrol yapsın ek gıdaya gececegiz sonucta
Yani bende tam bilemedim oynuyor gibi sadece arada denk gelince 😅

Senin Kanını emdi bu bebe 🤣 zor ama emmeside çok iyi ememeyen bebekte çok bunada şükür sağlığı yerinde olsun
Aynen cnm kizimda kendi hatamla mama destegiyle büyüttüğüm için oglanda çok istedim sırf emerek 6 ayi gecirmeyi.hamileyken hep emzirme uzerine videolar izledim seminerlere katıldım. Bin sukur

Ben hiç gitmedim 🤣

Kızları olanlar 💃🏼6 ay kınası💃🏼 düşünüyormusunuz tam 6.ayda mı yapcaksınız nasıl yapcaksınız
Biz yapıcaz maksat eğlence olsun 🥰 tam 6 değil de 7 8 gibi olabilir.burda gördüğüm kadarıyla anne ve kız bindallı giyiyor tanıdıkta vardı galiba sorucam yoksa kiralıcaz.misafirler içinhint kınası ve desen almayı düşünüyorum.börek çörek ikramlık yapıcam etrafı nasıl süsleriz bilmiyorum.hediye olarak anahtarlık ya da toka yapabilirim.siz nasıl yapacaksınız

Arkadaşlar benim kız elini arada kulağına götürüyo acaba ağrıyor mu bilemedim dokunmadığı bi yeri yok ama yine de şüphede kaldım
Hafifce bastırarak kontrol et ağlarsa ağrı vardır
Wee emzik içine çok su alıyo yıkarken bide pislik tüy giriyo şikayetlerindede bunu çok yaşayan var
Ayy bizde ilk o emzikten kullandık aşırı pis duruyodu attık hemen sonra
Kızları olanlar 💃🏼6 ay kınası💃🏼 düşünüyormusunuz tam 6.ayda mı yapcaksınız nasıl yapcaksınız
Annem her allahın günü yapalım diyip duruyor ama ben istemiyorum bir sürü insan hazırlık falan zor geliyor 🙈birisi tütülü etek getirmişti kızıma bende taç yaptım 1/2 diye half bhirtday çekimi yapıcam ben evde ama o da kendi çapımda anı kalsın diye öyle 🥹🥰

Biz yapıcaz maksat eğlence olsun 🥰 tam 6 değil de 7 8 gibi olabilir.burda gördüğüm kadarıyla anne ve kız bindallı giyiyor tanıdıkta vardı galiba sorucam yoksa kiralıcaz.misafirler içinhint kınası ve desen almayı düşünüyorum.börek çörek ikramlık yapıcam etrafı nasıl süsleriz bilmiyorum.hediye olarak anahtarlık ya da toka yapabilirim.siz nasıl yapacaksınız
Ablam evde yap mevlütlü fln dediler mevlütten sonra oynucaz mı bilemedim mekan istiyorum ama çok pahalı buralar bizdede bindallı giyiliyo ama kiralamak istemiyorum kendime kızım giysin yeter bnm kına gecem olmadı kendi çapımızda yaptık yasaklarda içimde çok var herşey ama artık içimde kaldı 😔 hiç bişey yapasım gelmiyor kızımın olsun en güzeli🤲🏻 masrafımızda çok bilmiyom bakalım hediye toka fln düşünüyorum kınamda yaptırdığım hediyelik küpelerde elimde kaldı çoğu onlardan dağıtırım yeni baskı çıkartıp sözlü öyle kendime kırmızı kabarık tül elbise bakıyorun ama güzel denk gelemedim

Hafifce bastırarak kontrol et ağlarsa ağrı vardır

Ayy bizde ilk o emzikten kullandık aşırı pis duruyodu attık hemen sonra

Annem her allahın günü yapalım diyip duruyor ama ben istemiyorum bir sürü insan hazırlık falan zor geliyor 🙈birisi tütülü etek getirmişti kızıma bende taç yaptım 1/2 diye half bhirtday çekimi yapıcam ben evde ama o da kendi çapımda anı kalsın diye öyle 🥹🥰
Aa denedim ağlamadı 😅

X