2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Uyandirilirsa bide alışkanlık olur gece beslenmek ister buyuyunce ben uyanırsa emziriyrm bide 4 saat geçmişse emziriyrm uyurken uyanmiyo gözü kapalı emiyo uykuya devam ediyo

Takipteyim bilgilendirirsin beni bakayım ocean iyi gelmezse ona göre sidefer e geçerim
Tamam cnm, unutursam hatirlat mutlaka
Ben çıkarıyorum 1 haftadir filan, kesinlikle ayaklari daha sicak uyaniyor, tavsiye ederim. Corapliyken çıkardığımda hafif bir serin islak gibi olyordu ayaklari ve daha sari renkli gibi ama uykuda cikardigimdan bu yana sicacik ve kırmızı kırmızı. Demek ki cidden etkiliyor. Hatta kendimden de pay biciyorum, yillar önce corapsiz yatamaz yine de usurdum, coraplari cikarip uyumaya basladim baslayali ayaklarim sıcacık olyor.

Kızlar Çok moralim bozuk bildiğiniz tutam tutam saçlarım dökülüyor. Zaten zor bir süreçten geçiyorum psikolojik olarak birde bu çıktı. Saçlarım dökülüyor diye üzülüyorum, üzüldüğüm için daha çok dökülüyor sanki yakında kel kalacakmışım gibi. Toplarken saçlarımın azaldığını hissediyorum. Doktora randevu da alamadım henüz. Yoksa gidip bir test falan yaptırmam lazım sanırım

Kız sakin ol benimde yumak yumak elimi her atmada elim saç dolu tariyorum tarak doluyor mevsimsel olabilir demir eksikligim yok kan ver vitamin eksikse alırsın yoksada bişey olmaz yerine yenisi çıkar ben kovit olduktan sonra 5 ay boyunca saçım dökülmüştü yenileri çıktı yakın zamanda kovit geçirdim belkide ondan dökülüyor yine

11.30dan önce hangi saatte uyuyorsa o uykuyu devam ettir uyanınca kaldırma karanlıkta yarım saat sürse de uyutmaya çalış bir müddet sonra alışıyorlar.
Valla ben de sen gibiydim baktım çocuk sırılsıklam terliyor tek kat giydirmeye başladım.çoraplarını çıkarmaya başladığımdan beri ayaklarını keşfetti tutmaya çalışıyor mutlu oluyor
Mantıklı bugün öyle yaptım bakalım hasta olmaz inşallah ev sıcak aslında ama insan tedirgin oluyor
Ben sadece zıbın üstüne uyku tulumu giydiriyorum çorap giydirmiyorum battaniye vs de örtmuyorum.
annem de öyle dedi.alıcam yakında üstünü açsa da kafam rahat olur en azından
evet uyku tulumu alana kadar öyle yapıyım
Sen böyle diyince kötü oldum inşallah öyle bir şey yoktur çok ağlarım..randevudan yana şansın yok pek neyse hayırlısı ile sonuçlansın da
Oh mis bir gün yatırdım gerçekten dediğin gibi oldu.sıcacıktı.aynen çorapla genelde ıslak ve serin gibi oluyor. benim yaramaz yorganı çekmeyi öğrendi bazen bir şekilde ayağını çıkartıyor ondan emin olamadım.ben ömrümde hiç çorapla yatmadım yatsam annem bağıra çağıra ayağımdan çıkarırdı alışkanlık şimdi kış bile olsa ayağımda çorap olmaz terlik giyiyorum o bile bunaltıyor

Ay sirt ustu dururken benimki de asla ustunde tutmaz o ortuyu yüzükoyun uyudugu icin acamiyor. Ama uyku tulumu var bende bir de, ayak kismi giymeli olan degil de boyle geniş yuzeyli olanlardan, biraz büyük almıştım ondan daha cok giydirmedim ama cok gzl bsy, tavsiye ederim istersen linkini de atarm. Benim annemde de corap ve terlik giydirme takintisi vardi o sebeple terliksiz corapsiz gezemem belim ve ayagim açık olmayacak, geri kalan yerlerden usumuyorm

Ben yüzüstü alıştıramadım evet link isterim büyük olması daha iyi çabuk büyüyorlar alırsam büyük alıcam.Benim annemin tek derdi bizim çorabımızın kirli olmasıydı neyse. En güzeli çorapla gezmek zaten ayak bel baya hassas

1-3 yas benimki, fotolarda yok ama kollari da var, çıtçıtla takılıp cikariliyor kollari. Dokusu kalınlığı çok güzel. Pahalanmis tabii, ney pahalanmadi ki
Ahhhh benim annem de temizlik hastasiydi. Ama ciddi hastaydi. Yattigim corap tabii ki ayrıydı. Ah ne sacma kurallarla buyudum ben deeee

Tam kolları yok dicektim yazmışsın güle güle kullanın çok güzelmiş özellikle ayak kısmı Biraz indirime girerse alayım ya da bu tarz ucuz bulur muyum bakayım.doğru pahalanmayan bir şey yok ki her gün zam benimki o kadar temizlik hastası değildi ama laf olsun diye işte.dediğin gibiyse iyi sabırla dayanmışsın bu kurallara neyseki büyüdük

Aynen sen favorilere ekle bakarsin indirime girer ya da daha iyi bir alternatif çıkar karşına, cok teşekkür ederiz teyzesi
Ahhh neler neler, havayi supuruyordu, o kadar diyeyim. Anlatsam şok olursun
Kesinlikle cok daha iyi olyormus. Rahat da ediyorlar bence minnoslar

Ah keşke yazmasaydım moralini bozdum şimdi İçini ferah tut sen.Hatırladığım kadarıyla ama arkadaşımın kızı arada farklı nefes alıyordu.O biraz belli ediyordu.Zaten kontrole götürdü 1yaşda tekrar getirin demişti. Bizim bu aralar soğuk belki de bu yüzden tedirginim klima ile ısınıyoruz havalar epey soğudu.Biraz ısınınca sıcaklığı yetiyor zaten.

Deneyeceğim bende.☺

Benimde çok dökülüyor.Ilk çocuğunda da bu aylarda dökülme başlamıştı.Ben vitamine başladım ama.Covit sonrası benimde dökülmüştü maalesef.
normal yani canım.Herkes şuan aynı şikayette bulunuyor zaten.Sen vitaminlerine başla dr.a gidene kadar.

Valla sakin falan olamıyorum diğerlerinde bu kadar dökülmem olmamıştı çok üzülüyorum öyle böyle değil
Ne kullanabilirim?

Ekliyim.havayı süpürmek mi yok artık temizlikte son nokta budur helal olsun hiç üşenmiyor
Aklıma getirmiyim nefes normal alıyor inşallah öyle bir şey değildir o bebişe de Allah şifa versin Buralarda soğukta doğalgaz var iyiki yoksa bende kat kat giydirirdim.klima yaz için istiyorum eşim alır inşallah burası 40dereceyi görüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…