2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aynen öyle yapıyorum cnm

Oturdu sayılır tek sıkıntı desteksiz uyumamasi yani hiç denemedim ama şuan ütopik bişey gibi geliyor akşam 8-8.30 arası uykuya geçiyor sabah 7gibi kalkıyor genelde 3saatte bir emmeye kalkar. Gündüzde 2saatte bir uyutuyorum aksamustu 4-5 ten sonra uyutmuyorun

Gece uyanmazsa 4 5 saat uyuyablrlermis aslinda.bizimki en erken gece 11 12 uyutabiliyrm ayakta sallayarak emzirmeye calisarak.sonra 2 3 saat uyuyor kendi uyaniyor aciktikca sabah 6 30 7 00. gunduz deliksiz pek uykusu yok 1 saat bile zor.

Hayalimdeki uyku düzeni atak zamanı mı nedir 23 ten önce asla derin uykuya gecmiyor anlamadim 8.30 9 arası uyutuyorum ama kalkıyor sonra 1 saat geçmeden tekrar uyumuyor sabah 7.30 8 ayakta ama öyle 9 10 kadar uyuduğunu görmedim,şu atak haftası da bitsin gece uykusu da erkene geçer umarım.

Gece uyanmazsa 4 5 saat uyuyablrlermis aslinda.bizimki en erken gece 11 12 uyutabiliyrm ayakta sallayarak emzirmeye calisarak.sonra 2 3 saat uyuyor kendi uyaniyor aciktikca sabah 6 30 7 00. gunduz deliksiz pek uykusu yok 1 saat bile zor.
Canim 6 aya kadar 3 saatte bir emzirme sütün artması için ben asla 4-5 saat uyutmuyorum saat kuruyorum gerekirse zaten bizimki de kalkıyor da...

Benim kızı uyutmam çok zor şu diş olayından sonra ayağı bırakmam gerekecek ben az kilo alıyor kendisi kalkmıyor diyr uyanıyorum geceleri 2 saate bir
Ben kilo alımı az olur diye uyanıyorum bizimkisi yoksa kalkmıyor gece sabaha kadar vallahi benim kız da sallamadan uyumuyor bir de direniyor bana kafayı kaldırıyo sürekli vallahi gündüzde sizin bebeğinizle aynı görmedim öyle uyuduğunu

Duzelir insallah ya ennufak sese de kalkiyor ablasi var konusuyor yani normal yok hemen acmis gozlerini diken ustunde uykusu yani ben de hep ninni gibi seyleri acik tutuyorum ayagimda sallarken:s

Duzelir insallah ya ennufak sese de kalkiyor ablasi var konusuyor yani normal yok hemen acmis gozlerini diken ustunde uykusu yani ben de hep ninni gibi seyleri acik tutuyorum ayagimda sallarken:s
Bizimki şuan diş çıkarıyor iki tane birden babasının sesine de hemen uyanıyor anlamıyorum neden bende kendim söylüyorum sevmedi netten bulduklarımı

Ben 3 hafta sonunda bozdum arada kaçak olmuştu kanama da olmuştu o yüzden şimdi 1 haftadır yiyorum çok şükür sıfır kan 1 ayda alerjisi geçti yani inşaallah bı daha kanamaz
Gözün aydın maşallah.Çok sevindim sizin adınıza inş.bizlerinde tamamen geçer.

Bizim 11: 30 'dan aşağı hiç uyumuyor.Hiç çıkarmadım desem sadece üzerini değişirken bide duşta. Korkuyorum hastalanmasından zaten bu konuda herkes uyarıyor çok sıcak tutuyorsun diye. Hasta etme korkusu hep var.

Canim ben uyurken çorap değil de ayaklı pijama giydiriyor hep çünkü çorap kan dolaşımını biraz kisitlayabilir diye,ben de asla çorapla uyumam mesela...oyle yapabilirsin gece uykusunda ayaklı pijamalardan giydir bence tabi sen bilirsin üşüyor dersen eğer bilemem canim

Ben sadece zıbın üstüne uyku tulumu giydiriyorum çorap giydirmiyorum battaniye vs de örtmuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…