2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
ay içim rahatladı ya çok veriyormuşum gibi geldi. Aslında üstünde yazana göre senin verdiğin gibi vermem lazım ama doktorumuz o çok fazla olur bebeğin için demişti ondan kfama takıldı. Şimdi rahatladım teşekkürler

Hırıltı normalmiş cnm bir yasa kadar. Birde serum fizyolojik siktiginda oluyor dikkat et..antibiyotik enfeksiyon varsa veriliyor sadece. Sen bolbol burnunu aç. Ben aça aça uzman oldum sümük konusunda
anladım canım teşekkür ederim. İçimi rahatlardın sağol.☺❤

Benim ilk ve son dinlenme zamanımmış bugün uykuya geçmedi şarkı söyleyip zıplamak istiyor

Mama konusunda tecrübeliyim. Doğduğundan beri mama ve meme şeklinde gidiyoruz. Ben önce olması gerekeni söyliyeyim siz ona yakın verin. Mama miktarında kilo ve günde toplam beslenme miktarı önemli. Ben benim bebekten örnek vereyim. 7 kilo. Günlük toplam alması gereken besin : “ kilo * 150 “ ile hesaplanıyor.7 kilo *150 = 1050 cc yapıyor. Benim bebe 2 saatte bir besleniyor ama gece 3 saat oluyor günde ortalama 10 kez besleniyor . 1050/10 = 100cc öğün başı alması gereken. Bebeğin 7 kilo civarıdır 100-120 cc normal. 8 kiloysa 120 -140 cc normal. (Doktor doymuyorsa 10cc fazladan su koy demişti bana )

Benim ilk ve son dinlenme zamanımmış bugün uykuya geçmedi şarkı söyleyip zıplamak istiyor
Sizinde bebeğiniz diş çıkarıyordu demi ay ne zormuş bugün 2.dişi de patlattık ama bende patladım tam anlamıyla
üst dişler de böyle zor mu olur ki gündüz sürekli ağladı kucağımda olmak istedi uyumadı bu saate kadar bitkin düştü artık sızdı bakalım sizin nasıl geçiyo süreç

kehribar kolye kullanıyomuydunuz ben aldım 1 haftadır takıyoruz inşallah fayda eder görünüşe göre çok zor oluyo bu diş olayı

Benim ki ikisi birden patladı biraz sürdü üstler ne zaman çıkar bilmem biraz zaman olsa arada çok iyi olurdu. Huysuz ve uyumak istemiyor oynamak istiyor sürekli bide ayağının üstüne basıp zıplamak istiyor ben bitiyorum ama onda hala aynı heyecan

kehribar kolye kullanıyomuydunuz ben aldım 1 haftadır takıyoruz inşallah fayda eder görünüşe göre çok zor oluyo bu diş olayı
Hemde ne zor yani biz çok zor çıkarıyoruz inşallah sizlerinki öyle olmaz deyim internetten mi aldınız kolyeyi
Aynı biz
İnşallah sadece ilk dişler önler böyledir yoksa vay halimize dişlikle kavga ediyo çocuk

Mamayi ne ile veriyorsun peki önce meme sonra mama olarak sanirim memeden emdiği miktar üstüne 100 cc o zaman...Ya benim oglan meme reddine israr ederse mama başlarım ama ne kadar nasil başlanır bilmiyorum.Oglum da 7 kilo tam şu an 4.5 Ay olacağız.

Valla aynı dişlik beğendiremedim ağzı yüzü kıyafeti hep ıslanıyor üstler 6aydan sonra çıksın valla dayanamam

Dur be yav hemen celallendin. Doğum sonrası normal bu süreç. İlk doğumum sonrası da olmuştu, şimdi yine oluyor. Olul oluk dökülüyor hem de. Elimi bir kez atıyorum, iki üç dört kez. Her seferinde geliyor arka arkaya. Merak etme kel kalmıyorsun ve geçici bir süreç bu

Ben de 4 buçuk aylıkken çıkarmışım babamın demesine bakılırsa çok zor of nasıl çıkaracak torunum dişlerini diye düşünüyo internetten çok araştırdım ipek kehribardan alacaktım alanlar çok memnun yprumları hep okudum ama eşimin arkadaşı gümüşçüde çalışıyo sordurduk varmış onlarda o yüzden gümüşçüden aldık tuzlu su testini de yaptım görüntüsü de orjinale benziyor içim rahat yani tabi inşallah etkili olur

3800 şimdi uçmuştur bakalım alırız umarım yoksa vantilatöre kaldık yine..10bin mi eşime desem kalbini tutar
şaka mı bunlar eğer gerçekse baya ciddiymiş durum iyi dayanmışsın onca yıl kendi evinin içinde gezerken haber veriyorsun denediğin kıyafeti yerine koysan nerden anlayacak ki? Hem neden böyle bir kural var düzen bozulur diye mi ? Benim dolabı görse ne yapar acaba tam bir curcuruna

Emzikle ilgili bilgisi olanlar wee almıştım hamileyken hemen tuttu doğduğunda ama ben beğenmedim içine pislik birikiyo avent alsam tutarmı acaba

anladım canım teşekkür ederim. İçimi rahatlardın sağol.☺❤
Rica ederim sen takipte kal hep burnu aç şimdilik yeter
Benim dolapta atom bombası düşmüş gbi. Arkadaşın yazdiklari normal değil hastalık bence he bizimkide normal değil orası ayri
Emzikle ilgili bilgisi olanlar wee almıştım hamileyken hemen tuttu doğduğunda ama ben beğenmedim içine pislik birikiyo avent alsam tutarmı acaba
Bebekten bebege degisiyor cnm.ama genelde almıyorlar. eskiyi atma yeni al bakalım

Çok dökülüyor ama öyle böyle değil. Tepeme baktığım zaman açılmış ve toplayacağım zaman saçımın azaldığını görüyorum. Diğerlerinde böyle olmamıştı ama ya da ben mi hatırlamıyorum bilmiyorum

Off durum çok vahimmiş canım. Takıntılı bayağ annen inş.bırakabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…