2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kizlar ben doktora gitmedim ama aradim kendisini. Hangi demir damlasini kullanayim diye oda 6. Ayda kan testi yapip ihtiyac durumuna gore veriyorum dedi. Baslamayan var mi damlaya ?
Aslında en mantiklisini sizin dr yapıyor bence
O toz olan antibiyotik dedi eşim bakam 10 gün kullancaz
Enfeksiyon o zaman geçmiş olsun kuzuya
Beyaz gürültünün zararlı olduğunu söylüyorlar siz ne düşünüyorsunuz kızıma açıyorum ama içim rahat değil
Beyaz gürültü için büyüdüler bence artık ninni zamanlari. Ben ninni açıp uyutuyorum salliyorsam..Su anda mesela😀

Aslında en mantiklisini sizin dr yapıyor bence

Enfeksiyon o zaman geçmiş olsun kuzuya

Beyaz gürültü için büyüdüler bence artık ninni zamanlari. Ben ninni açıp uyutuyorum salliyorsam..Su anda mesela😀
Ya ama internettede kansizlik sonucu yasanacak bir suru olumsuzluk var bilemedim ki 😐

Hanımlar merhaba. Dün 4 ay aşılarını olduk
Ateşi var dünden beri birde İshal oldu. Ateş normal ama ishal olması normal mi? Bu durumu yaşayan var mı?

Çubuğunda işaret var oraya kadar çekip veriyorum ben
Teşekkürler m
Ya ama internettede kansizlik sonucu yasanacak bir suru olumsuzluk var bilemedim ki 😐
Ama 6 ayda tahlil yapacak ki bence en doğrusu
Hanımlar merhaba. Dün 4 ay aşılarını olduk
Ateşi var dünden beri birde İshal oldu. Ateş normal ama ishal olması normal mi? Bu durumu yaşayan var mı?
İshal olduğuna emin misin...kaç kere yapıyor.bizimde çok sivi yapıyor bazen ama drlar çok sık yapmadığı sürece anne sütüyle beslenenlere normal diyorlar

Teşekkürler m

Ama 6 ayda tahlil yapacak ki bence en doğrusu

İshal olduğuna emin misin...kaç kere yapıyor.bizimde çok sivi yapıyor bazen ama drlar çok sık yapmadığı sürece anne sütüyle beslenenlere normal diyorlar
Normalden daha sıvı yapıyor çok sık yapmıyor günde 4 bez kakalı çıkıyor.dunden beri sıvı

X