2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim ki de yeni terfi etti
Yarin deneyeyim valla derdim doyma değil de baksyim içecek mi mama emzirmeden sonra kaşıkla

Canim biz özel aldık tadı da güzel ama şu an adını unuttum bakayim yarin yazarim yatakta yazıyorum kalkamadim

Benim kıza da onu verdi ama benim kız diş çıkardığı için zaten bağırsaklar çok hareketli o yüzden içirmedim salı gideceğim doktora o zaman söylebilirim bende

4 5 saat çok ya ben 9 da yediysem bı daha öğlen 1 de yerim en geç en az 4 öğün yiyorum yani
Ben o kadar bile dayanamıyorum
Bestiron tadı pis ama içerik doğal kaka rengini değiştirmiyor kabızlık yapmıyor

Generica firmasinin sidefer adinda bi takviyesini onerdi bizim eczacı arkadas. Dun 2. Kez verdim. Tadini sevdi hic ikiletmeden yutuyor. Henuz kaka vs gibi seyleri deneyimleme durumu olmadi.

Biz de lipofix veriyoruz damlalikla 7 damla ayarlayip sıkıyoruz ağzına tadi iyi yutuyor hemen
Demir damlası öneren arkadaşlar çok teşekkürler

Kizlar ben doktora gitmedim ama aradim kendisini. Hangi demir damlasini kullanayim diye oda 6. Ayda kan testi yapip ihtiyac durumuna gore veriyorum dedi. Baslamayan var mi damlaya ?

Maşallah ya kuzucuklara

Sinirlenince yapardı Son zamanlar daha sıklaşıp çok yapınca inşallah geç kalmamışızdır geçer biter

Ocean mikrofiber kan damlasını biz yaklaşık 1 aydır kullaniorux içindeki damlalikta 0.5 işaret var 2 kere ondan vermemizi söyledi doktor biz 4 aylık olacağız 4 gün sonra

Kızlar saç dökülmesi için doktorunuz multivitamin filan verdi mi? Olmadi gebelikte kullandığımı alıp bi süre kullanacağım, yoksa yakında saç kalmayacak
Ben dove dac dokulmesi icin olani kullaniyordun dokulmuyordu hatta bende sasirmistim bu sefer dokulmeyecek diye. Ayni markanin baska bir turune gectim sacim cok dokulmeye basladi. Tesaduf mu sampuandan mi anlamadim

Kızlar saç dökülmesi için doktorunuz multivitamin filan verdi mi? Olmadi gebelikte kullandığımı alıp bi süre kullanacağım, yoksa yakında saç kalmayacak
Ben gebelikte kullandığım vitamine devam ediyorum doktorum 6 ay devam et demişti.Ama çok dökülüyor avuç avuç Çare bulursan beni de etiketler misin

Demir ilacına kusma yaparmis. Zaten çok iğrenç tadı var.

Sağlık ocagininki yerine özel alanlar ne kullanıyor ogrenebilir miyim vegaferon yerine yani
Demir ilacına başlamadım daha internetten sipariş verdim ocean marka bizim zaten kaka sorunu var kabız yapmayandan istiyorum gelince başlıcam bir de sidefer kullananlar var o da temiz içerikliymiş

Kizlar ben doktora gitmedim ama aradim kendisini. Hangi demir damlasini kullanayim diye oda 6. Ayda kan testi yapip ihtiyac durumuna gore veriyorum dedi. Baslamayan var mi damlaya ?
Biz üç aylık kontrolde kan idrar tahlili de yaptırdık huzursuzluk vardı. Demir damlasina hemen başlayalım dedi doktorumuz değerleri düşüktü bir aydır kullanıyoruz

Kotu olmus

Amin canim insallah. Bu aylarda oyle oluyor ama yavas yavas gececk insallah canim. Bugun yine kar tatili var burada dogruyu yapiuorsun canim bende keske tamamen biraksam su duygusalligi
İnşallah.Sen de bırakırsın zamanla..İstanbula kar geç geldi bu hafta son olur umarım
Sinirlenince yapardı Son zamanlar daha sıklaşıp çok yapınca inşallah geç kalmamışızdır geçer biter
İnşallah
benim de yumak yumak dökülüyor belime kadar uzatmıştım saç kalmadı.değerlerim de sıkıntı yok hormonal herhalde

4.ay kontrolünden geldik gelişimi normal çok şükür Aşımızı da olduk ateş yavaş yavaş çıkmaya başlayınca calpol verdim.Bu arada biz demeden sağlık ocağı kan damlası verdi MutluBulut_ emzirmeden 1 saat önce veya 1 saat sonra 4 damla şeklindeymiş.vegaferon ama kabızlık olursa burdaki arkadaşların önerisiyle sidefer alırım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…