2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ahahah aynı şey bizde de oldu, kova katlandı her yer su oldu, küvette daha bisey yaşamadık, ve ever bizde katlamıyoruz yaa isin tuhafı
Ayıptır söylemesi alışmadık totoda don durmazmış o hesap bizimki de bir de çocuğu yıkarken çöküyor çocuğumu yıkıyım her yeri mi temizleyim şaşırıyorum
teşekkür ederim Bence de emzirdiğimiz için şekerimiz düşüyor.size de geçmiş olsun alerji çok zor 2 aydır diyetteyim un helvası kavurup yiyordum şeker ihtiyacımı anca gideriyordu.yumurtanın açılması bir nebze iyi geldi darısı size inşallah Doktor mu kesin dedi yumurta yiyince yoğun kanama ya da ciltte döküntü oluyor mu
Yer kaplamasın diye yapılmış bir şey ben de küveti fileli kullanıyorum oturmaya başlayınca file kullanmam
Bende aldım takım olarak kova beni bitirdi sinir krizine giriyorum. Ama küveti asla öyle olmadı çok iyi
Tam kriz geçirmelik.küvet daha pahalı diye almamıştım keşke onu alıp bunu bıraksaymışım.tasımda katlanan onda sıkıntı yaşamadım.

Çok teşekkür ederim. Bende bir kaç defa sıvı yağ ve suyla irmik helvası yapıp yedim.Evet doktor kesti ben et ve tavukta yemiyordum onları açtı ama süt, süt ürünleri ve yumurta kesinlikle yasak dedi.bebeğimde yoğun degil ama kan vardı cildinde döküntü çok fazlaydı pişik ve kusmada vardı bir hafta sonra tekrar gidecez bakalım açacak mı diyeti

Ben takım olarak almıştım hamileyken indirim yakalamıştım tasını ve küvetini sürekli kullanıyorum kovasını görmeyeceğim yere katlayıp koydum

Turkovac yaptıran hamile ya da emziren tanıdığım yok benimde.. ben 3 doz biontec oldum

Ben hamileyken 2 doz biontech, emzirirken de 1 doz biontech oldum.

Ben de daha hiç aşı olmadım.
Ben doğuma 1 ay kala kovid geçirdim ilaç kullanmadım sadece 2 defa parol kullandım genellikle doğal şeyler yiyerek içerek atlatıyorum hasta olduğum zamanlar.. şimdi de emzirdiğim için vurulmak istemiyorum ama bi yandan da vurulsam mı diyorum çevremde aşı olup ta ağır geçirenler de var bir yandan da artık kovid grip gibi herkeste var hafif geçiriliyo genelde of bilemedim işte gidip geliyo aklımda bir sürü şey

Benimkisi de öyle çok benziyoruz Uyku gerilemesi midir atak mıdır net erken girdi bence Zaten sıkıntılıydı iyice sıkıntılı oldu..3 saat 2 saat kesintisiz uyuyanlara hayranım
bende o sıkıntı 2. aydan itibaren vardı…ne yaptıysam düzeltemedim, kesilmiyor ama azalıyor maalesef…
Benimkisi de 3 saati zor buluyor, 4-5 saat bekleyebilmeleri lazım aslında nasıl olacak bilmiyorum, ya obez olurlarsa
BEnde de o sorun var ama yatarak asla emmiyor ya keşke emse ben de biraz dinlensem… çok özeniyorum
Yok bebeklerde 4. Aydan itibaren demir takviyesi başlıyor, onu demiş.
bizim doktorumuz başlamadı benim tosuncuğa

Yine bu saatte uyanık olan sadece benim sanırım Sanırsın yenidoğan emziriyorum…Zırt pırt ayaktayız çok yorgunum artık

Sizin durum biraz daha zormuş neyseki et ve tavuk açılmış diğerleri de açılır yakında Rabbim tüm alerjik bebişlerimize şifa versin Gidince bize de yazarsınız

Gunaydin kizlar ne uyku gerilemesiymis bee hayir zaten biliyorsunuz uyku yoktu simdi uyuyormuyum uyumuyormuyum halaa anlamiyorum. 1 hafta olacak felaket zor geciyor
Günaydın canım..Allah yardımcımız olsun atak haftaları bizde çok fena geçiyordu.Uyku gerilemesini düşünemiyorum bile,hepimiz hafif atlatırız inş. Uykunuz düzene girer inş.

Saglik ocagi başlatıyor cnm kiloyla alakası yok bizde tombisiz 4 ayda direk başlıyorlar. Bu arada bende uyanıklık gece 8.9 kez uyandi
Bence normal canim bu aylarda sık uyanma zamanla azalır bence...
8.9 kez de normal değil ya
Gunaydin kizlar ne uyku gerilemesiymis bee hayir zaten biliyorsunuz uyku yoktu simdi uyuyormuyum uyumuyormuyum halaa anlamiyorum. 1 hafta olacak felaket zor geciyor
Al benden de o kadar 8.9 kez uyandi bu gece ya...eşim salla ben emzir mafolduk

Canim 8 9 kez normal değilmiş ben 3 4 saniyordum 4. Ay atagiysa bize de yakın bu günler

Et ve tavukta az da olsa kan oluyor mu

Yüz üstü yatirmiyordun değil mi sürekli burda söylüyorum biktirmis olabilirim herkesi ama benimki sırt üstü 1 saat bile uyuyamiyor yüz üstü yatırdım gece 12 de sabah 8 de uyandı hiç uyanmadı sen emzir uyurken uyanmiyor gazını cikarirsam yüz üstü geri koyuyrm cikarmazsa sırt üstü yatiryrm

Düşük ayarda zaten.23 derece genelde
Bende hafif atlattım ama aşımı oldum korkuyorum çünkü nolur nolmaz evlatlarım var bana muhtaç
Canim 8 9 kez normal değilmiş ben 3 4 saniyordum 4. Ay atagiysa bize de yakın bu günler
Gece 12deydi o cnm 4 sefer uyandigi. Sabaha kadar bi 4 sefer daha kalkti
Denedim çok cnm istemiyor ağlıyor sürekli

Baslamasi lazim aslinda takviye tum bebelere baslaniyor diye biliyorum, saglik ocaginda takip eden hemşireye bir sor bakalim ne diyecek.

Hiç bilmiyorum, gece uzun duruyor ama gunduz 4 saati zor bulduruyoruz bazen araligi acayim diyorum ama. Hizli gelisti biraz belki ondan vücut cok ihtiyac hissediyordu. Kilo abarti degil ama boy birden uzadi.

Ben de oyle geciriyorum hastalıklarimi, hatta maasallah diyeyim 3 yildir hic hasta olmadim desem yeri, keçiboynuzu zencefil zerdeçal limon tarcin havlıcan karisimi yiyorum sürekli. 2 hafta once covid oldum 1 gun halsizlestim ertesi gün neredeyse hc bsy yoktu. Ama yine de aşılarımi oldum. İyi ki de olmusum diyorum hep.

Küvetinde sorun yok da kovası gerçekten berbat. 4 kere döküldü çocuk çıplakken olduğu için anında müdahale de edemiyorsun mobilyalarım şişti onun yüzünden

4 saat araliklami besliyorsun cnm..cok değil mi..mama alıyor sanırım
Ortalama 3 saat iyi ama benim tombik 3 saati buldurmuyor masallah ona kalsa hep memede olcak ama en azından 2 saat bekliyoruk

İşte bağışıklığı güçlü olanlara test yapsalar da aşı olmasak boşu boşuna oluyoruz gibi geliyo bana zaten grip gibi olmaya başladı şuan korona
Ama tabi bağışıklığı zayıf olanlar yaptırsınlar hafif geçirmek için
Neyse galiba yaptırcam ama ne zaman bilmiyorum randevuyu iptal ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…