2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Her anın tadını çıkarmak lazım ama fazla abartmamak lazım 🙈🤣 40 zamanından

Eklentiler

• 123128.jpg
    123128.jpg
    44,8 KB · Görüntüleme: 38
  • 123419.jpg
    123419.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 37
Anammm 4. Ay atakları mı varmış ayy uğramadan geçsin lütfen...
Dün aşılarımızı olduk 7 kilo 62 cm 🧿🧿
Baran sadece mama içiyor ve artık gece 12 gibi mama içiyor sabah 5 gibi kalkıp hemen geri yatıyor umarım bozulmaz 🧿🧿bazen de güzellik yapıyor 9 a kadar kalkmıyor Dr a sordum midesi büyüdüğü ve de mama tok tuttuğu için kalkmıyor hiçbir zararı yok dedi mutlu oldum

Baran sadece mama içiyor ve artık gece 12 gibi mama içiyor sabah 5 gibi kalkıp hemen geri yatıyor umarım bozulmaz 🧿🧿bazen de güzellik yapıyor 9 a kadar kalkmıyor Dr a sordum midesi büyüdüğü ve de mama tok tuttuğu için kalkmıyor hiçbir zararı yok dedi mutlu oldum
Maşaallah kuzuya.. evet mama anne sütüne göre baya tok tutuyor, uykusu da inş bozulmaz ❣

Mamanın sıvılığı az biraz katımsı mı yapıyonuz biberon deliğinden çıkacak kıvamda mı anne sütünden biraz yoğun mu olacak arada vermek istiyorum süt yetiyo aslında ama bazen çocuğu anneme bıraktığımda ilgilenirler geçen nikah eğlencesine gittik bıraktığımdan beri uyumuş Allahtan en azından acil durumlarda geceden geceye yatmadan önce

4 saat araliklami besliyorsun cnm..cok değil mi..mama alıyor sanırım
Ortalama 3 saat iyi ama benim tombik 3 saati buldurmuyor masallah ona kalsa hep memede olcak ama en azından 2 saat bekliyoruk
Hayır 2-3 saat aralıklarla ancak. Cc olarak fazla icmesine rağmen oldu olasi araligi genis tutamadi, mama aldigi zamanlarda dahi 1bucuk-2 saati zor bekliyordu. Onu demek istedim. Anne sutu de zar zor aliyor ama iste bizim hikayeyi az cok biliyorsun, mama da aliyor yani.

Mamanın sıvılığı az biraz katımsı mı yapıyonuz biberon deliğinden çıkacak kıvamda mı anne sütünden biraz yoğun mu olacak arada vermek istiyorum süt yetiyo aslında ama bazen çocuğu anneme bıraktığımda ilgilenirler geçen nikah eğlencesine gittik bıraktığımdan beri uyumuş Allahtan en azından acil durumlarda geceden geceye yatmadan önce
O aldığın mamaya gore degisir, ustunde olcusu yazar herbirinin. İcindeki kasigina gore hazirlanir.

Mamanın üstünde yazar, genelde 30 cc suya 1 kaşık mamadır. Bu da her 30’da 1 kaşık artması anlmına gelir. Formülü çok önemli yoksa kusar

Kızlar benim bebek yüz üstü durmuyor dursa da başını kaldırmıyor zaman geçirmiyor ağlıyor. Sizde de böyle bir durum var mı hala yüz üstü zaman geçirmeyen başını kaldırmayan? Ya da benimki 1 ay erken doğdu diye mi böyle …

Kızlar benim bebek yüz üstü durmuyor dursa da başını kaldırmıyor zaman geçirmiyor ağlıyor. Sizde de böyle bir durum var mı hala yüz üstü zaman geçirmeyen başını kaldırmayan? Ya da benimki 1 ay erken doğdu diye mi böyle …
Benim oğlum 1.5 aylıktan beri yüz üstü yatıyor sağa sola çeviriyor şimdi kaldırıp etrafa bakıyor 3 buçuk aya yaklaştı 40+3 de doğdu

En yakin doktor kontrolünde soylersin ama sen ayini duzeltilmis sekilde hesapla, mutlaka erken dogmasinin etkisi vardir.

DusunceBulutu DusunceBulutu bak simdi iyi ki o kovalardan almadim dedim 😁camasir sepeti var bende oda camasir icindeyken yamuluyor ama sepet oldugundan memnuniyetim yuksek yinede sikinti olmuyor 🥳
Senin adına sevindim 🥰 ben sepet alsaydım kesin onu da katlamazdım o yüzden 10liralık sepetimle devam 😄
Gunaydin kizlar ne uyku gerilemesiymis bee 😐 hayir zaten biliyorsunuz uyku yoktu simdi uyuyormuyum uyumuyormuyum halaa anlamiyorum. 1 hafta olacak felaket zor geciyor
çok sıkıntı ya 2 saat aralıklı uyusa en azından rahat ederdin :KK43: benimki de bir haftadır uyumamakta direnip ağlıyordu daha iyiyiz sanki
Küvetinde sorun yok da kovası gerçekten berbat. 4 kere döküldü çocuk çıplakken olduğu için anında müdahale de edemiyorsun mobilyalarım şişti onun yüzünden 🥺
Tüh mobilyalara üzüldüm ne nalet şeymiş :KK43: ben kızımı peteğin önünde yıkıyorum çıplakta olsa yere havlu gibi şeyler atıp yıkamaya devam ettim işim bitincede ortalığı halıyı temizledim.eşim olduğunda ona temizlettim söylene söylene yaptı 🙈

Erken doğmasından kaynaklı olabilir ama gün içinde ne kadar durabilirse sık sık koy ki güçlensin boyun kasları

Yok et tavukta kan yok çok şükür yedikten sonra mukus artti dr mukusu çok önemseme dedi
Buna sevindim çünkü bizde hep mukus var kan hiç olmadi
Her anın tadını çıkarmak lazım ama fazla abartmamak lazım 🙈🤣 40 zamanından
Masallah masallah..biz hic birsey yapamadık hatta yikayamadik gününde çünkü 39 gunlukken sünnet oldu oglusum dr o gün boştu
Kizim mama içer ona rağmen çok sık uyanirdi sanslisin
Sadece anne sütü alıyorsa mamayi reddedebilir. Acil durumlar için sütünü sağ ben öyle yapıyorum cnm
Hayır 2-3 saat aralıklarla ancak. Cc olarak fazla icmesine rağmen oldu olasi araligi genis tutamadi, mama aldigi zamanlarda dahi 1bucuk-2 saati zor bekliyordu. Onu demek istedim. Anne sutu de zar zor aliyor ama iste bizim hikayeyi az cok biliyorsun, mama da aliyor yani.
Anladık cnm aynen çabuk acikiyorlar
Her bebek bir değil henüz yeni 3 ayı doldurmussun onbes yirmi güne başlar telaş etme cnm

X