2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben hamileyken 2 doz biontech, emzirirken de 1 doz biontech oldum.

Kan ilacını sen içiyon sanırım ilaç bitinceye kadar huysuzluk yapmaz inşallah Allah kurtarsın

Damaklının yönü var ya kaynanam annem karıştırıyo emziğin yönü olmaması daha güzel sanki her türlü verilir acaba kabul edermi değiştirsem zaten 0_6 ay yazıyodu

Bende aldım takım olarak kova beni bitirdi sinir krizine giriyorum. Ama küveti asla öyle olmadı çok iyi

4. Ay Aşı huzursuzluk ateş yapıyormuymuş sizde nasıl 11inde aşmız akşamına ankara yolcusuyuz dönüştemi olsa ki bilemedim
Huysuzluk ve ateş yaptı benim kızda ateşi çok yükselmedi ama 37,6da kaldı calpol verdiğim halde bendr duş aldırdım rahatladı

Kızıma 2,5 aylıkken kalça ultrasonu çekilmişti tekrar tekrar gerek var mı doktorum bişey dememişti

Damaklının yönü var ya kaynanam annem karıştırıyo emziğin yönü olmaması daha güzel sanki her türlü verilir acaba kabul edermi değiştirsem zaten 0_6 ay yazıyodu
Almayabilir çünkü çok farklı bir emzik..hatta benim arkadaş birgun bana geldi kizi 1.5 yaşında emzigi evde unutmuş gitti emzik aldı aynısından kabul etmedi uyumadı ağla ağla bi hal oldu o derece alışkanlık yapıyorlar
Bu arada .zaten damaksizdan ziyade damaklilari tavsiye ediyorlar küçüklerde

Bu arada kizlar karanlıkta güzel uyumasıda fiyasko sanırım simdiden iki kere uyandi

Uyanınca emip tekrar devam etmiyor mu uykuya? Benimki de kalkıyor ama uyuyor geri gözünü bile açmadan emip uyuyor sabah 7.30 8 uyanış

Peteği kısın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…