2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Neyi sordun kan mı mukus mu...geçmişi okuyamadim da bizde de hep mukus var kan hiç yok. Anne sütü aliyor
Ben bi yerde bi dr.un yazısını okudum mukusta alerji belirtilerinden biri ama tek başına belirti olarak kabul edilmiyor sanırım fakat ek gıdaya geçişte bi alerji dr.unun kontrolünde geçiş yapılmalı diyordu.

Anne sütü çok önemli olduğu için büyük ihtimalle diyet yapacaksın.Sonrada yavaştan diyeti açtıracaktır dr.Sütte azalma oluyor gibi yaa.Yada artırmak için daha çok uğraşıyorsun bu defada o yüzden zor geçiyor. bende kızıma acaba süt yetmiyo mu diye düşünüyorum arada.

Bizde vücutta döküntü ve kakada mukus için Ankara şehir hastanesine gittik alerji bölümüne sırtından yapıldı test 15 dakika bekledik allahtan birseye alerjisi çıkmadı vücudu için egzema dedi cildi kuru sürekli nemlendirmemi söyledi kaka içinde birsey demedi ama acayip mukuslu devam ediyo

Kızlar doğum kontrol için iğne yaptıranınız oldu mu? Hamilelik uzunca bi süre düşünmüyorum acaba spiral mi daha güvenli.Daha önce hiç kullanmadım.

Memede tazyik sorunu için ne yapmam lazım? Zaten dikkati iyice dağıldı binbir nazla emiyor beyefendi Boğulacak gibi olup sinirleniyor bırakmak istiyor…Geriye doğru yaslanarak emziriyorum, makas işareti yapıyorum, başka ne yapabilirim? Sağım yapamam tek bakıyorum hiç fırsatım olmuyor

Susam ve ceviz yiyince kan oldu onları çoktan bıraktım ama evde yaptığım tavukta hiç olmamıştı.yarın evde yine yapıcam olursa onu da bırakırım.zaten bıraka bıraka bir hal olduk onu da yemem olur biter bugün kan 3 kere geldi öğlen yediğim domates mi etkiledi bilmiyorum onu da tekrar bırakıcam.ben bir gün yesem hemen kan oluyor 3 günde olsa değişeceğini düşünmüyorum doktor açtırsa da yaşına kadar geçmez gibi geliyor. umudumu yitirmeye başladım.kan gördükçe sinirlerim bozuluyor 1 buçuk 2aydır yememe dikkat ediyorum yine aynı yine aynı..ekmek mi etkiliyor yakında ekmeği de bırakırım kesin
Kızlar doğum kontrol için iğne yaptıranınız oldu mu? Hamilelik uzunca bi süre düşünmüyorum acaba spiral mi daha güvenli.Daha önce hiç kullanmadım.
spiral güvenli diyorlar onu düşünüyorum ama regl gelmedi hala.sadece geçen kahve leke geldi.keşke o zaman gitseydim taktırmaya şimdi de takılır mı bilmiyorum.ilişki yok diye pek sallamıyorum

Bende senin gibiyim bi gün umutlu sonra umutsuzlaşıyorum düzeleceğine umudum azaldı.Inş.yanılıyoruzdur.Ekmeğide yemezsek ne yicez yahu.Keşke Sese00 yazsa onlar nasıl ilerledi merak ediyorum artık girmiyor gibi buraya. Takması can acıtır mı acaba tuhaf oluyorum Hap içemem, iğneleride araştıracağım.Küçük bebeği olup düzenli ilişki durumu olan yoktur herhalde hepimiz aynı durumdayız, emzirince hormonlarda da değişım oluyor sanırım.

Canim asla makine sağımı yapma sırtın dik memeyi makaslama emzirmek bir de emme öncesi elinle sağ biraz fışkırma geçene kadar,makine tazyik artırıyomuş

Gece emzirince benim göğüsler doluyo diyet yapsamda azalmaz inanıyorum bide boza iciyrm günlük

Valla bizim bant iki gün kaldı sırtında tam 2 gün sonra çıkardım yarım saat sonra foto çektim 10 buçukta çekecem bugün sonra banyo yaptırmak serbest banyo yapacak sizin test kısa sürmüş

İnşallah Sese00 hiç girmiyor buraya.doğumdan sonra çoğu kişi girmeyi bıraktı.yoğunluktan herhalde ‍♀

Hormonlarda değişim bende değil eşimde oldu kendi bilir takması regl döneminde rahim aşağı indiğinden acıtmıyormuş.her gün iğne vurulmak daha çok yakmaz mı

Kizlar çok acil yardıma ihtiyacım var biz ailece Covid olduk ve basım agriyordu az önce bı tane bebe aspirini içtim boşluğuma geldi sonra emziriyorum ne yaptım ben dedim 1 tane bebek aspirini sütünden geçip bebeği etkiler mi bile. Var mı doktora. Yazdım dikkat et bidaha dedi sütünden geçer dedi ama içim hiç rahat etmedi

Kakada kan mukus vardı alerjiye baktılar kanda negatif çıkinca bende bağırsak enf. Mu diye sordum o da öyle dedi
Anladim cnm geçmiş olsun e sebep bulamadılar oyleyse
Bizde mukus var surekli...
Ya bu diyet yapan anneleri okuyorum da çok zor ALLAH yardımcıları olsun hepsinin..bizde mukus var çok önemsemiyorum açıkçası.. zaten alerji bile sanırım bir yasindan sonra geciyirmus
Sese 4 çocuğu olan miydi..fırsat bulamiyordur garibim iki çocukla zor giriyorum valla oda ayağımda sallarken

Cnm sıkma kendini mecbur olunca insanlar ne ilaçlar kullanıyor. Bir daha kullanmazsin olur biter

Yarın belli olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…