2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Amin amin hepimizin yavrularını korusun bir şey olsaydı affetmezdim kendimi..Bu kadar şeyden içim acıdı daha başka şeylere kötü olurum.büyüse de hep iyi olsunlar
Dun okulun bahcesindeydik ogretmen ben bir veli daha konusuyorduk kizmda arkadaslariyla parkta gozum onda ama neye yarar. Ters kayiyorlardi kaydiraktan diger cocugun annesi yanindaydi ama ne fayda cocuk hizlica kayinca ayaginda bot varmis yavrumun yuzune vurdu nasil firlayip kostum bilmiyorum oluyor iste gorunmez kaza

Ah kıyamam ya neye uğradığını şaşırmıştır kuzum geçmiş olsunbazen elden bir şey gelmiyor tabi bir de biraz büyüyünce yerlerinde durmuyorlardır ilerde napıcam bilmem

Benim bebek neden dönmüyor ki yan bile dönmüyor poposunuda kaydırmıyor hiçbişey yapmıyor sadece altını açınca bacaklar hareketli eller hareketli o kadar
Bizim kız da dönmüyor normal bence her bebeğin gelişimi farklıdır zaten☺ İlk çocuğum bu konuda daha hızlıymış 16 günlükken yüzüstü çevirmisti kendini.Onu bazada koltukta yatırmaktan korkardım kız öyle değil dönmüyor ama tedbiri yinede elden bırakmıyorum.Eller ayaklar bayağ hareketli ama bizde.

Aaaaa aşkolsun ben cevap yazmıştım bikerem.. Sadece uygun fiyatlı olmadığı için önerememiştim

Pazartesi gideceğim sırtına yama testi yaptılar şimdi çıkaracağım bakalım tepkime veren yer var mı

Ama adam haklı da bakma caktirmiyorum. Yan saçları yatik önleri dikik arkasi kel tarz oglum
Ya bu kadar olur canım saç şeklimiz bile aynı bide yastığına dökülüyor ince tel olanlar oda illa kazitalim daha gür çıkar diyor bende hep hayalimdi saçlarını uzatıp tarz yapıp toplamak felan kıyamıyorum her seferinde aynı tartisma

Canım merak ediyorum seni umarım iyisindir. Keficikle araları nasıl ufaklığın?

Arkadaşlar bebeklerinizin bıngıldakları ne durumda ne kadar zamanda kapanması lazım

Arkadaşlar benim kız kucagima aldigimda hep sağa yatik tutuyor kafasına diğer tarafina doğru çevirmeye calisiyorum sol koluma alıyorum yok yine sağa doğru eğiyor başını neden oliyor ki yatarken falan sorun yok ama ayakta tutunca böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…