2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Amin amin hepimizin yavrularını korusun🤲🏻 bir şey olsaydı affetmezdim kendimi..Bu kadar şeyden içim acıdı daha başka şeylere kötü olurum.büyüse de hep iyi olsunlar 🙈
Dun okulun bahcesindeydik ogretmen ben bir veli daha konusuyorduk kizmda arkadaslariyla parkta gozum onda ama neye yarar. Ters kayiyorlardi kaydiraktan diger cocugun annesi yanindaydi ama ne fayda cocuk hizlica kayinca ayaginda bot varmis yavrumun yuzune vurdu 🥺🥺🥺 nasil firlayip kostum bilmiyorum 😣 oluyor iste gorunmez kaza 😞

Dun okulun bahcesindeydik ogretmen ben bir veli daha konusuyorduk kizmda arkadaslariyla parkta gozum onda ama neye yarar. Ters kayiyorlardi kaydiraktan diger cocugun annesi yanindaydi ama ne fayda cocuk hizlica kayinca ayaginda bot varmis yavrumun yuzune vurdu 🥺🥺🥺 nasil firlayip kostum bilmiyorum 😣 oluyor iste gorunmez kaza 😞
Ah kıyamam ya neye uğradığını şaşırmıştır kuzum geçmiş olsun🥺bazen elden bir şey gelmiyor tabi 🥺bir de biraz büyüyünce yerlerinde durmuyorlardır 😥ilerde napıcam bilmem

Benim bebek neden dönmüyor ki 🤔 yan bile dönmüyor poposunuda kaydırmıyor hiçbişey yapmıyor sadece altını açınca bacaklar hareketli eller hareketli o kadar
Bizim kız da dönmüyor normal bence her bebeğin gelişimi farklıdır zaten☺ İlk çocuğum bu konuda daha hızlıymış 16 günlükken yüzüstü çevirmisti kendini.Onu bazada koltukta yatırmaktan korkardım kız öyle değil dönmüyor ama tedbiri yinede elden bırakmıyorum.Eller ayaklar bayağ hareketli ama bizde.😅

Bebek arabası sormuştum cevap gelmemişti 😂 nette araştırıp baby care bc 65 aldım.uygun fiyatlı güzel bir ürünmüş beğendik. ilk kez parka çıktık bugün hemen uyudu arabasında 😅 Burda hava baya güzel ilkbahar gelmiş böyle olursa artık hep çıkarız 🥰🌸🌻☀️

Aaaaa aşkolsun ben cevap yazmıştım bikerem.. Sadece uygun fiyatlı olmadığı için önerememiştim 🤭

Tek tek denemek lazım.2 hafta süt ürünleri yemeyi kesin peynir yoğurt süt bakalım düzelecek mi? Düzelmezse dana etini de kesin.sonra yumurtayı kesin.deneyerek bulabilirsiniz uzun sürüyor ama yapacak bir şey yok 🤦🏻‍♀️ Tabi bunları yemeyi kesince kalsiyum desteği almak lazım.doktor daha iyi yönlendirir.çocuk gastroentoloji bölümü de bakıyormuş ona da gidebilirsiniz
Pazartesi gideceğim sırtına yama testi yaptılar şimdi çıkaracağım bakalım tepkime veren yer var mı

Ama adam haklı da bakma caktirmiyorum. Yan saçları yatik önleri dikik arkasi kel 🤣🤣🤣 tarz oglum
Ya bu kadar olur canım saç şeklimiz bile aynı bide yastığına dökülüyor ince tel olanlar oda illa kazitalim daha gür çıkar diyor bende hep hayalimdi saçlarını uzatıp tarz yapıp toplamak felan kıyamıyorum her seferinde aynı tartisma😂😂

Günaydınn sağlıklı hafta sonlarımız olsun 🤲
Benim minik üstünü açıyor artık ayaklarıyla 🤣
Tulum alan oldumu gerçi hiç sevmiyorum benim ilk çocuk tulum yüzünden ilk gribini olmuştu, tulum giydirdim bide üzerini örttüm terledi çiş üstüne geçti tabi bende geç farkettim hasta etmiştim çocuğu ama böylede bu bebiş üzerini açıyor 2 3 saat uyusa donar valla
[/QUOTEben tulum kullanıyorum çok memnunum owninin 0.5 tog olanını almıştım hiç üşüdü mü acaba derdim olmuyor tulum çok büyük rahatlık ☺️

Herkese merhabaaa, doğumdan sonra hiç yazamadım, takip de edemedim buraları. Sizlere bir sorum olacak: sezeryandan sonra kan sulandırıcı iğne yapıldı mı acaba hepinize? Bana yapılmadı da arkadaşlarımdan duyuyorum. Doktorumun böyle birşeyi atlamış olacağını pek sanmıyorum daha doğrusu umarım öyle olmamıştır... Acaba herkese gerekli görülen birşey değil mi? Sizlere yapıldı mı sezeryan sonrası kan sulandırıcı iğne?
Canım merak ediyorum seni umarım iyisindir. Keficikle araları nasıl ufaklığın?

Arkadaşlar benim kız kucagima aldigimda hep sağa yatik tutuyor kafasına diğer tarafina doğru çevirmeye calisiyorum sol koluma alıyorum yok yine sağa doğru eğiyor başını neden oliyor ki yatarken falan sorun yok ama ayakta tutunca böyle

X