2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bence de 2 valla bi daha lohusalik falan hayal edemiyorum kendim için,erkeklerin hayatında bi sey değişmiyor cok gıcık oluyorum valla Eşim asiri ilgili olmasına rağmen disari çıkınca sinir oluyorum

Amin Ben 2 ne ya diyor muyum küçük gösteriyorum öyle fiziki bir yaşlandırma olcağını sanmam. kafa olarak da zaten olgun biriydim daha çok olgunlaşırım şimdilik anneliği iyi taşıdığımı düşünüyorum eşimde çok şükür az çok yardım ediyor. ikincide de böyle olurda 3 4 düşünürüm.herkesin yapısı bebeği farklı Gerçi ilerde çalışmayı düşünüyorum o yüzden çocuk mevzu yalan olur

İçindeki çocuk sevgisini tebrik eder devamını dilerim daha yolunda başındasın

Fiziksel değil sadece kastım cnm yorgunluk uykusuzluk stres herswy anneye zor...biraz büyüt bakalım halen 3 diyorsan helal olsun

Çalışan anneye zor çocuk büyütmek ev hanımı olsam 3.yu düşünürdüm ama 2. Bile çok zor şuan abisi 3 yaşında çok yaramaz bu bebekte yaramaz olmaz inşallah bakan destek olan lazım çalışan anneye

Ortasida yok ikinizin kac yasindasin ? Alttaki yorumu okudum esin destekmis ne guzel
Sana katiliyorum canim. Hamilelikten once 3 diyordum ben hep ileriyi dusundugumde daha tatli geliyordu fakat bugunu dusunmeye karar verdim. Dedigin gibi iyiki iki evladimda var ama 31 yasinda kendimi baya yorgun ve bitkin hissediyorum. Aldigim ve asla veremedigim kilolarda cabasi. Rabbim evlatlarima saglikli uzun omur versin. Bende zayiflayim vir daha kilo almadan hayatim otursun kizlarimla gezeyim tozayim hayati yasayim istiyorum. Maddi imkanim ciddi fazla olsaydi ne dusunurdum bilmiyorum ama suan Rabbim isteyenlere versin insallah diyorum Annem hep der dogurmayan kocamazmis. Gercekten oyle cevremde hep hakli cikaran ornerkler var. He ama cok sukur iyiki kizlarim olmus onlariszda genc ama anlamsiz bir hayatim olurdu

İnsallah canim aktardan mi aldin yoksa hqzir salllama seklinde mi oluyor nasil hazirliyorsun
Aktardan almıştık evde vardı.Ben genelde kahvaltıdan sonra bi bardak kaynayan suya 7,8 yaprak melisa atıyorum 7 dk.kısık ateşte demliyorum bardağa alıp biraz soğuttuktan sonra içiyorum.

Ah kilolar kilolar...kapanmayan iştahlar porsumus gogusler fıtık olan boyunlar...daha sayayım mi iyi ki varlar orasi ayri tabi

Aktardan almıştık evde vardı.Ben genelde kahvaltıdan sonra bi bardak kaynayan suya 7,8 yaprak melisa atıyorum 7 dk.kısık ateşte demliyorum bardağa alıp biraz soğuttuktan sonra içiyorum.
Tamam canim.cok sagol az biraz alayim deneyim bende
Ah kilolar kilolar...kapanmayan iştahlar porsumus gogusler fıtık olan boyunlar...daha sayayım mi iyi ki varlar orasi ayri tabi
Suan bu msji agriyan sirtim ve boynumla okuyorum cidden 10 tane nasil doguruyorlarmis eskiden

Herkese merhabaaa, doğumdan sonra hiç yazamadım, takip de edemedim buraları. Sizlere bir sorum olacak: sezeryandan sonra kan sulandırıcı iğne yapıldı mı acaba hepinize? Bana yapılmadı da arkadaşlarımdan duyuyorum. Doktorumun böyle birşeyi atlamış olacağını pek sanmıyorum daha doğrusu umarım öyle olmamıştır... Acaba herkese gerekli görülen birşey değil mi? Sizlere yapıldı mı sezeryan sonrası kan sulandırıcı iğne?

Öyle deme çok zengin olsaydık 3 belki düşünürdük adamlar çocuk doğmadan bakıcı ayarlıyor, çocuğun kırkı çıkmadan gezmelerdeler bide bana bak çocuk neredeyse 3 aylık oldu binanın girişine bile inemedim tek başıma

Bence de 2 valla bi daha lohusalik falan hayal edemiyorum kendim için,erkeklerin hayatında bi sey değişmiyor cok gıcık oluyorum valla Eşim asiri ilgili olmasına rağmen disari çıkınca sinir oluyorum
Çocuk doğdu ilk 20 gün falan eşim işe gidiyor diye trip atıyordum ben

Yaniiiii hem yapı hem tercih meselesi.. Ben hep 3 çocuk istemiştim, şimdi çok şükür 2 oğlum var ve hâlâ istiyorum üçüncüyü Birinciyle arası 8 yaş şimdi.. Her şeye sıfırdan başladım, araları da açık ama hiç zor gelmedi bana.. Kardeş ve kalabalık aile güzel şey bence

Evet bana sezeryan sonrası 10 gün boyunca yapıldı.. daha doğrusu doktor nasıl yapacağımızı gösterdi, evde annem yaptı her gün koldan.. ama mesela ilk oğlumda sezeryandı ve o zaman yapılmamıştı.. 8 sene evvel..

Kızlar meraba.. benim kızım ekim de dünyaya geldi çok şükür. Bende pcos olduğu için 2 çocuğumu tedaviyle yaptım bunda korunurken nasıl olduğunu anlamadan hamile kaldım başta üzüldüm ama şimdi iyiki olmuş diyorum. Benim bebeğim memeyi emmedi 2 çocuğumu da 2 sene emzirdim ama bu onlardan çok farklıydı mememi düşman gibi görüyordu ilk aylar zorla kıyametle bişeler etsemde şuan sütümü sağıp veriyorum süt korumasına asla inanmıyorum ama emziren annelerin adetleri düzensiz olur biliyorum diğerlerinde 3 4 5. Aylarda adet görmemiştim. Şimdi çok sık emzirmeme rağmen arada mamada veriyorum kilo alamadığı için adetim gecikti ve eşim prezarvatifle korunuyordu 10 gün önce yırtıldı ve şüpheye düştüm çok ağrılarım da var sanki adet olacakmışım gibi inanın test yapmaya cesaretim yok okadar moralim bozuk. Böyle bişey yaşayan warmı? Acaba benim adetlerim düzene girmediği için mi adet olamıyorum?ocak 30 dau olmuştum.

Seninki baya kucukmus sana zor olacak ama birlikte büyürler ne guzel
Büyüğü söz dinlemiyor yemek yemiyor blenderdan yiyor ana yemekleri günde 2 öğün yiyor o da zorla ev dağıtır ses çıkarır süpürge hastası onların reklamlarını izleyip duruyor telden emzik bırakmıyor üst çenesi bozuldu emzikten zeki diye mi böyle bilmiyrm yerinde de durmuyo eli ayağı hep oynak

Benim yumurta rezervim az 30 yaşındayım ve kolay değilmiş benim gebe kalmam denemenin 3.ayi kaldm yoksa Dr tüp bebek diyordu doğurganlıkta sıkıntı yoksa çocukların yaş farkı olması güzel ama bana Dr normal yolla olmaz dedi diye hemen çocuk düşünmek durumunda kaldım çok şükür nasip oldu bi daha çocuğum olur mu Allah bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…