2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar diş durumlarınız nasıl kızımın eli ağzından gitmiyor kaşıyıcı alsam kullanabilir mi acaba felaket salya akıyor
Bizim de kaşınıyor diş etleri. Eli hep ağzında kemirip duruyor yavrum salya da çok. Bugün kaşıyıcı aldık daha bakalım kullanabilecek mi.

Kızlar diş durumlarınız nasıl kızımın eli ağzından gitmiyor kaşıyıcı alsam kullanabilir mi acaba felaket salya akıyor
Bizimde aynı şekilde eli sürekli ağzında. Ağzınin etrafı sivilce oluyo artık salyadan. işaret parmağını isira isira kıpkırmızı yapiyo. Bende dış kaşıyıcı almayi düşünüyorum artik

Cok cok fazla salya akıyor dis gelmesi yakındır. Aldım bende ama tam denk getiremiyor onu verdim mi daha çok zirliyor hiç çıkarmak istemiyor bende sürekli elimle tutamam ki

Kızlar ya lansinoh biberonumuz vardı ona alışsın diye tüm gün ara mamalarımı onla verdim dün bugün çocuk beni hiç ama hiç emmedi. Memeye gelince mızmızmız ağlıyor mahvoldum. Bütün gün mama içti dondurucudaki sütlerimi çözdürüp içirdim artık zaten sütüm az bir de meme reddi olduk lansinoh biberon yüzünden. Avent kullanıyorduk ucunu bulamadık diye buna geçtik bilsem hiç geçmezdim :’(

Meme reddi olunca ki bende bunu oğlumla yaşadım çok zorlandım sonra başını yüzünü saçını okşaya okşaya tekrar aldı bi dene istersen bide ben yatarak emzirdiğim için daha hoşuna gitti , böyle yapınca senin kokunu alıyor annesini hissediyor o yüzdrn sakinleşip meme aloyor ağızına

Kiyamam ya tensel temas dene cnm. Çıplak ten tene temasla vermeyi dene bakalım. Ustune ortersin üşümesin diye. Bir günde bırakılır mı meme sasirdim

Kiyamam ya tensel temas dene cnm. Çıplak ten tene temasla vermeyi dene bakalım. Ustune ortersin üşümesin diye. Bir günde bırakılır mı meme sasirdim

Dediklerinizi deneyeceğim ama o kadar kötü ağlıyor ki umarım başarabiliriz

Canim simdi baktim icmemesi gerekenler arasinda emzirenlerde yaziyor
Emin misin canım ben bi prof.un yazısınıda okudum.Uzman dr.dan da okudum hatta arkadaşlarada sordum sakınca yok dendi, papatya çayı da içebilirsin dediler.Sonuçta bebeğe vermiyorsun kendin içiyorsun sütten bi miktar geçiyordur.

İyi yine bir hedefin var ben ilk cocukta dusunemiyordum bile
Düşünmüyordum da yalnız kalmasını da istemiyorum sen şanslısın maşallah iki kızın var benimkinin de bir kız kardeşi olsa çok güzel olur eşim de erkek meraklısı yakamı bırakmaz.sağlıklı olsun da hayırlısıyla ilerde bakıcaz artık

Benim kızın da eli hep ağzında bileklerini ıslatıyor katlamak zorunda kalıyorum eline çıngırak veriyorum düşürüyor kaşıyıcı hafif olsa da tutabileceğini düşünmüyorum bir ay sonra olabilir

Bir siteye bile girmeden direk karsima cikti
Hayirli zamanda olsun insalah canim sen kendini hqzir hissedince. Hadi ya ama yalacak birsey yok belki 10. Erkek olacak

Canim simdi saglik ocaginda sordum icebilirsin ama bir fincandan fazla icme dedi

Eki Görüntüle 3004532

Bir siteye bile girmeden direk karsima cikti

Hayirli zamanda olsun insalah canim sen kendini hqzir hissedince. Hadi ya ama yalacak birsey yok belki 10. Erkek olacak
Sağol canısı 10 olsun bizim olsun her seneye bir çocuk yok o kadar da değil tek çocukla kafam almıyor diyor 10 olsa delirir sanki tüm gün kendi bakıyor maddi zorluk olmasa 4 isterdim o da 3ten yanaydı bakıcaz artık

Bana da ideali 2 geliyor...4 ne yaw her çocuk anneyi 10 yıl yaslandiriyor bence...erkeklere öyle değil ama kadınlara çok zor . Ben cok zengin olsaydım bile 3u yapmazdim sil baştan hersey çok zor oluyor. ALLAH evlatlarımıza sağlık versin isteyen herkese versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…