2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Markayı bilmiyorum ama bimden aldım tarçın hediyeli bugün doğru dürüst bişey yemedim sigara böreği yedim göğüsler boşken iciyrm bilerek faydası olacak mı diye sonra sizlamaya basluyor dolusunu hissediyorum
Ailecek çok severiz biz nerdeyse hergun olur evde kizimda cok sever doğal probiyotik zaten..belkide bende de o süt yapmıştır
Bimdeki bozadan da içtim ama balabani tadınca diğerlerinin boza olmadığını anliyorsun. Mutlaka dene seviyorsan

Sabahtan beri toplasan 2 saat uyumuştur. Assssla UYUMUYOOOR çıldırmak üzereyiz eşimle 😭 kollarımız ayaklarımız koptu sallamaktan gezdirmekten. 3ay bitti bizim 4. Aya girince uyku gerilemesi falan olur diyolardı sanırım onu yaşıyoruz yandık yaaa 😭😭😭
Ay bizimde öyle ve 3.ay bitiminde oldu geceleride sık uyaniyo artık Allah'tan bugün gündüz iyiydi. İnşallah geçicidir. Valla ben bel fıtığı oldum heralde çok agriyo belim artik

Ay bizimde öyle ve 3.ay bitiminde oldu geceleride sık uyaniyo artık Allah'tan bugün gündüz iyiydi. İnşallah geçicidir. Valla ben bel fıtığı oldum heralde çok agriyo belim artik
Normalde gece uykusunda 5-8 saat aradı kesintisiz uyurdu dün gece 4 kere uyandık eyvah dedim bi şeyler olacağını sezmiştim 😭 valla inşallah düzelir allahım bu gecenin yüzü suyu hürmünetine duamızı kabul et tüm bebeler huzurla uyusun ya rabbimmm 🙏🏻😅

Keşke gelmese kimse daha bebeklerimiz küçük ben kabul etmiyorum küsen kussun hiç umrumda degil
Keşke küçük bebekten anlayan mı var kimsenin umrunda değil.lafta çocuğuna bak diyorlar bir yandan hizmet bekliyorlar.biraz büyüse seve seve yapardım şimdi mecburiyetten..haftayada eşimin arkadaşları gelcekmiş hazır bir şeyler alırsın dedim.pilim bitti
Anladim canim onunda hayatı kolay olmamis. Napcan onuda böyle kabul etcen benim annemde fedakar değil çocukken böyle degildi yaslandikca böyle oldu napalim sağlık olsun. Takmıyorum artık takmamaya çalışıyorum
en iyisini yapıyorsun ben taksam da belli etmemeye çalışıyorum.çocukken de aynıydı hakaretlerle büyüdük şimdi o yok en azından.aynı dediğin gibi onu böyle kabul edicez.kimsenin hayatı kolay olmuyor haklısın
Aaah kıyamam.. etkisi sürer tabi, sürmez mi 🙁
Allah hepimize sabır ve kolaylık versin..

Günaydın hanımlar, geçen haftalarda gaz problemimiz vardı yaparken zorlanıyordu ağlıyordu, neyse geçti şükür her gün kimyon çayı rezene kimyon gaz masajı derken daha iyiyiz..
Son 3 gündür de gündüzleri az uyuyor daha doğrusu uyumuyor, uyumayıncada hırçın oluyor, ağlıyor yıkıyor ortalığı, valla bazen delirecek gibi oluyorum 😣 sallanarak uyumak istiyor, dün gece hamak siparişi verdim, insallah onu severse bi süre rahat ederim 😥
Bende hamak aldım 15 gün oldu ama malesef şuan kabul etmiyor kesinlikle uyumuyor içinde yavaş yavaş alıştırmaya çalışıyorum ilk oğlumdada aynı hamaktan almıştım nereye gitsem söküp götürüyordum yanımda.
İnş senin bebeğin sever

Kizlar boza süt yapar diye okumuştum bimden aldım denemek için 1 çay bardağı içtim bugün göğüslerim sizlayip doluyor deneyin görün bı kaç kere denedim hepsinde oldu
Eşim geçen hafta almıştı içmedim valla hemen aldırayım bende.
Değişik şeyleri denemiyorum bile ilk oğlumda herşey gaz yapıyordu hemde 8 ay boyunca şaka gibi şimdi çok korkuyorum bundada olur diye..
Valla benim ilk oğlan psikolojimi bozmuş resmen🤣

Sabahtan beri toplasan 2 saat uyumuştur. Assssla UYUMUYOOOR çıldırmak üzereyiz eşimle 😭 kollarımız ayaklarımız koptu sallamaktan gezdirmekten. 3ay bitti bizim 4. Aya girince uyku gerilemesi falan olur diyolardı sanırım onu yaşıyoruz yandık yaaa 😭😭😭
Bizimde gündüz uykularımiz azaldı gece ayni kalkıyorum genelde 4 sefer🙄

Kızlar günaydın her beslenme sonrasi kusma normal mi süt değil de böyle parçalı parçalı fazlasını atiyor derler ama mutlaka gaz çıkarırken kusuyor

Kızlar günaydın her beslenme sonrasi kusma normal mi süt değil de böyle parçalı parçalı fazlasını atiyor derler ama mutlaka gaz çıkarırken kusuyor
Son bir aydır bitti kusma cnm...bemde de oluyordu azsa sorun değil.. çoksa fiskirir tarzdaysa refluden şüpheleniyorlar. Bu arada gaz damlasida kusma yaparmis haberin olsun

X