2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar oğluşum 2 gündür kaka yapmıyor normalmi bu durum rota aşısı olmuştu o yapmış olabilirmi
Rota ishal yapıyor derler aslında.
Bizimki 4 gün yapamadı doktorumuz 3. Ayı doldurduk diye armut önerdi bir çay kaşığı armut verdim aynı gün yaptı çocuğum şükür. Çok eski ve güvenilir bir doktor yoksa bende ek gıda öncesi su bile vermemeliyim kafasında biriydim. Szler de doktorunuza danışabilirsiniz. 10 güne kadar normal diyen doktor var. Bizimki 4 günden sonra içinde iyice katılaşır dediği için ben verdim.

Canim ya bana modelini soylermisin hepsinin fiyatida farkli modelide olmusken silsinde her yeri silmesede mutfagin halisini hergun kaldiririm salonuda iki gunde bir 😁 koltuklari alcak aldigima cok pismanim o dusunduruyor bu eskiyor kirilinca kesin yuksek alicam. Senin yuksek mi

Malesef hersey en az iki kati gercekten 😞 cok kotuye gidiyoru her gecen gun almadigim sey icin pismanlik yasiyorum. Ah ah ev hayal oldu gercekten bu devirde ev almak. Ev sahiplerimiz insallah insafli olur 😞

Dogru😁 simdi bir denedim salonu soyle boyle topladim robot olsa sabah calistirabilirim salonda salonda 😁 ah kizim ah kizim bu kadar dagitmasa 😧
Benim evde robot ilerleyemez garibim kalır öyle.. dağınıklığı çözüm bulamiyorum yetişemiyorum malesef
Kızlar oğluşum 2 gündür kaka yapmıyor normalmi bu durum rota aşısı olmuştu o yapmış olabilirmi
Bence normal cnm. Üçüncü ayını doldurduysa yukarıda arkadaşın yazdığı gbi armut verebilirsin cam reddeden rendeleyip

Benim evde robot ilerleyemez garibim kalır öyle.. dağınıklığı çözüm bulamiyorum yetişemiyorum malesef

Bence normal cnm. Üçüncü ayını doldurduysa yukarıda arkadaşın yazdığı gbi armut verebilirsin cam reddeden rendeleyip
Bizimde ayni ama bi gazla yapariz insallah. 8 yasindaydi dimi kizin desene huy degismiyor daginiklik kalici 😐

Yok cnm bu donemde normal, oral donemde suan bebis, hem tukuruk bezleri iyice calismaya basladi hem de keşif artti. Bu sebeple surekli sapirdatip, ellerini ve bulduklarını ağzına goturup, tukuruk sacarlar 😍
🥰🥰🥰 teşekkür ederim canım 3. Çocuk ama arada epey bi yaş farkı var ortanca 7 yaşında bide nedense çok inceliyorum acaba diğerinde nasıldım bilmem 😂

Bir yanim camasir kurutma istiyor bir yanim robot supurge 😒 acaba hangisi daha muthis birsey. Sonra fiyatlarini dusununce amannn mutlubulut yaz geliyor 1-2 saate camasir kurur. Evide toplamayi basardin mi supurursun ya diyip vazgeciyorum 😆aslinda ikisinide istiyorum 😐 ah su fiyatlar.. hamileyken fiyatlar cook daha uygundu.. Her iksiini kullananlar hangisini tavsiye edersiniz ? Hangisi olmazsa olmaz 😐
Xiaomi vacuum mop almıştı eşim geçen sene aslında hiç beğenmiyordum arkadaşım alalım falan neyse eşime dedim al sonra vazgeçtim baktı indirim gelmiş aldık neyse gayet iyi ama benim gibi 7/24 evde kalabalık aileye iyiydi zamanla aparatların süresi doldu bende günde kaç kere süpürüyordum birde haftada bir diğer süpürgeyle süresi bitti aparatların Amazon’dan sipariş verdim yanlış vermişim 😂 neyse tekrardan sıfırladım öyle kullanırım dedim ama aparatlarda hal kalmadı ama yinede nasıl nerden geliyor bu tozlar her gün doluyor içi 🤪 geçen yengem burdan alıp Tr’deki evde kullanmayı düşünüyormuş onun için gayet iyi ama benim gibi insana kullanışlı değilmiş bunu anladım 🤪🤪 dyson düşünüyorum ama oda 800 Euro garantili yaptırırsam ama zor eşim buna yanaşmaz 😂😂😂😂 kurutma makinası aklımda ama banyo WC bir burda yeri daraltır diye kafamda dönüyor 😂😂😂 hayatı ne kadar dijitale bağlasak da iş hiç bitmiyor 😱😱😱

Daginikligi toplayan robot icat edilmediği sürece bence teknolojinin bi yararı yok 😀😀
Herkes döktüğünü toplasa ev dağılmaz bir öğretemedim büyük oğluma aşırı dağınık ceplerim kağıt yiyecek paketleri doluyor etrafı toplarken küçükte 7 yaşında ama eve misafir gelirse uyarmayı biliyor oyuncuklarımızı dökme evimizi dağıtma diyor misafirin çocuğuna 😂😂😂 geçen kızı görmeye geldiler neyse bunlar odada oynuyor bakmaya gittim baktım pencere açık beyfendi de yatak dağılmış onu topluyor niye açtın pencereyi dedim hava alsın anne söyle şunlara yatağımızı dağıttılar akıllı durmuyorlar diyor 😂😂😂😂 dedim aferin sana en azından biliyorsun 😂😂😂 yalnız benim koca olsa başkasının evinde böyle yapacak boğar beni 😂😂😂 ama ben izin vermem o başka sağolsunlar bir dur demesini bilmiyorlar 😔

Bizimde ayni ama bi gazla yapariz insallah. 8 yasindaydi dimi kizin desene huy degismiyor daginiklik kalici 😐
Aynen cnm ..malesef daginigiz cok
Xiaomi vacuum mop almıştı eşim geçen sene aslında hiç beğenmiyordum arkadaşım alalım falan neyse eşime dedim al sonra vazgeçtim baktı indirim gelmiş aldık neyse gayet iyi ama benim gibi 7/24 evde kalabalık aileye iyiydi zamanla aparatların süresi doldu bende günde kaç kere süpürüyordum birde haftada bir diğer süpürgeyle süresi bitti aparatların Amazon’dan sipariş verdim yanlış vermişim 😂 neyse tekrardan sıfırladım öyle kullanırım dedim ama aparatlarda hal kalmadı ama yinede nasıl nerden geliyor bu tozlar her gün doluyor içi 🤪 geçen yengem burdan alıp Tr’deki evde kullanmayı düşünüyormuş onun için gayet iyi ama benim gibi insana kullanışlı değilmiş bunu anladım 🤪🤪 dyson düşünüyorum ama oda 800 Euro garantili yaptırırsam ama zor eşim buna yanaşmaz 😂😂😂😂 kurutma makinası aklımda ama banyo WC bir burda yeri daraltır diye kafamda dönüyor 😂😂😂 hayatı ne kadar dijitale bağlasak da iş hiç bitmiyor 😱😱😱

Herkes döktüğünü toplasa ev dağılmaz bir öğretemedim büyük oğluma aşırı dağınık ceplerim kağıt yiyecek paketleri doluyor etrafı toplarken küçükte 7 yaşında ama eve misafir gelirse uyarmayı biliyor oyuncuklarımızı dökme evimizi dağıtma diyor misafirin çocuğuna 😂😂😂 geçen kızı görmeye geldiler neyse bunlar odada oynuyor bakmaya gittim baktım pencere açık beyfendi de yatak dağılmış onu topluyor niye açtın pencereyi dedim hava alsın anne söyle şunlara yatağımızı dağıttılar akıllı durmuyorlar diyor 😂😂😂😂 dedim aferin sana en azından biliyorsun 😂😂😂 yalnız benim koca olsa başkasının evinde böyle yapacak boğar beni 😂😂😂 ama ben izin vermem o başka sağolsunlar bir dur demesini bilmiyorlar 😔
Dagitsinlar bir daha mı cocuk olacaklar dye dusundum hep ama toplamayı bi türlü ogretemedim sanırım. Şimdi de toparlayamiyorum iki cocukla

Valla ben az önce uyuttum verimli bı gün geçirdik günler sonra yürüyüş yaptık temizlik yaptık bebemide yıkadım uyudu çok şükür 🤣
Ben de 2 saat uğraşıp uyuttum bir günü bir gününü tutmuyor dun hemen girdi gece uykusuna bugun cok direndi yaramaz,gunduz az uyuyor benimki ya sizin bebeler nasil

Kizlar 3 gün kayınvalidem de kaldık eve geldk oglumun ateşi çıktı biz ordayken gorumcemin ateşi çıkmıştı test vermedi 3 gün oğlun düşmeyen ateşi oldu sonra bende belirti başladı boğazda şimdi oksuruyorum 3 gün oldu kayınvalidem de rahatsizlanmis bı kaç gündür bugün test vermiş pozitif yani ben ve 3 yaş oğlum covit olduk 2 aylık yavruma bulaşmaz inşaallah sakiniyorum kendi ailemden bulaşıyor hep

Ben de 2 saat uğraşıp uyuttum bir günü bir gününü tutmuyor dun hemen girdi gece uykusuna bugun cok direndi yaramaz,gunduz az uyuyor benimki ya sizin bebeler nasil
Ben de bugun uğraştım, gun boyu huzursuzluk vardı, kaka isleri biraz duzenden cikti diye sanirim. Her gun aynı saatlerde yapiyordu, 2 gundur biraz sasinca ters etki yapti. Gunduzleri 3-4 posta civari uyuyor ilk postalar kisa kisa, gece uykusundan önceki son posta 2-3 saat arası oluyor hep bi uyandirsam mi uyanacak mi telaşına giriyorm 🤣🤣 geceleri de 10 civarlari uyuyor ilk uykusu uzun oluyor, sonraki 2 uyku kısaltarak gidiyor.

Evet ben de 23 nisan sonrasina atlamak istiyorum, gosteriler filan da bitsin diye 🤭🤭

Ay canim cok sevindim inşallah bana da cok iyi gelirrrrr 🙏🙏🙏
Yarim su bardagina 5 tane atip 5dk kaynattim, once pamukla sildim, sonra 2pamugu islatip sıktım ve goguslerime yerlestirdim daha cabuk etki etsin diye. Ilk birkac saat asla geçmeyecek dedim ama sanki şimdi biraz dindi gibi, gececek mi dersinnnnnn 🙏🙏

Geçecek geçecek inanalım.. olumlu düşünelim.. ama ben en az 7 hatta taneler küçükse 10 adrt atıyorum suya kaynatırken.. adetin bi etkisi var mıdır bilmem ama izlediğim videoda da 7-8 adet atın diyordu.. benim 3.günü geçmişti, hadi bakalım sende nasıl olacak? İlerlemeyi yaz mutlaka
:KK54:

Benimde göğüslerim yara oldu ağladım emzirirken ama şükürler olsun atlattık ben ayva çekirdeği ile geçirdim canım
4.5 adet ayva çekirdeğimi yarım çay bardağı suda beklet 1.2 gün jöle kıvamı alıncaya kasar sonra onu göğüslerine sür sabah akşam bunları yaparkende silikon göğüs başlığı kullan ama hep dursun dezenfekte et ama yatarken falan kalsın göğüs ucunda geçiriyor yaraları.
Çok geçmiş olsun 💐 💐💐

Ben şifayı karabaş otu suyunda buldum çok şükür, geçti benim.. Ama ilk 2 ayımın nerdeyse çoğu kabus gibi geçti.. Ayva çekirdeği jeli de deneyeceklerim arasındaydı ama gerek kalmadı..

Kizlar 3 gün kayınvalidem de kaldık eve geldk oglumun ateşi çıktı biz ordayken gorumcemin ateşi çıkmıştı test vermedi 3 gün oğlun düşmeyen ateşi oldu sonra bende belirti başladı boğazda şimdi oksuruyorum 3 gün oldu kayınvalidem de rahatsizlanmis bı kaç gündür bugün test vermiş pozitif yani ben ve 3 yaş oğlum covit olduk 2 aylık yavruma bulaşmaz inşaallah sakiniyorum kendi ailemden bulaşıyor hep
Gecmis olsun canim

Ben de bugun uğraştım, gun boyu huzursuzluk vardı, kaka isleri biraz duzenden cikti diye sanirim. Her gun aynı saatlerde yapiyordu, 2 gundur biraz sasinca ters etki yapti. Gunduzleri 3-4 posta civari uyuyor ilk postalar kisa kisa, gece uykusundan önceki son posta 2-3 saat arası oluyor hep bi uyandirsam mi uyanacak mi telaşına giriyorm 🤣🤣 geceleri de 10 civarlari uyuyor ilk uykusu uzun oluyor, sonraki 2 uyku kısaltarak gidiyor.
Benimki de hic kaka yapmadi bugun,gunduz 1 saat bile uzun uykusu yok bebeğimin bu aralar ya kısa kısa hep 4 uyku tam oh oturayım diyorum bi bakıyorum gözler fıldır fıldır...Surekli kucağına al gezdir bi de surekli konuş benimle...ışığı kapatmıştım uyutucam yarı karanlıkta bi gülüyor suratıma 😁

Siz de test yaptırdınız mı yoksa onlar pozitif çıktığı için mi pozitifiz diye düşünüyorsunuz? 🥴

X