2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bir yanim camasir kurutma istiyor bir yanim robot supurge 😒 acaba hangisi daha muthis birsey. Sonra fiyatlarini dusununce amannn mutlubulut yaz geliyor 1-2 saate camasir kurur. Evide toplamayi basardin mi supurursun ya diyip vazgeciyorum 😆aslinda ikisinide istiyorum 😐 ah su fiyatlar.. hamileyken fiyatlar cook daha uygundu.. Her iksiini kullananlar hangisini tavsiye edersiniz ? Hangisi olmazsa olmaz 😐

Son düzenleme:
Dertlerini de anlatamıyorlar ya en çok ona içim yanıyo benim de inşallah düzelir çabucak 😞 kantaron yağı da hemen iyileştiriyomuş doktor söylemişti ama ben hiç kullanmadım aşırı olmadığı için

Kakao yağı denedin mı bana o iyi geldi silmeye de gerek yok emzirdikten sonra sürüyodum bir de her emzirmede tek göğüs veriyodum mesela sağ göğsümü verince 4 saat sonra bidaha sıra geliyodu ona şimdi ger emzirmede 2 göğüsü de veriyorum.. çok şükür artık banyo yaptıktan sonra bornoz göğüs uçlarıma değince acımıyo 😏
Kakao yagi denemedim cnm, ama kullandigim kremlerde var, ayrica onu da denerim 😔 ben de tek tek veriyorum yoksa mümkün değil. 4 saat sonra bile olsa cildirasiya aciyor 😭
Balayına öyle yapmıştık Antalya da çok güzeldi bize özel korunaklı villa deniz manzaralı kahvaltı ve yemekleri de dışarda yedik hep ünlüler gibiydik aynı para olacak ye iç gez bulaşık yemek derdi yok mis 😄😄 villasepetinden bak ordan bakıp seçtik yorumları da okursun sabahları sen uyurken gelip havuzu temizliyorlar bahcede çiçekleri suluyuyorlar oraları yıkayıp gidiyorlar hergun tertemizdi hersey
Oh super yapmissiniz bakayim ben de oraya, o sekilde deneyimlemedik hic cunku 😍 cok ihtiyacımız var yaa 😬
Bir yanim camasir kurutma istiyor bir yanim robot supurge 😒 acaba hangisi daha muthis birsey. Sonra fiyatlarini dusununce amannn mutlubulut yaz geliyor 1-2 saate camasir kurur. Evide toplamayi basardin mi supurursun ya diyip vazgeciyorum 😆aslinda ikisinide istiyorum 😐 ah su fiyatlar.. hamileyken fiyatlar cook daha uygundu.. Her iksiini kullananlar hangisini tavsiye edersiniz ? Hangisi olmazsa olmaz 😐
Robot supurge harika bi sey, 2 yildan fazla oldu, gerçekten mukemmel, yokluğunu dusunemiyorum o vaziyetteyim 🤭

Parazit bakteri ya da virüs..kakada var mı diye bakıldı.onun da belirtileri böyle sanırım

Öyle deme bir süpürge bir silme yeter daha ne olsun.ben de zor yapıyorum hatta yapamıyorum. dün eşim vardı öyle yaptım kızım 1 saat uyudu o sırada büyük odamızı da açtım eşim her yerin tozunu aldı ben süpürüp sildim.banyoları yıkarken eşim çocuğa baktı.buna rağmen mutfağı anca bugün temizleyebildim.o da eşim işten gelince çocuğa ona vererek.benim temizlik dediğim de bu işte.kapı cam silmek yok 😂 sabah beri 3 tencere yemeği yapamadım anca şimdi bitti.katlanacak çamaşırları bir yere yığdım yapamadım napıyım elimden bu kadar geldi saat başı kucak istiyor 🙈
Ne bilim vücudun ağrıyınca 🤣🤣🤣 gözümde çok başka türlü temizlik canlandı 🤣🤣
Ellerine kollarına sağlık valla bende doğumdan sonra hiç gücüm yok temizliğe yorucu olanı eşim yapsın diye bekliyorum ben çamaşır toz mutfak bakıyorum 😁

Gerçekten fiyatlar coşmuş hamileyken dyson süpürge 3300 aldım şimdi 6 7 bin olmuş şaka gibi.
Bi ev vardı eşimle bakıyorduk kredi çeksek alsak diye resmen ev 2 katı olmuş 7 ayda 2 ye katlamış ev artık hayal almak

Daginikligi toplayan robot icat edilmediği sürece bence teknolojinin bi yararı yok 😀😀

Çok sağol resim atıcam uyansın da Bi bakın ya çok ilerlemiş gibi üç dört gündür huzursuzluk var ama atak haftası vs diye aldırış etmedim bide kaşınıyor herhalde yavrum kucağıma aldığım zaman yüzünü sürüyor üstüme yada benim yüzüme
Kendimi de suçluyorum üstünde durmadım diye ama baya ciddi Bi durum dikkat ediyim cidden tam anlamıyla bu diyete uyabilen var mı ya herşey de yiyoruz bunları
Ben tam olarak uyuyorum çok önemli çünkü kakada kan görmek beni çok korkutuyor.Hele ki yavrumun çektiği karın ağrısını kaşıntıyı düşününce içim parçalanıyor.🙁Mecburum buna hiçbirşey çocuğumdan daha kıymetli değil ama belli bi süre uyabilirim çünkü takatsiz bırakabilir bu diyet ek gıdayı bekliyorum hayırlısıyla.

Nasılsınız guzel anneler? Ne zamandır bu topige bakamadım. Buyudu resmen bebelerimiz. Dusunsenize yasgunlerini kutlamaya baslayacagiz filan 🤭 ben en çok yaz yaklaşıyor diye seviniyorum, bol bol gezdiririz bebeleri 🥳🥳

Aaay gerçekten yaaa
Şöyle hooop diye nisana atlayamıyor muyuz? Havalar hâlâ çok soğuk 🥶

Merhabalar yeni üye oldum.Benimde 2aylık bir oğlum var bizde dün olduk aşımızı ateş yaptı 38 derece olunca doktorumuz 1çay kaşığı calpol vermemi söyledi şimdi iyiyiz kontrol ediyorum hepinize günler hepinize

Merhaba.. Hoşgeldin aramıza 🤩

of benim de gogus acim berbat ya, asla hiçbir ilerleme geçme yok. Hani alisacak gececek dediler ama hayir. Cok aciyor.. pufpuff pufpuff un dediği karabas otunu da denedim bugün, cayir cayir yanıyorum bakalim iyi gelecek mi 😔 silikon gogus ucuyla bir nebze daha iyi, daha az aciyor ama markasiz bir model, yapismadigi icin emerken suratina geliyor, tepisirken kayiyor vs. çok sacma oluyor. Philips aventin kelebek modeli var bir de onu deneyeceğim 😬

O acı nasıl çok iyi bildiğim için yürekten diliyorum, inşallah sana da iyi gelir. Gerçekten benim kurtarıcım oldu. Baktıkça “bu yarık asla kapanmaz” diyordum. “Bu acı geçmeyecek” diyordum. Ağlıyordum artık. Mucize gibi, şifa oldu. Artık banyo sonrası havlu değince acımıyoooor inanabiliyor musun? O derece geçti. Aman çok şükür 🧿 Darısı sana

Kakao yagi denemedim cnm, ama kullandigim kremlerde var, ayrica onu da denerim 😔 ben de tek tek veriyorum yoksa mümkün değil. 4 saat sonra bile olsa cildirasiya aciyor 😭

Oh super yapmissiniz bakayim ben de oraya, o sekilde deneyimlemedik hic cunku 😍 cok ihtiyacımız var yaa 😬

Robot supurge harika bi sey, 2 yildan fazla oldu, gerçekten mukemmel, yokluğunu dusunemiyorum o vaziyetteyim 🤭
Canim ya bana modelini soylermisin hepsinin fiyatida farkli modelide olmusken silsinde her yeri silmesede mutfagin halisini hergun kaldiririm salonuda iki gunde bir 😁 koltuklari alcak aldigima cok pismanim o dusunduruyor bu eskiyor kirilinca kesin yuksek alicam. Senin yuksek mi
Gerçekten fiyatlar coşmuş hamileyken dyson süpürge 3300 aldım şimdi 6 7 bin olmuş şaka gibi.
Bi ev vardı eşimle bakıyorduk kredi çeksek alsak diye resmen ev 2 katı olmuş 7 ayda 2 ye katlamış ev artık hayal almak
Malesef hersey en az iki kati gercekten 😞 cok kotuye gidiyoru her gecen gun almadigim sey icin pismanlik yasiyorum. Ah ah ev hayal oldu gercekten bu devirde ev almak. Ev sahiplerimiz insallah insafli olur 😞
Daginikligi toplayan robot icat edilmediği sürece bence teknolojinin bi yararı yok 😀😀
Dogru😁 simdi bir denedim salonu soyle boyle topladim robot olsa sabah calistirabilirim salonda salonda 😁 ah kizim ah kizim bu kadar dagitmasa 😧

Aaay gerçekten yaaa

O acı nasıl çok iyi bildiğim için yürekten diliyorum, inşallah sana da iyi gelir. Gerçekten benim kurtarıcım oldu. Baktıkça “bu yarık asla kapanmaz” diyordum. “Bu acı geçmeyecek” diyordum. Ağlıyordum artık. Mucize gibi, şifa oldu. Artık banyo sonrası havlu değince acımıyoooor inanabiliyor musun? O derece geçti. Aman çok şükür 🧿 Darısı sana
Evet ben de 23 nisan sonrasina atlamak istiyorum, gosteriler filan da bitsin diye 🤭🤭

Ay canim cok sevindim inşallah bana da cok iyi gelirrrrr 🙏🙏🙏
Yarim su bardagina 5 tane atip 5dk kaynattim, once pamukla sildim, sonra 2pamugu islatip sıktım ve goguslerime yerlestirdim daha cabuk etki etsin diye. Ilk birkac saat asla geçmeyecek dedim ama sanki şimdi biraz dindi gibi, gececek mi dersinnnnnn 🙏🙏
Canim ya bana modelini soylermisin hepsinin fiyatida farkli modelide olmusken silsinde her yeri silmesede mutfagin halisini hergun kaldiririm salonuda iki gunde bir 😁 koltuklari alcak aldigima cok pismanim o dusunduruyor bu eskiyor kirilinca kesin yuksek alicam. Senin yuksek mi

Malesef hersey en az iki kati gercekten 😞 cok kotuye gidiyoru her gecen gun almadigim sey icin pismanlik yasiyorum. Ah ah ev hayal oldu gercekten bu devirde ev almak. Ev sahiplerimiz insallah insafli olur 😞

Dogru😁 simdi bir denedim salonu soyle boyle topladim robot olsa sabah calistirabilirim salonda salonda 😁 ah kizim ah kizim bu kadar dagitmasa 😧
Benimki tesvor t8 cnm, gayet memnunum ama xiaomi filan daha ileri seviyedir, oda seciyosun vs. yani cidden her calistiginda askla bakiyorum, 3yila yaklasacak hic mi geçmez o coşku 🤣🤣🤣

Kızlar oğluşum 2 gündür kaka yapmıyor normalmi bu durum rota aşısı olmuştu o yapmış olabilirmi

Günaydın hanımlar, 2.ayın bitimi ile kızımın.huyu değişti. yaklaşık 1 haftadır ciddi gaz sancısı var, gaz gelince feryat figan ağlıyor, dayanamıyorum o haline, daha önce böyle bi sorununuz yoktu, doktorumuz gazların son zamanı ilaca gerek yok diyor. Damla filan vermedi. Gaz masajı, sıcak pres bu şekilde idare ediyoruz.
Doktoru dinlemeyip alayım diyorum, o kadarda çok damla çeşidi varki, kimine iyi gelen kimine gelmiyor yorumlardan gördüğüm kadarıyla..off bugün kalça ultrasonumuz var, başka bir doktor görüsu alicam bakalım ne direkler..

Birde bibereno süt sağdım ac olmasına rağmen içmiyor ki eskiden içerdi.. valla saskinim
Biz probiyotik kullanıyoruz çok zorda kalırsak gaz damlası. 4.aya kadar böyle gideceğiz doktor sorun görmedi. Gaz damlası da dediğiniz gibi her bebekte farklı olan yarıyor 4 tane damla aldım 2.denediğim işe yaradı gibi hepsinin ömrü kapak açılınca 1 aydı. Bu ayki bitince 3.damlaya geçeceğim birüsü para verdim. Kiraz çekirdeği kemer de iyi geliyor. Huy değişikliği bizimkinde de var.

Kızlar oğluşum 2 gündür kaka yapmıyor normalmi bu durum rota aşısı olmuştu o yapmış olabilirmi
Aynı sorun bizde de var artık kafaları yiyeceğiz yapmadığım uygulamadığın şey kalmadı dedilerki anne sütü yağlı ise kaka yapmadığı oluyormuş birde bağırsak filorası düzene giriyormuş bı yüzden olduğunu dediler yediklerimden olduğunu dediler en son artık dr damla da işe yaramayınca fitil verdi ama oda geçici süreç anlık yapıyor sonra 4 gün yok belki 5 gün olacak ama ben fitil verip rahatlamasını sağlıyorum son 3 fitil kaldı çünkü 15 gün kullanmamız gerekiyor 3 gün arayla onuda dr dedi bakalım sonda ne olacak sizede geçmiş olsun canım bir dr konuşun bakalım sizin de ne diyecek….

Aaay gerçekten yaaa

Benimde göğüslerim yara oldu ağladım emzirirken ama şükürler olsun atlattık ben ayva çekirdeği ile geçirdim canım
4.5 adet ayva çekirdeğimi yarım çay bardağı suda beklet 1.2 gün jöle kıvamı alıncaya kasar sonra onu göğüslerine sür sabah akşam bunları yaparkende silikon göğüs başlığı kullan ama hep dursun dezenfekte et ama yatarken falan kalsın göğüs ucunda geçiriyor yaraları.
Çok geçmiş olsun 💐 💐💐

Doğumdan sonra oluşan avuç avuç saç dökülmesini önleyen birşey biliyor musunuz? Nasıl baş edilir değerlerimde sadece b12 vasatın bi tık üstü demişti doktorum
O kadar dokuluyo ki yakında kel kalirim. Her yerde benim saçlar var 🤦 insallh çözümü vardir

Aynı sorun bizde de var artık kafaları yiyeceğiz yapmadığım uygulamadığın şey kalmadı dedilerki anne sütü yağlı ise kaka yapmadığı oluyormuş birde bağırsak filorası düzene giriyormuş bı yüzden olduğunu dediler yediklerimden olduğunu dediler en son artık dr damla da işe yaramayınca fitil verdi ama oda geçici süreç anlık yapıyor sonra 4 gün yok belki 5 gün olacak ama ben fitil verip rahatlamasını sağlıyorum son 3 fitil kaldı çünkü 15 gün kullanmamız gerekiyor 3 gün arayla onuda dr dedi bakalım sonda ne olacak sizede geçmiş olsun canım bir dr konuşun bakalım sizin de ne diyecek….
Ya çok zor durum gerçekten inanılmaz huysuz ve sürekli ağlıyor kakasını yapamayınca tabi. Saat şuan 5,az önce elektrikli sobayı açtım yere battaniye oğluşuda aldım üzerine alttan soydum sıcağa karşı masaj yaptım karnına bacaklarına ayak altına, bacakları karnına doğru ittirdim az bişey yaptı kaka ama çok minik ve hala huzursuz malesef 🙄

Evet ben de 23 nisan sonrasina atlamak istiyorum, gosteriler filan da bitsin diye 🤭🤭

Ay canim cok sevindim inşallah bana da cok iyi gelirrrrr 🙏🙏🙏
Yarim su bardagina 5 tane atip 5dk kaynattim, once pamukla sildim, sonra 2pamugu islatip sıktım ve goguslerime yerlestirdim daha cabuk etki etsin diye. Ilk birkac saat asla geçmeyecek dedim ama sanki şimdi biraz dindi gibi, gececek mi dersinnnnnn 🙏🙏

Benimki tesvor t8 cnm, gayet memnunum ama xiaomi filan daha ileri seviyedir, oda seciyosun vs. yani cidden her calistiginda askla bakiyorum, 3yila yaklasacak hic mi geçmez o coşku 🤣🤣🤣
Yaaa 😁😁 senin markayi duymamistim. İki model baktim biri 2700 biri 4200 fark ne pek anlamadim ikisindende hem memnun olan var hemde olmayan. Gunde bir ke mi calistiriyorsun 😁
10 gune kadar normalmis canim cok can sikici ama

Yaaa 😁😁 senin markayi duymamistim. İki model baktim biri 2700 biri 4200 fark ne pek anlamadim ikisindende hem memnun olan var hemde olmayan. Gunde bir ke mi calistiriyorsun 😁

10 gune kadar normalmis canim cok can sikici ama
Evet Cnm, saatini kurduk, her gun ayni saatte evi temizliyor 😍😍 he bir de mobilyalari sormussun, biz evlenirken ne alirsak alalim veya yaptıralım hep yerden yüksek almistik. O zamanlar robot muhabbeti yoktu zaten ama temizlik kolay olsun, bsy cekmeyelim diye düşünmüştüm, her sey epey yüksek bizde. Bizim kullandigimiz marka pek bilinmiyor evet, biz alirken xiaomi vs cok yoktu zaten. Ama ne bilim memnunuz yani, ciddi bir problem yaşamadık. Bozulursa xiaomi filan değerlendiririz biz de. Ama mutlaka hemen aliriz yani yoklugunu düşünemiyoruz, o derece 🤣🤣

Evet Cnm, saatini kurduk, her gun ayni saatte evi temizliyor 😍😍 he bir de mobilyalari sormussun, biz evlenirken ne alirsak alalim veya yaptıralım hep yerden yüksek almistik. O zamanlar robot muhabbeti yoktu zaten ama temizlik kolay olsun, bsy cekmeyelim diye düşünmüştüm, her sey epey yüksek bizde. Bizim kullandigimiz marka pek bilinmiyor evet, biz alirken xiaomi vs cok yoktu zaten. Ama ne bilim memnunuz yani, ciddi bir problem yaşamadık. Bozulursa xiaomi filan değerlendiririz biz de. Ama mutlaka hemen aliriz yani yoklugunu düşünemiyoruz, o derece 🤣🤣
Yaa o kadar mantikli birsey yapmissin ki 👏 bizim salonda kose koltuk var agirda hem yuksek degil hem agir inan altini temizlemek cok zor oluyor 😐 kizim sagolsun bi tarafini bozdu tamamen veda edecegimiz zaman kesinlikle bende yuksek almak istiyorum. Tabi yinede dayanir insallah yakin zamanda veda etmesin bize 😁 Minikte biraz kirsin iyice pert olsun ondan sonra degistiririz artik 😁simdi ben su iki modeli iyice bir duseneyim bakalim arada farkta cok. Olsaydi mesela suan en kotu mutfagi supurur silerdi 🥰 insallah bozulmasin seninki aman 🤗

X