2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Eds nedir bilmiyorum bi araştırırım tabiki teşekkür ederim bilgi için. Bestlak ve galaktago süt arttırıcı damla sipariş etmiştim kullandim biraz faydasını gördüm ama kullanmayınca da yine yerinde sayıyoruz. Her zamanda sipariş edip alamıyorum. Süt yapıcı çay olarak rezene çayı içiyorum hergun
Ben malt ve b12 içerikli tabletten çok memnun kaldım ilk kızım yarım saatte bir isterdi doymazdı mama veriyordum ama bunda doktor söyleyince güvenip aldım çok şükür sütüm şimdilik yetiyor herşeyi deniyoruz işte olmadı mama vereceğiz ne yapalım onların canı sağolsun da ☺️

Biz normal mustela ile yıkıyoruz oldu konak, alıyım bu dediginizi bi deneyim 👌
Ben de mustellanın şampuanını kullanıyorum bizde de oldu Konak 🙄 zeytinyağı ve karbonat karıştırıp sürdüm bekledim sonra banyo yaptırdım ince tarakla taradım geçmişti aşıdan sonra yıkamayınca yine yaptı 😒 ben de alayım barı o şampuandan

Biz normal mustela ile yıkıyoruz oldu konak, alıyım bu dediginizi bi deneyim 👌
Ben hem normal sampuanini vücut için kullaniorum saçlara konak sampuani ilk kzimida şampuan bitene kada bu şekilde yıkadım yaklaşık 4 ay falan gitmişti şampuan herkese de önerdim muhakkak konak ş
ampuanıni alın onerdigim herkes bu şekilde kullandı hiç konak yaşayan olmadı

İlk başta 2 saat uyuyordu şimdi 2 aylık olacak derdi yoksa en az 3 saat uyuyo yüz ustuyken uzun uyuyor sırt üstü kısa uyuyor

Benimki de emerken uyuyor uyumazsa uyuyana kadar emziriyorum çok hava yutuyor ne yapsam engel olamıyorum ağızdan gaz çıkartıyor kesin yoksa uyusa bile uyaniyo ağlıyor gazı çıktı mı uyuyor sallama hem var hem yok bazen sırt üstü yatirinca agliyordu bende yüz üstü hafif yüksek yastıkta yatırdım baktım direk gözünü kapattı öyle yatmak istiyormuş hatta gece içime kuşku düştü çevirdim hemen uyandı ağladı geri yüz üstü yaptım hemen uyudu öyle seviyor demekki ama uzun uyuduğu için emmesi azaldı sütümü azaltacak bu durum
Benim ki yüz üstü hiç sevmiyor. Drlar diyor ya günde birkaç kere üç beş dakika koyun diye koyuyorum debelenip bir dakika geçmeden zirliyo
Yok ya sutun azalmaz niye azalsın drlar bile uyandırmayın diyor bebekler 6.7 saat uyuyabilir artık diyor benimki uyusa kaldırmam daha iyi dolar işte göğüsler taş gbi..

Benim ki yüz üstü hiç sevmiyor. Drlar diyor ya günde birkaç kere üç beş dakika koyun diye koyuyorum debelenip bir dakika geçmeden zirliyo
Yok ya sutun azalmaz niye azalsın drlar bile uyandırmayın diyor bebekler 6.7 saat uyuyabilir artık diyor benimki uyusa kaldırmam daha iyi dolar işte göğüsler taş gbi..
Benim kızda yüz üstü sevmiyor, 2 dk dursa sevinicegim, hemen zirliyir hırslanıyor susmuyor ağlamaktan 😂😂😂

Benimki de yüz üstü uyuma delisi bizim hastalık geçmedi mecburen antibiyotik başladık burnu tıkalı buhar veriyoruz ama nafile öksürük de var geniz akintisindan kaynaklı ondan sanırım emmesi de kötü ben de sagip veriyorum çünkü emmeyince bi sure goguslerim patlayacak gibi...

Ya bir de 2. Ay aşısını yaptrmadik daha geçen hafta sünnet bu hafta da hastalık Perşembe toparlarsa yaptıracağım artik

Benimki de yüz üstü uyuma delisi bizim hastalık geçmedi mecburen antibiyotik başladık burnu tıkalı buhar veriyoruz ama nafile öksürük de var geniz akintisindan kaynaklı ondan sanırım emmesi de kötü ben de sagip veriyorum çünkü emmeyince bi sure goguslerim patlayacak gibi...
Geçmiş olsun canım, Rabbim şifa versin🙏

Benim kızda yüz üstü sevmiyor, 2 dk dursa sevinicegim, hemen zirliyir hırslanıyor susmuyor ağlamaktan 😂😂😂
Yüzüstü bizimki de sevmiyordu doktor çıplak koyun dedi bende sadece atletin bırakıp yatırıyorum baya zaman geçiriyor bir de öyle deneyin çorapsız patiksiz 🤗

Kızlar merhaba aranızda sütü çok gelen var mı? Ne yaptıysam sağ memeyi emmiyor tıkanıyor bırakıyor. Yaslanıp emmeyi denedim azıcık elimle sağmayı denedim ama geçmiyor. Sol memede sıkıntı yok gayet güzel emiyor ama sağ verince ağlamaya başlıyor almıyor bile 😞 ne yapmalıyım ya bilgisi olan yazarsa sevinirim

19 aylık çocuğa kreş çok erken.istediği saatte uyuması lazım gelişimi için istediklerini yiyebilmesi lazım.sabahın köründe çocuğu sıcak yatağından kaldırıp kreşe bırakmak bence doğru değil en az 3 yaş olmalı bunlar için.bakıcı tutun anneniz de yanında olsun

Aynen benimki de
Geçmiş olsun cnm
Sagol canim okula giden biri varsa evde eni sonu kapıyor iste antibiyotik için direndim ama baktım toparlamiyor mecburen verdim
Iyi yapmışsın bekleme zaten dr verdiyse kullan daha kötü olur ALLAH korusun
Yüzüstü bizimki de sevmiyordu doktor çıplak koyun dedi bende sadece atletin bırakıp yatırıyorum baya zaman geçiriyor bir de öyle deneyin çorapsız patiksiz 🤗
Kiz benim gibi pinpirik anneye denir mi bu ben yüzüstü koydugumda bide üstüne battaniyesini atiyorum😀😀
Kızlar merhaba aranızda sütü çok gelen var mı? Ne yaptıysam sağ memeyi emmiyor tıkanıyor bırakıyor. Yaslanıp emmeyi denedim azıcık elimle sağmayı denedim ama geçmiyor. Sol memede sıkıntı yok gayet güzel emiyor ama sağ verince ağlamaya başlıyor almıyor bile 😞 ne yapmalıyım ya bilgisi olan yazarsa sevinirim
Hemşirene sorsana cnm ne diyorlar. Instagram Esra Ertuğrul takip ediyor musun ona da sor yardımcı olur bence. Ben cok şey öğrendim emme konusunda

2 çocuklu hayatın zorluğu başladı bizde😱
Büyük oğlum grip oldu ateşi var, bebişe bulaşmasın diye uzak tutuyoruz bizde maskeyle geziyoruz evde,
Ve tabi küçük durmadığı için büyükle ilgilenemiyorum çok fena durumlar🙄
Şükür eşim evde bugün tek olup ikisiyle ilgilenmek imkansız resmen

Büyük oğlum grip oldu ateşi var, bebişe bulaşmasın diye uzak tutuyoruz bizde maskeyle geziyoruz evde,
Geçmiş olsun iki çocuk gerçekten zor. Neyseki büyük 8 yaşında çok zoru olmuyor ama 8 Yaşında da olsa cocuk tabi sizinki ne kadar.
bu haftA 3 gün eşim yok napicam bilmiyorum .

Geçmiş olsun iki çocuk gerçekten zor. Neyseki büyük 8 yaşında çok zoru olmuyor ama 8 Yaşında da olsa cocuk tabi sizinki ne kadar.
Çok saol benimki 6 yaşında şükür çok zorlukları kalmadı ama ateşi var o biraz korkutuyor insanı.
Bebiş bütün gün hep 5 10 dakika falan uyudu oyüzden büyüğüne hep uzak kaldım akşam insafa geldi 2 saat uyudu🤲
Baktım büyüğün ateş düşmüyor ılık duş aldırdım calpol dolven dönüşümlü başladım yarın bize doktor yolları göründü.
Okulada gitmiyor hep evdeyiz nasıl oldu bu böyle inatçı ateş düşmüyorda 😭

Hasta olmasında 3 gün birşekilde idare edilir büyük sonuçta MaşaAllah🧿
İkincileri hemen yapmaya cesaret edememişiz yaş farkı süper 😁

Öyle canim ben büyük oğlumla hic ilgilenemiyorum sanki cok üzülüyorum 7 sene boyunca tek o vardi her seyi beraber yapardik simdi kardeşiyle ilgileniyorum mecburen sanki oglum yalniz kaldi gibi 😔ama alisacagiz bir sekilde duzen kuracagiz yeniden

X