2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Agu ya başladı mı sizinkiler bnmki agu diyo çok tatlı ağlarkende anne
Başladı büyüdükçe güzel yanları ortaya çıkıyo çok şükür
Bizim de salya tükürük elini ağzına gmtürüyo ama inşallah diş değildir erken çıkmasın ya benim de öyle erken çıkmış çürüklerim de erken başlamıştı çocukken
Bizimde eli sürekli ağzında tükürük yapiyo bide salya akitiyo bazen. Diş olmasın ya gaz bitmeden bide diş başlamasın biraz mola vereydik
Aynen yaa daha gazı bitirmedik
InsAllah canim umarım mutlu sonuclar alırsın. Bizim sadece anne sütü ama annem tutturdu ver susuz kalır cocuk diye vermiyorum ama icime de sinmedi sizlere bir sorayim dedim
Bizim de anne sütü ama veriyorum günde 2 3 çay kaşığı kadar

Düzenli uyku oluşturabilecek var mi ya? Her şeyi okuyorum uyku ile ilgili ama ilk 3 Ay düzen beklemeyin diyorlar.Tek düzenimiz gece uyanık kalmaması ama yatma saatleri karmakarışık
Yok ya nerde. Bende bi dünya kitap okudum video izledim. Ama hani fikir olabilir güzel şeyler söylüyor kaydettiler yayını hepsini dinletemedim bakicam bugun

Yok ya nerde. Bende bi dünya kitap okudum video izledim. Ama hani fikir olabilir güzel şeyler söylüyor kaydettiler yayını hepsini dinletemedim bakicam bugun
Ben de dinleyeceğim ama bazı şeyler de her çocuğa uymuyor uyku eğitimine kesinlikle karşı çıkanlar da var ama anladığım düzenli saatler olmalı simdite kadar onu uygulamak isterim ben

Hanimlar günaydın, bebekllerinize uyku tulumu giydiriyor musunuz? Benimki battaniyeyi itiyor filan yüzüne gelecek diye korkuyorum uyku tulumu alcağım , bi kollu bi kolsuz olanlar var, kararsz kaldim, kullanan varsa fikir verebilir mi bana

Bende almayı düşünüyorum benim minnoşta itiyor üzerini açıyor gece sürekli örtüyorum

Ben instagramda bi sayfadan müslinli battaniye aldım onu kullanıyorum, çok memnunum. Gerçi üstünü açan, onu da açar mı bilmiyorum ama
Benim aldığım şu

Dün doktoruna tekrar yazdim 6 aylik olana kadar verme dedi kararsiz kaldim

Benim de 14 Kasım canım aynı gün sayılır aynen demekki el emme zamanları gelmiş

Çok geçmiş olsun.Alerji de hiç kolay birşey değil ama canım.Allah ım şifa versin inş.sıkıntısız atlatırsınız.

Kızlar gaz konusunda nasıl bi rahatlama oldu mu bebişlerde? Benim kızın sanki bu hafta artmış 8 haftalık oldu.Okuduğum kadarıyla 8.haftada gaz artıyormuş ve atak haftasıymış bizimle aynı haftada olanlar yaşıyordur aynı durumu belki.Gerinip ayakları karına çekiyor emerken ağlama tekrar başladı.Ayağımda sallıyorum ama gözleri kızarık bi türlü dalamıyor uzun uykuya geçiş sağlayamıyoruz.

Bizim gaz problemi bitti büyük oranda 2 aylık şu an,çıkarıyor kendisi pırt pırt ama gündüz uykuları kısa kısa surekli son zamanlarda geceleri de eh işte...

Ben de dinleyeceğim ama bazı şeyler de her çocuğa uymuyor uyku eğitimine kesinlikle karşı çıkanlar da var ama anladığım düzenli saatler olmalı simdite kadar onu uygulamak isterim ben
Bende karşı çıkıyorum zaten asla ağlatmam cocugumu. 2 sene uykusuzluk çektim yapsam o zaman yapardım ama rutin olayına katiliyorum. Bizim tek rutinimiz memede uyuması oda çok yanlis onuda biliyorum ama nasıl engel olcam ki uyuyor cocuk memede napabilirim

Oooy maşallah. Hadi hayırlı olsun, geçmiş olsun. Biz de 4 aylıkken yaptıracağız.
4 aylik tam hareketlenmeye başladığı zaman sanki. Niye beklediniz merak ettim
Giydirmiyorum sanki daha terletir gbi geliyor
Dün doktoruna tekrar yazdim 6 aylik olana kadar verme dedi kararsiz kaldim
Ne o verme dediği merak ettim
Senin tam gaz zamani.. rahatlama var bizde en azından gece gazını çıkarmıyorum uyaniyor dye

Kozlar 2.ay aşılarını bugün yaptırdık ateşi 2 saattir 37 buçuk sadece kolsuz zıbınla duruyo arada koltuk altlarına pamuk ıslatıp koyuyorum ağlıyo ama napim sizler ne yaptınız ilaç hemen vermek istemiyorum ebe de öyle dedi 38 i geçerse vericem bir de ne kadar sürüyo ateşlenmeleri yarın biter mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…