2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Reflu yatağında yatıyorsan sıkıntı yok zaten
Desene bebişler beklemiyor 2.3 saati bazen. Bizimde kilo alimimiz aylik 1.5 olunca beslenme arasını aç dedi dr ama mümkün olmuyo

Sag ol canim valla aynen oyle, umarım geçince de artik emzirmek zevk veriyor diye paylaşırız birbirimizle

Aaay inşallah ya. Öyle uzak geliyor ki o günler bana Bir arkadaş yazmıştı burdan bana “acı kısmını atlattığında nasıl keyifli göreceksin, beni anarsın o zaman” diye. İnşallah

Iyi yapmissin canim sifa olsun insAllah

Amin canım, inşallah. Kargoya verildi. Dört gözle bekliyorum. Diğer aldığımda bugün geldi, iade oluşturdum ona, iade edeceğim.

Arkadaşlar su veriyor musunuz bebislere?

Sırf anne sütü alıyor olsaydı vermezdim. Gerek yok çünkü ocaaman. Ama mama takviyeli gittiğimiz için doktorum “az az ver” dedi. O yüzden mama verince ardından azcık veriyorum su.

Doğum zamanı bana yakın olup bebeği ekstra huysuz olan var mı aklımı kaçırmak üzereyim Herşeye isyan modundayız hiçbir şey istemiyor biraz takılıp zırıl zırıl ağlıyor avutmakta çok zorlanmaya başladım sinirlerim çok bozuk

InsAllah canim umarım mutlu sonuclar alırsın. Bizim sadece anne sütü ama annem tutturdu ver susuz kalır cocuk diye vermiyorum ama icime de sinmedi sizlere bir sorayim dedim

Aminnnnnnn heyecanla bekliyorm

Gündüz uyanık kaldığı saatler cogaldi bizim uyanuksa çok fazla kucak istiyor evi gezdir istiyor. Seninde diş olabilir mi salya tukuruk var mi

Teneffus Zili bizim kakada dün ve bugün yine kan gördüm resmen iğne ucu kadar dikkat etmesem fark edilmeyecek kadar minik .Kafamı sokuyorım resmen artık bezin içine .Çocuk doktorumuzu aradım çoklu besin alerji testi yapılıyormuş burada üniversite hastanesinde onu yaptır öyle konuşalım dedi .Çarşamba onu yaptırıcam net sonuç vereceğini sanmıyorum bebişim küçük diye ama hangi doktora gidersem onu isteyeceği için elimde olsun .Şak diye alerji yapan besini bulduran bi test yok mu ya

Yaa canım ben de öyleyim korkarak açıp inceliyorum bezini.Allah yardımcımız olsun çok zor bi süreç zaten çoğunda gözüküyormuş aynı zamanda çoklu besin alerjiside. 3 gündür çok huzursuz acaba yediğim birşey mi rahatsız etti diye düşünüyorum.Alerji bu kadar huzursuzluk yapar mı canım sizde de oluyor mu? yoksa gazdan dolayı mı? Herşeyden nem kapar olduk.

Kizlar biz sünneti yaptırdık sukur iyi geçti surup ve krem verdi doktor,her sey yolunda simdilik.Iki aylık aşımızı erteledim ama normalde bugun ama haftaya yaptıracağım sünnet tam iyileşsin bi banyo yaptırayım dedim.

Gündüz uyanık kaldığı saatler cogaldi bizim uyanuksa çok fazla kucak istiyor evi gezdir istiyor. Seninde diş olabilir mi salya tukuruk var mi
Uykusu geliyor aslında ama direniyor..oyalıyorum ben de ama bu sefer yorulup daha çok ağlıyor sonunda, nasıl olacak bilemedim ben bu işi ya salya var ama doktorumuz artık olacak normal dedi damakla ilgiliymiş, kaşıyıcılı oyuncaklardan aldım gelmesini bekliyorum

Hepsi farklı birşey söylüyor ben de anlamadım.

Harika, cok gecmis olsun sevindim, 3. Gunden itibaren banyo yaptirtti bize doktor. Hatta her gun yapın çabuk iyilessin dedi ve oyle yaptik iyi oldu. Size nasil dedi?

Huzursuzluk yok kuzum ama bende vicdan yapıyorum zarar veriyorum bile bile yiyip diye .Bence bizim ki süt ürünlerine alerjik.çavdar ekmeği yedim son bir haftadır içinde süt ürünü varmış meğerse eşimin gözünden kaçmış paketi okurken yok diye almış bende o baktı diye bakmadım.
Bakalım şu testide yapalımda belki çıkar neye olduğu ya

Hadi geçmiş olsun iyi yapmışsın üç güne toparlıyorlar zaten
Bende aldım yukarıdaki resimdekini ins ise yarar

Ayni durum bizde de var birkac gundur. Uykuyla savas halinde, gece uykusuna gecene kadar da en erken 2 oluyor. Uyudugu zaman gece uykusuna iyi dalıyor ama gunduz uykusu iyice sapitti, cok uyurdu halbuki. Eli surekli çılgınlar gibi agzinda, hirsla sapirdatip agliyor

Oooy maşallah. Hadi hayırlı olsun, geçmiş olsun. Biz de 4 aylıkken yaptıracağız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…