2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yok canim birakip dışarı çıkmadım hiç bi kere kuaföre gideyim dedim 10 dk bile sürmedi aradi hemen nasil ağlıyor çatlayacak hemen geri döndüm gaz sancısı tutmuş şansıma...evde beklemeyecekler benjmle gelip üniversitenin kafesinde falan bekleyecekler de atlatiriz ins sıkıntısız

Ben de terliyorum ama ben ince giyince ya da çorapsız gezince çocuk hemen sancılanıyor.üşütmemişim gibi geliyor ama üşütüyoruz.ev sıcak olduğu halde üşütüyoruz

Kızlar antibiotik kullanan oldu mu? Largopen verdi doktor, vicdan yapıyorum; ama çok kötü bademciklerim . Bebiş de çok hapşırmaya başladı onu da takip ediyorum. Dinlenemeyince ilaç da almazsam geçmez sanırsam

Kızım doğduğundan beri uykusunda birkaç kere kusunca, boğulmasın diye ince bir yastık kullanıyordum. artık kemikleri eğri büyümesin diye kullanmak istemiyorum.geçen sabah uzun zamandan sonra yine kustu.bilemedim..yatağını mı eğimli yapsam acaba?
Bir de ben tam değil de sağına soluna eğimli yatırıyorum ama sırt üstü dönüyor kulaklar kepçe olmaya başladı emzirirken kulağı katlanıyor düzeltiyorum inşallah düzelir sağına soluna tam olarak döndürmem lazım sanırım.bu seferde yüzüstü döner diye tedirginim

Canim dun gece benim oglani koyduğum an agladi uyandi kucağımda uyumak istiyordu ben de yanımda unuttuğum için karın üstü koydum basini da iyice yana yatırdım zaten boynunu iyi tutuyor diye rahatım o şekilde uyudu

Kızlar antibiotik kullanan oldu mu? Largopen verdi doktor, vicdan yapıyorum; ama çok kötü bademciklerim . Bebiş de çok hapşırmaya başladı onu da takip ediyorum. Dinlenemeyince ilaç da almazsam geçmez sanırsam
Daha çok hastalanıp bebeğe bakamamaktan iyidir
Bi de doğum sonrası (sezeryan)bile dr antibiyotik veriyor zararı olda vermezler sanırım

Yastıksız değil mi? Yine de dikkat et canım. Benimki de başını iyi tutuyor ama bazen yüzüstü koyduğumda ağlamaktan döndüremiyor kafasını yastığın içine içine ağlıyor. o yüzden gece öyle yatıramam.ama dediğin şekilde gündüz yatırıyorum hoşuna gidiyor biraz daha başını döndürebilsin ilerde gece de yatırırım

Yastıksız canim düz zemin benim uyku çok hafif ağladığı an etrafı yıktığı için hemen kalkıyorum bir de uzun uyumuyor ki gece en fazla 1.5 saat oyle uyur,herkese tavsiye edemem zaten canim riskli ben de mecbur kalınca yatırıyorum

Sen o sınavı geçemezsin böyle düşünme arkanda en az senin n kadar iyi ilgilencek biri var 45 dk nedir ki benim wc de kalma sürem

Bu kadar bagimli olamamali sana sinav olmaz da hastaligi olur vs, senin kadar baskalari da bakabilmeli hele de babanın tamamen basa cikmasi gerek, saglikli bir durum olmaz bu. Bana kalirsa simdiden sagip arada biberonla verip, zor durumlarda biberona da alismasini sagla. Zamanın var daha nasılsa. Buzluğa birkac paket sütünden atarsin, isitip verirler. Dünyanın binbir turlu hali var.

Anladım canım.yok benim uyku çok ağır değil ama yorulunca derin uyuyorum.kızın da uyurken sesi fazla çıkmıyor duyamam falan.aslında rahat pozisyon sonunda hamilelik bitti de ben de yüz üstü yatabiliyorum

Anladım canım.yok benim uyku çok ağır değil ama yorulunca derin uyuyorum.kızın da uyurken sesi fazla çıkmıyor duyamam falan.aslında rahat pozisyon sonunda hamilelik bitti de ben de yüz üstü yatabiliyorum

Ay ben hâlâ özlem içindeyim yüzüstü yatmaya Bu kez de memelerden sebep yatamıyorum..

Benim de en sevdiğim uyuma şekliYa ilk 3 Ay önemli değil ama benim oglan aksam 5 ten sonra derin uyuyor 7 8 e kadar kalk uyu ondan sonra da mizmiz gece 12 ye kadar,uyku düzeni böyle gitmez degil mi? Asla da uyandıramiyorum

Öyle canim sağıp biriktermeye başlayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…