2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Herkese bebişleriyle mutlu sağlıklı huzurlu bol gülücüklü yıllar diliyorum :KK19:
Gece mesaisinden herkese selam…Yeni yılda da görevimizin başındayız :KK70: Beşik sallamaca devam, inşallah alışır benim de hayatım kurtulur :anne::dua::dua::dua::dua: Bu işler çokça sabır, çelik gibi sinir istiyor..
Anne olmak dünyanın en güzel ve en zor şeyiymiş..Bugün daha da çok duygusal hissediyorum, geçen yıl bu zamanlar berbat haldeydim şimdi bu halimize hala inanamıyorum, ona bakıp bakıp ağlayasım geliyor…Birlikte geçirdiğimiz her günümüze binlerce kez şükür…Allah hepimizin yavrusunu bizlere bağışlasın, bütün kötülüklerden korusun esirgesin…
Ne güzel ne anlamlı ama..

Sevgili Kasım anneleri,

Hepimize musmutlu bol sütlü bol uykulu yıllar diliyorum ❤️ bebeklerimiz sağlıkla büyüsün. Bu platformda olmak benim için çok rahatlatıcı her şeyi paylaşmak deneyim ortaklaştırmak çok güzel. Umarım bir gün bir toplaşma yaparız belki bebeklerimizle ☺️

Yeni yılınız kutlu olsun ❤️

Bebeler de yeni yıla giriyor sanirim hala uyumadi bu saat olmuş resmen ayaktayım cok huzursuz bu akşam

Herkese bebişleriyle mutlu sağlıklı huzurlu bol gülücüklü yıllar diliyorum :KK19:
Gece mesaisinden herkese selam…Yeni yılda da görevimizin başındayız :KK70: Beşik sallamaca devam, inşallah alışır benim de hayatım kurtulur :anne::dua::dua::dua::dua: Bu işler çokça sabır, çelik gibi sinir istiyor..
Anne olmak dünyanın en güzel ve en zor şeyiymiş..Bugün daha da çok duygusal hissediyorum, geçen yıl bu zamanlar berbat haldeydim şimdi bu halimize hala inanamıyorum, ona bakıp bakıp ağlayasım geliyor…Birlikte geçirdiğimiz her günümüze binlerce kez şükür…Allah hepimizin yavrusunu bizlere bağışlasın, bütün kötülüklerden korusun esirgesin…
Herkese sağlıklı ve bol uykulu bir sene diliyorum arkadaşlar. Benim paşa bizi şaşırttı yeni yılda rahat bıraktı 3.4 saat tombala oynadık kızımla dans ettik uyudu ben şok.. tabi bir saattir ayaktayiz gene
Kızlar bu 2. Ay aşıları tam 60, günmü olmalı ??
Yok cnm üç gün sarktı bizimde sağlık ocağı öyle verdi

Harikasın 🙏🏻 Çok teşekkür ederim. Bir kodu bir adı varmı? Yoksa tüm solomonlar aynı mı ?

Bir sabit tek yön olan bir de 360 yön olan vardı yanlış hatırlamıyorsam. Benim ve diğer arkadaşların aldığı her yöne bakandan. Kategori linkini bırakayım sana canım.

Bugun ilk defa avm ye gittik iki hava alsın değişiklik olsun dedim önce uyudu uyanincada durmadi . Yok anacım iki çocukla avm gezilir mi
Bizde gittik bugun araba emzirip gittim iki saat uyudu arabaya bindik dönerken yine emzirdim hiç ağlama olmadı şükür 😅 uyku saatini mi kaçırdınız acabaa

Arkadaslar 20 gün sonra bütünleme sınavlarına gireceğim 2 gün toplam 3 oturum sinavlarim finallere girmedim bebis küçük diye ama butlere girmem lazim eşim benimle gelecek orda bakacak bi oturuma girip cikmam 45 dk falan sürer ama dusunmeye basladim ya aglarsa susturamazsa aglama krizine girerse beni de cagiramayacak ne yapacak diye emzirsem girmeden uyumazmi ki ya da tok olunca beklemezmi ki akil verin bana 😔

Arkadaslar 20 gün sonra bütünleme sınavlarına gireceğim 2 gün toplam 3 oturum sinavlarim finallere girmedim bebis küçük diye ama butlere girmem lazim eşim benimle gelecek orda bakacak bi oturuma girip cikmam 45 dk falan sürer ama dusunmeye basladim ya aglarsa susturamazsa aglama krizine girerse beni de cagiramayacak ne yapacak diye emzirsem girmeden uyumazmi ki ya da tok olunca beklemezmi ki akil verin bana 😔
Sütünü sağ eşine bırak ağlarsa versin cnm uyur heralde içince ,ben ilk başlarda dışarı çıkarken ya susmazsa memeyle diye mama yapıyordum çantamda hazır bekliyordu 🙃🙃 Nasıl korkakmışım 😜😅

Hayırlı geceler ve mutlu yıllar arkadaşlar sevdiklerinizle yavrularınızla beraber olsun inşallah 💕 sizlerde benim gibi aşırı terleme yaşıyor musunuz gece olduğu gibi gündüz de oluyor yazlıklarla geziyorum petekleri kapatıyorum yatak odası mutfak çok bulunduğum bölgeler 😞 ama faydası yok devam ediyor

Cnm esine 45 dakika hiç birakmadin mi...nolcak ALLAH aşkına...emzir karnini doyur bırak babasına..45 dakika nedir ki...ben bi akşam bunaldım yürüyüşe çıktım bir saat geldim babası baktı dişçiye gittim 2 saatte geldim halasi baktı...ağlama krizine girmez pispislarlar kucakta evi gezdirirler susar yeter ki tok olsun
Hayırlı geceler ve mutlu yıllar arkadaşlar sevdiklerinizle yavrularınızla beraber olsun inşallah 💕 sizlerde benim gibi aşırı terleme yaşıyor musunuz gece olduğu gibi gündüz de oluyor yazlıklarla geziyorum petekleri kapatıyorum yatak odası mutfak çok bulunduğum bölgeler 😞 ama faydası yok devam ediyor
Zaten terleyen bir insandım simdi daha çok terliyorum emzirdgim için. Petek acik bebek var nasıl kapatıyorsun...kısa kol geziyorum genelde..ama dert etmiyorum...cunku öküz gbi yememe rağmen kilo almamami buna bagliyorum😃😃😃
Salonda uyudum iki saat geldim...emzirdum ama gazdan uyumadı ayağıma aldım şimdi 😒

Kızlar beyaz gürültülü oyuncak alan var mı? Son zamanlarda uykuya dalsın diye youtubedan açmaya başladım ama başım şişiyor artık, acaba ı oyuncaklardaki gürültü de bizi rahatsız eder mi?

Cnm esine 45 dakika hiç birakmadin mi...nolcak ALLAH aşkına...emzir karnini doyur bırak babasına..45 dakika nedir ki...ben bi akşam bunaldım yürüyüşe çıktım bir saat geldim babası baktı dişçiye gittim 2 saatte geldim halasi baktı...ağlama krizine girmez pispislarlar kucakta evi gezdirirler susar yeter ki tok olsun

Zaten terleyen bir insandım simdi daha çok terliyorum emzirdgim için. Petek acik bebek var nasıl kapatıyorsun...kısa kol geziyorum genelde..ama dert etmiyorum...cunku öküz gbi yememe rağmen kilo almamami buna bagliyorum😃😃😃
Salonda uyudum iki saat geldim...emzirdum ama gazdan uyumadı ayağıma aldım şimdi 😒
Evim çok sıcak salon çocuk odası kapıları hep açık ılımlı oluyor yatak odası sanki hamam da gibiyim bide ayıptır söylemesi doğumdan sonra ne kadar su içersem içiyim bir sabah gidiyorum bir akşam ben de son zamanlar da çok yiyorum hani yemek değilde hurma bisküvi meyve kilo almam umarım 😒 en son 4 kilo kalmış doğum kilosu göğüslerim birde simit çıktı moral sıfır 😭 birde hala sanki hamileyim gibi hareket ederken iş yaparken sanki eğilemiyorum kalkamıyorum hissediyorum psikolojim bozuldu resmen kısıtlama var gibi 😭

Sütünü sağ eşine bırak ağlarsa versin cnm uyur heralde içince ,ben ilk başlarda dışarı çıkarken ya susmazsa memeyle diye mama yapıyordum çantamda hazır bekliyordu 🙃🙃 Nasıl korkakmışım 😜😅
Aynen canim ya bende de bi korku oldu hic mama yemedik mama da koyamam süt sagipta icmedi hic de kaşıkla falan icirir artik herhalde

X