2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar hepinize merhaba 🌸 Hatırlar mısınız bilmiyorum ama detaylı ultrasonda bebeğimizin kol altında lenfanjiom olduğunu öğrenmiştik. Bugün sabah bebeğimin lenfanjiomu için sklerozan madde enjekte edilerek iğneli bir operasyon yapılacak… Zorlu bir gün bizi bekliyor, acı çekmeden olsun bitsin inşallah 😭 Bebeğim için dua edin olur mu?
Çok geçmiş olsun, rabbim şifa versin bi an önce Iyi olsun bebeğiniz 🙏

Günaydın arkadaşlar benim kız da olan alçılama durumundan dolayı huysuz olunca ayağa alışmıştı gece beni bu durum çok yıpratıyordu dün geceden beri sallamıyorum tabii çok aşırı ağlamadığı sürece emzirip gazını çıkarınca yerine bırakıyorum (yeride yanım😅😅) çok fazla ses çıkarıyor kıpırdanıyor uykumu bölüyo ama olsun alıştırana kadar böyle devam edeceğim.
Maşallah ya, öyle yerine koyunca uyuyo mu? Benimki kucakta sallamadan sadece 1-2 kere uyumuştur bugüne kadar. Her seferinde kucağıma alıp evde geziniyorum. Artık 6kg’ya yaklaştı, böyle çok zor oluyo, nasıl alıştırıcam bilmiyorum.
Uyku eğitimi için 4 aylık olmasını bekleyeceğim.

Artık göğüsler taş gibi olmuyo yumuşadı süt azaldı galiba sizin nasıl

Canım memeler terbiye olunca yumuşuyor süt yok demek değil o yumuşama hatta çok iyi yağlı süt yapıyorsun demek benimkiler de yumuşak sadece 2 saati geçip emzirmeyince dolgunlaşıyor o da bir tek gece oluyor

Eklentiler

• Screenshot_2021-12-27-12-26-33-070_com.instagram.android.jpg
    Screenshot_2021-12-27-12-26-33-070_com.instagram.android.jpg
    76,8 KB · Görüntüleme: 40
Maşallah ya, öyle yerine koyunca uyuyo mu? Benimki kucakta sallamadan sadece 1-2 kere uyumuştur bugüne kadar. Her seferinde kucağıma alıp evde geziniyorum. Artık 6kg’ya yaklaştı, böyle çok zor oluyo, nasıl alıştırıcam bilmiyorum.
Uyku eğitimi için 4 aylık olmasını bekleyeceğim.
Valla uyumuyor öyle bende 2 gündür deniyorum artık ayaklarım çok ağrıyor ses çıkarta çıkarta döne döne uyumaya çalışıyor çok ağlamadığı sürece kucağıma almıyorum. Alışmak zorunda valla yoksa hiç iyi olmuyor benim için

Peki ateşi var mıydı ??
Yok ateş hiç olmadı 3 umuzdede sadece öksürük hapşırık burun akıntısı geniz akintisi belirti bunlar covid negatif ilaçsız 3 yaşında oğlumla evde ayakta geçirdik bebek 1 aylık olduğu için ağır geçirdi akciğere indi Dr viral enf. Dedi yoğun bakımda balgam temizlediler oksijen verdiler damardan beslediler az anne sütü verdiler 8.gun taburcu olduk

Ben artık hiç geçmeyecekmiş gibi hissediyorum. O yarıklar hiç kapanmayacak gibi. Ya da mucize olsa kapansa, bu kez de başka bir şey çıkacakmış gibi 😞

İnşallah sorunsuz, acısız, çooook kolayca atlatırsınız. Çok geçmiş olsun.
Kapanır dayan birazcık daha 👍🏻 Ama başka bir şey illa çıkıyor sen daha iyi bilirsin. alerji kilo aşı ek gıda neler çıkacak sabredecez 🥴
Aslında günde 1 çay kaşığı su verin ağızdaki sut kalıntısı temizlenir diyorlar, bende vermiyorum. Her gittiğimde soruyorum doktora vermeyin diyor, simdilik vermiyirum.
Evet buradaki doktorlarda vermeyin diyor.biz Çeşme suyu kullanıyoruz kaynatsam da mikrop kapar gibi geliyor.zaten memeyi ilk sıkınca önsüt su gibi gözüküyor bu susuzluklarını gidermeleri içinmiş.gerek duymadım.dilini günde bir kere temizlerim artık
Artık göğüsler taş gibi olmuyo yumuşadı süt azaldı galiba sizin nasıl
Benimde yumuşak geceleri sık emmediğinden daha dolgun oluyor

X