2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Hayda niye böyle oldu ki bunlar bnm günde 3 5 defa olurdu sonra 1 e düştü derken salı gecesinden beri yok

Hayda niye böyle oldu ki bunlar bnm günde 3 5 defa olurdu sonra 1 e düştü derken salı gecesinden beri yok
Bizim de en son geçen hafta salı oldu. Aman aman bi rahatsızlığı da yok çocuğun ama kafama takıldı. Herkes normal diyo ama kronik kabız olmaz inşallah. Bizim de aynı şekilde azaldı. 3 5 derken 2 oldu 1 e düştü daha da yok.

Ayakta emzirebildin mi, ben de savaşa gider gibi emziriyorum da bu memeden çekilip ağlama bizde de oluyor, ayakta emzirme denemedim hiç

Bence on gün fazla dr birsey verir diye düşünüyorum kabizlik olabilir
Ikınıyo zart zurt yapıyo ama o yok neden acaba
Yapamiyodur belki...ondan sordum kabizlik olabilir mi dye

Bizimde son bir haftadır öyle. Genelde çok emdiğinde ama emmeye de devam etmek istediği zaman oluyor. Kaldırıp gazını çıkarıyorum. Genelde gazla birlikte kusuyor ondan sonra rahatlıyor. Bazende alttan gaz çıkarıyor. Büyük ihtimalle gazdır problem
Yer değişikliğini pek sevmiyorlar
Kızlar salı gecesinden beri büyüğümüzü yapamıyoz hergün yapardı niye böyle oldu acaba

Sadece anne sütü alan bebeklerde 10 gün yapmamak normal sayılıyor. Ama isterseniz eczanelerde satılan probiyotik damlalar var. Küçük oğlum kabız olduğunda alıp kullanmıştım. Tabi yine doktorunuza danışıp alın

Cevabınız için teşekkür ederim. Probiyotik damla kullanıyorum. 5. Gün muayenesinde vermişti.

Sanırım kabız bendede var bu ara
Ben sezeryandan sonra 40 gün çektim kabizlik oyleki iki kere lavman yapmak zorunda kaldım en sonunda diyetisyene gittim sukur iki haftadır iyiyim

Ya arkadaşlar oğlum her gaz cikardiginda az kaka geliyor. Dr geçen ay normal demişti ama son günlerde her gazında böyle sulu kaka geliyor. Böyle olan var mı...

Sürekli gaz cikariyo ve gerçekten çok kötü kokuyo. Yapamadigi için sanırım.
Kötü koku bizde de oldu üşüttüğü zaman ve sonra kakası kabız şeklindeydi yaptıktan sonra geçti koku
Sanırım kabız bendede var bu ara
Bizim bağırsak hareketimiz de etkiliyormuş bebeği ben başlarda herşey gaz yapıyo diye patatesle salataya dayandım sonuç kabız oldu patatesten dolayı galiba

Diyet listeniz zorlu mu acaba bende online diyete başlamayı düşünüyorum çok fazla tatlı yiyorum böyle giderse kilo vermek yerine alacağım

Benim kızım bu şekildeydi 1 hafta belki daha fazla yaptı.Ağlıyordu çekiştirip, kısa kısa emiyordu.Bazen ememiyordu.Ben de meme reddi mi acaba diye düşünürken meğersem karın ağrısından dolayıymış ardından ishal başladı ve bakteri çıktı. Sizin durumu bilemem tabi ama gazda karın ağrısı yapıyor emmelerini engelliyor.

Gaz sancısından dolayı ağlıyordu.Uyuyamayınca bu defada uykusuzluktan huzursuzluk oluyor bu yüzden ağlama artıyo.
Bilmiyorum artık ne oluyorsa uyuyor ama 5 dakika sonra gözler direk açılıyor derin uykuya geçiş yapamıyor
Bu aralar sık sık midesi bulanıyor bugün emerken birden çıkardı bütün emdiklerini hep süt şeklinde,kesik değildi yani

Gaz sancısından dolayı ağlıyordu.Uyuyamayınca bu defada uykusuzluktan huzursuzluk oluyor bu yüzden ağlama artıyo.
Bizim de öyle uyku düzeni hiç yok uyuyo 5 dk sonra ağlıyo uyanıyo gündüzleri hep böyle o yüzden ayakta sallamaya alıştı mecbur
Gaz çok var bi yakınımızda da öyleydi bebeği sonra 3 aylıkken mamaya geçti anne sütünü kesti çocuk rahat etmiş

Ah ya ne bu insanlardan çektiğimiz gerçekten. Ben de yarın özgürlüğüme kavuruyorum nçpk şükür evimizde yalnı kalacağız artık annem yakın yemeklerimi yapacak ama en azından evde başka insanlarl yaşıyor olmayacağım çok şükür
Canım bende de oluyor o sürekli meme değiştirmeyi ve farklı pozisyonlarda emzirmeyi dene. Ağlarken meme teklif etme sustuktan sonra teklif et bir de biz bugün pilates topunda zıpladık çok rahatladı hatta bir ara orda emzirdim keyfi yerindeydi. Eğer varsa denemeni tavsiye ederim ben sık sık ayakta emziriyorum hatta böyle kendini geri çekme emmek isteme ama emememe durumlarında direk ayakta emziriyorum. Sırtım pert tabi ama olsun yeter ki keyfi yerine gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…