2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
İnsanoglu iste bunca zaman sen esin uzulmesin diye sabretrin onlar gorunmez neyse iyi olmus bir daha karisamaz insallah

Of grip oldum 38.5ateş üşüyorum napcam şimdi bebek le
Geçmiş olsun canım.. 1 haftadır mahvolduk bizde. İki küçük oğlum daha var onlar, ben eşim hepimiz hastaydık. Şimdi şimdi düzeliyoruz. Bu dönemde öyle maskeyle falan uğraşma senin sütün çoktaaan antikor üretmeye başlamıştır bile. Ben sık sık her istediğinde emzirdim şükür hasta olmadı.

Peki çocukta ateş oluyor mu ??
Ateş hariç hepsi var; mukuslu kaka,gürültülü ıkınarak kokulu yapma.bugünde saçta kabarcıklar çıktı isilik mi alerji mi bilemedim.alnı arada sıcak oluyor ama odanın sıcaklığındaydır diye düşündüm
İnsanoglu iste bunca zaman sen esin uzulmesin diye sabretrin onlar gorunmez neyse iyi olmus bir daha karisamaz insallah
gerçekten de öyle oldu o üzülmesin diye susmuştum ama benim üzülmemi önemseyen yok :) aynen iyi oldu karışmaz dicem de bugün çocuğa ceket almış yollamış hala iyilik meleği modunda takılmaya çalışıyor göz boyuyor ondan isteyen oldu sanki.her şeye karışıyorsun diyince neye karışıyorum bir daha gelmem size iyi dedi oğlunun evi ne alakası var gelcen tabi dedim yok yok anladım ben gelmem diyip durdu iyi kendin bilirsin dedim evime çocuğuma karışmasıyla gelmesinin ne alakası varsa naza çekti kendini oralı olmadım.bu saatten sonra kimseyi pışpışlayamam.eşim gidip bir güzel ilgilenmiştir.benim ise ağlayıp zırlamam lazım ilgi görmek için.onu da yapamam güçlü durmam lazım.şimdi diyorum iyiki kızım doğmuş bu başka şehirde tanıdığım kimse yok kızım bana yoldaş olur..

Seninkide artik gelin beni evinde istemiyo der inan bende daha bir ki yildir anlamaya basladim kimse uzulmesin diye dusunmemem geektigini. Ogrenmiyorsunda zorla ogretiyorlar iste

Sibelim84 hamileyken yemeden dogru aldim baslarda da dikkat ettim yon veremedim 2 haftadir falan asiri yoyorum kesin kilo aldim dun karar verdim az yemeye ama diyrt oluyormuymus emzirirken ? Nasil bir liste banada atabilirmisin kilo vereceksin dedi mi

Kızlar sol göğsüm de ağrılı kitleler oluştu çok acıyor mastit bu mu ne yapmalıyım?
Bol bol emzir hatta hep aynı pozisyonda emzirme sürekli farklı pozisyonlara getir bebeği öyle göğsün daha iyi boşalır. Sıcak suda o kitlelere sertçe masaj yap. Göğüslere lahana sarmanın çok iyi geldiğini söylüyorlar onu da deneyebilirsin. Son olarak süt kanallarını açmak için lesitin de fayda ediyor, Solgar’ın vardı onu da kullanabilirsin geçmiş olsun.

Şükür ateşim 36 oldu sağ burnum şelale gibi akıyodu durdu oda çok şükür iyileştim hemen bnm hastalık uzun sürmezdi yine sürmedi Allahtan

Çok sık yaptı sayamayacağım kadar sık 10 dan fazlaydı zaten yeşil sulu kakaya dönüştü anlaşılıyordu normal olmadığı.

Büyüdükçe cidden ev arkadaşın en yakın arkadaşın olacak kızın birlikte çok güzel etkinlikler yapacaksınız.☺ Inş.alerji yoktur ya benim kızımda senin anlattığın şekilde süt ürünü tüketmiyorum bende şimdilik dr.söyledi.Alnında da ufak sivilceler çıktı ama bebeklerde olabilir bence ben buna pek takılmıyorum terliyor yüz üstü bazen yatırıyoruz tam alın kenarı olduğu için ondandır diye düşünüyorum.

Benim evlat çok huysuz ya uyumuyor ağlıyor gürültülü yapıyor büyük tuvaletini ve bağırsakları hareketli sanırım sesler geliyor sürekli
Aslında topiğe bakılırsa tüm bebişler aynı gibi.Çoğumuzun bebeği gazlı o yüzden bana da normal geliyo artık.Daha tam olarak etlenmedikleri yani kilo az olduğu için bağırsaklardan ses gelmesi bu yüzden canım çok normal dr.söylemişti.☺

Bebeği üşüttüm sanırım ben dün emdiği sütü komple çıkardı bu sabahta mama içerken birden çıkardı.Memeyle kavga ediyor huzursuz
Biran önce yaz gelsin sıcak olsun

Ucgun uydum 400 gram verdim ama bıraktım yapamıyorum acıkıyorum

Eklentiler

• Screenshot_20211206-170318_WhatsApp.jpg
    92,9 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar sizin bebişlerinde yatmayı sevdikleri favori tarafları var mı .Ben bu kızı sırt üstü yatırıyorum hemen sağa döndürüyor kafasını aranıyor orda
Bizimki de hep sola bakıyo sola yatıyo sağa dönüşüyorum kafayı döndürmeye çalışıyo yine ama nadiren sağa da dönüyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…