2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Geçmiş olsun.Benim de gazdan dolayı bebeğim çok çekiştirip emince çok ağrımaya başlamıştı.Benim tam acı eşiğim yüksektir çok takılmamaya çalışıyordum.Bu arada ben hindistan cevizi yağı kullanıyordum hem doğal kahverengi bölgenin her yerine sürüyorum.

Eklentiler

• B99B12E9-EE68-448F-A20F-50289E5AF998.png
    478,6 KB · Görüntüleme: 45
Bnde rezene içiyorum
Hatta bi çay kaşığı bebeğe de içiriyorum rahatlatıyor oğlumda dr demişti bunda da yapıyorum
Kimyonu da suyla yutuyorum
Rezene işe yarıyor mu peki canım ? Gaz damlalarına o kadar para verdik sonuç hüsran hep bi yan etki yaptı bebeğime.Çektiğimiz de cabası oldu karın ağrısı falan yaptı.

Rezene işe yarıyor mu peki canım ? Gaz damlalarına o kadar para verdik sonuç hüsran hep bi yan etki yaptı bebeğime.Çektiğimiz de cabası oldu karın ağrısı falan yaptı.
Çok şükür rahatlatıyor çıkarıyor
Arada çıkaramasa da

Benim doğum zor oldu kanamam çok oldu taburcu olurken kontrol oldum iyi dedi doktor tekrar kontrol sordu bende korkudan ikinci kontrolü almadım eşim kızdı şimdi tekrar bi durumdan korkuyorum şu gaz olayı nasılsa yemekte yemesem oluyor maalesef

Bende sallamak istemiyorum ama ağlayınca hafif sallayınca susuyor yoksa keşke nerde emse koysak beşiğine uyusa sonra o rahat biz rahat ya bizimkiler çocuk görmemiş valla cidden kızımın maşallahı var ıh dese kaynanam ağladı sayıyor ödü kopuyor kadının ağlatacak diye karnı tok olunca gazını çıkarınca yattığı yerden ellemiyoru bile istiyor ki 7/24 uyusun çocuk öyle bebek varmı acaba

Benimde doğumdan sonraki muayenem geldi korkuyorum gitmeye
Gaz olayı benimde canımı çok sıkıyo çocuk bazen gözümün önünde şekilden şekile girince çok üzülüyorum ya elimden birsey gelmiyo damlalarınada çok dikkat ediyorum bakalım 3 4 aylıkken geçer yazıyo ama

İşte gümüş kapağı takma diyince doktor, bıraktım mecbur şimdi tekrar riske girip takamıyorum onu.

Kakao yağı iyi geldi her emzirmeden sonra sürüyorum yıkamaya da gerek yok sol göğsündeki geçmeyen yarayı o geçirdi kanıyodu benim de

Kakao yağını ilk kez duydum. Hemen bakayım ona

Bu saat oldu uyumuyoemzirmekten boynum kopacak,mama hazirlaya hazirlaya mama bitti bu çocuk ne doyuyo ne uyuyo.Cildiricam artık ya.
Cnm yanlış anlamada çok kola tüketen sendin değil mi...ben birgun yarım bardak ictimde uyumadı o gece....eğer sensen acilen kolayı bırakman lazım böyle sanada onada yazik

Kesinlikle hava alacak cnm...İlk bebekte bu sıkıntıyı çok yaşadım şimdi yaşamadım iki arkadaşımda uyardi...hava alsın giguslerin ped koyma hatta sutyensiz dolaş dediler..emzirdikten sonra lansinoh sürdüm açık bıraktım hava aldı.. gümüş kapakları 5 dakika anca koydum...bol hava aldırdım...bebegim ağzını kocaman acinca verdim memeyi sukur sıkıntı yaşamadım...cok geçmiş olsun tez şifa bulursun ins
Bu arada tahinin üstündeki yağ kismini sür çok iyi geliyo demislerdi. Sür ac hava alsın kapatma

Cnm yanlış anlamada çok kola tüketen sendin değil mi...ben birgun yarım bardak ictimde uyumadı o gece....eğer sensen acilen kolayı bırakman lazım böyle sanada onada yazik
Evet canım çok kola içen bendim.Cok haklısın doktorum da içme dedi ama ben kendimi tutamiorum.Vazgecsem iyi olacak kola bagimliligimdan.

Evet canım çok kola içen bendim.Cok haklısın doktorum da içme dedi ama ben kendimi tutamiorum.Vazgecsem iyi olacak kola bagimliligimdan.
Kendine de yazık onada cnm..uyumamasi çok normal ...yeminle kola içtiğim gece 1 saat uykuyla durdum...bi daha mı dedim tövbe. ...kendine kesin karar koy yrn icme surece bak sonra

Valla kola içmek cesaret ister canım benim geçen canım istedi görünce içmedim tuttum kendimi.Normalde de eve gazlı içecek almıyorum yaz ayı nadiren alınıyo oğlum hiç içmez mesela.Kararlı ol bu konuda hem hiçbir faydası yok içindekilerden dolayı bağımlılık yapıyo bebişede hiç faydası onun yerine ayran tüketebilirsin bol bol sütte yapıyor☺

İşte gümüş kapağı takma diyince doktor, bıraktım mecbur şimdi tekrar riske girip takamıyorum onu.

Kakao yağını ilk kez duydum. Hemen bakayım ona
Haklisin cnm, ben sorun yaşamayınca o anlamda, takmaya devam ediyorum ama yasarsak aklimda bulunsun benim de. Kakao yagini ben de duymamistim deneyecegim bakalım.

Bir tek korkan ben değilmişim demek ki evet bende okuyorum 3 aya kadar sindirim sistemleri anca gelişiyormuş sindiremediğinden bunlar ama geçecek inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…