2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Elektrikli ısıtıcıyla ısıtıyorum hemen koyuyorum çabuk soğumuyo kundak yapıyorum koyduktan sonra
Damlatıp sonra aspiratörle çekiyorum çünkü kendiliğinden çıkmıyo burnundaki mukuslar yapışkan oluyo odanın nemini bilmiyorum daha almadım nem ölçer almam lazım ama kuru yani hava kalöriferden dolayı

Cok geçmiş olsun bnm de doğum da mıyomum alındı 5 gun oldu ama ınanılmaz ayrım sancım var sağa sola donmek yatmak kalkmak ıskence 3. Doğumum dıgerlerı böyle degıldı. Kaç gün sürdü sukıntılarınız nasıl gectı. Doğum anımda zordu bnm

Kızlar bu akşam fotoğraflara baktım da hamileliği özleyenler var mı ne kadar zorluk çekilse de karnın o büyüklüğü arada okşayıp severken o tekmeler hareketler bütün evreleri ne bileyim ben özlemişim ne kadar kutsalmış annelik bebeğimiz hem dünyaya gelmeden hem de geldikten sonra

Aaah canım benim büyük geçmiş olsun.. Bununla gitsin, tekrarı benzeri olmasın ve hatta olanı biteni acı ağrı kısımlarını unut inşallah.. Sadece güzel anılar kalsın hatırlayacağın.. Ve en önemlisi de şu an iyi olmanız Dön aramıza, topla kendini

Ben daha doğumdan önce eşime bunları söylüyordum; hamileliği özleyeceğim çünkü içerideyken hayat çok kolay

Hepimizin insallah. Cidden yari yil tatiline kadar vardik mi gerisi gelecek insallah

Bizimde öyle.kimyonlu su içiyorum sabah akşam biraz daha iyi sanki
napayım kız büyütüyorum sen napıyorsun canısı

Kızlar bir haftadır sabah ve akşam kimyonlu su içiyorum gaz ve kaka yapmaya iyi geldi gibi.şikayetlerimiz tamamen geçmedi ama bir tık azaldı.
Bu arada ben hamilelikten çok şu anı seviyorum öpüp koklamak sarılmak yüzüme bakması çok başkaymış iyiki doğurmuşum yaradana kurban olayım diyorum

Ben daha doğumdan önce eşime bunları söylüyordum; hamileliği özleyeceğim çünkü içerideyken hayat çok kolay
Yani o ayrı zaten daha rahattı o dönem ama şimdi de ayrı bi tadı var ne kadar zorluk çektirseler de şu 40 gün diyolar en zorlu olanı tabi yaşayarak görücem benim daha ilk çocuk bakalım doğru mu diyolar
Bizimde öyle.kimyonlu su içiyorum sabah akşam biraz daha iyi sanki

napayım kız büyütüyorum sen napıyorsun canısı
Ben de bikaç gündür içmiyorum ama içtiğim zaman da oluyodu neyse bakalım başladım yine içmeye inşallah fayda eder

Yani o ayrı zaten daha rahattı o dönem ama şimdi de ayrı bi tadı var ne kadar zorluk çektirseler de şu 40 gün diyolar en zorlu olanı tabi yaşayarak görücem benim daha ilk çocuk bakalım doğru mu diyolar

Tabi hepsinin tadı başka
Biz tam 40 günü doldurduk dün, şu an için bir değişiklik yok

yok yaaa ben hiç özlemiyorum.. tamam şu ana göre daha rahat daha konforlu ama e bile isteye giriyoruz bu yola neticede ben yanında olmasını daha çok seviyorum karnımda olmasındansa..

Ben hamileliğin büyük bölümünü yatarak geçirdim, şimdide yatmama izin vermiyor hep ayaktayım bilemedim şimdi özlesem daha mı doğru olur

yok yaaa ben hiç özlemiyorum.. tamam şu ana göre daha rahat daha konforlu ama e bile isteye giriyoruz bu yola neticede ben yanında olmasını daha çok seviyorum karnımda olmasındansa..

Ben hamileliğin büyük bölümünü yatarak geçirdim, şimdide yatmama izin vermiyor hep ayaktayım bilemedim şimdi özlesem daha mı doğru olur
Sadece rahatlık açısından demedim duygusal olarak baktım ben aslında ondan yazdım onları resimlere baktım da insana mucize gibi geliyo şimdi karnım boş eskisi gibi o zaman içimdeydi en yakınımdaydı herşeyini ben hissediyodum tabi uğraşmak konusunda hamilelik daha rahat orası ayrı ama sevgisi de başka sana bakışı gülüşü

Günaydın hanımlar, bu gece 2 kez bebeğim ağlayarak çığlık çığlığa uyandı. Yanımda anne yanında yatıyor, hemen aldim göğsümde uyuttum, bi sonraki uyanması yine çığlık çığlığa bi ağlama şeklindeydi.. böyle bi durum yasayan var mi?
Korkulu rüya mi gördü? Gaz dan mi neden böyle oldu anlamadım. Çok üzüldüm onu öyle görünce

O suyu nasil yapiyosun

Gaz problemi olan kızlar tek tek alıntılayamadım,bize sıcak su torbası çok iyi geliyor ayak ucuna koyuyorum torbayı hem rahat uyuyor hemde pırtlıyor
Nasil yapiyorsun ayağına değmiyor ama yakininami birakiyorsun
Benim oğlan sabah 5ten sonra mizikliyor çok...Dr ya akşam üstü yaparlar ya sabaha karşı dedi....ama senin hiç durmadan ağlıyorsa susturamiyorsan o zaman komiktir cnm...arada susuyor tekrar başlıyorsa bizde oyleyiz
Bazen gündüz oluyor rüya gördüğünü dusunuyirum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…