2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Koca karı lafları işte bi arkadaşımın çocuğu çok ağlıyormuş kalça çıkığından galiba diodu bidaki haftaya artık eşim gececiyken gideriz süresi varmı onun 6.hafta ya kadar mı dedi bişey dedi ama unuttum hoplattırmıcan oturtmucan eğeleri batar derler bizde çok tetkikler yapıldı hastaneye gitmekten yorulduk çok pinpirikliyim ateşten çok korkuyorum havale fln olursa diye ölçüyom tenine bakıyom zaten hala acemi gibi tutuyom çocuğu emzirirken omzum kolum belim pert 2 büklüm durduğumu farkettim ondan kamburum çıkmış

Ahh zor gerçekten doğum anımda zor gectı bnm dıger doğumlarım böyle degıldı. Daha 6. Günündeyim sezerysn de herkes söyle çabuk ayağa kalkarmış sen niye kalkamadın diyenlerle sardı etrafımıda.ben de hıc geçmeyecek sanıyorum ağrı kesıcı parol vermiş doktor tekrar aradım dayanamıyorum dıye arveleste ıcenılırsın dedı. Ama ıcılmez dıyor eczacı . Ne kullandın ağrı kesıcı olarak

Bana dr majezik vermişti ağrıları çok rahatlatmıştı.

Hepimizin insallah. Cidden yari yil tatiline kadar vardik mi gerisi gelecek insallah
Aynen ya o zaman biraz daha büyük olacağı için daha rahat edicez İnşaAllah. Şimdi bana öcü gibi bakıyorlar diğer veliler hayır yani birine bırakma imkanım olsa yanımda getirir miyim? Hiç mi düşünemiyorsunuz
Bende yalan soylemek istemiyorum hiç kilosunu mesela yalan soylettiler 3500 dedirttiler 4200 doğdu
İyi yapmışsın bende aldığı kiloları söylemiyorum bir hafta geriden söylüyorum

Diğerlerini özlemiştim de en özlemeyeceğim hamilelik bu oldu. Çünkü 9 ay boyunca mide bulantısı çektim. Karnımda durmasındansa yanımda olması daha iyi. Tüm şikayetlerim geçti çünkü

Beşiğinde ayak ucuna koyuyorum ayaklarına sıcaklığı vuruyor

Bende yalan soylemek istemiyorum hiç kilosunu mesela yalan soylettiler 3500 dedirttiler 4200 doğdu
Minikfare değilsiniz siz o zaman maşallah ya sezeryendir herhalde bizdede iri bebek çok çıkıyo sülalede son zamanlar çok kötüydü doymuyom artık bişey yememek için uyuyodum nohut leblebi bol su kilo yapmıcak şeyler ama bebek kilo alıyodu her türlü kustuğum halde bende 3660 doğdu 1ay olduk 4360 olmuş 4bile olsa çok küçük geliyo gözüme

Ona bakindim ben ama hem baglamasi zor geldi yorumlarda da yapamadim diyenler olmustu birde sarkiyo demisler sabah birde baya serin oluyor portbebe icinde sicacik kaliyor ama iste cok zorluyor sen nereden aldin peki ?
Benim ki biraz farkli canim yeni almadim oglumdan kalma benimki hediye getirmisti bi akrabamiz normaller gibi ince degil ama önde koyduğumuz kısım kanguru gibi tok kumaş arkada bağlamaları var belimden doluyorum omuzlarimdan capraz atip sirtimdan bagliyorun birde iyi oluyor üstüne de battaniye örtüyorum bebege de kalin tulum giydiriyorim üşümüyoruzdur insAllah siz hangi sehirdesiniz

Biz daha gezmelere baslamadik bakalim belki ilerleyen zamanlarda şimdilik kollarimda yat kaldir tut idare ediyor ama felc oluyor artik kollarimi en son hissetmiyorum

Cok iyi anlayabiliyorum bende ilk 2 sezeryanimda anlattiginiz gibiydim cok zor gecmisti kolay geçenlere şaşırıyordum ama bun da gercekten benimde cok kolay oldu atlatmam ya galiba doktorla alakali ilk gün kendim kalktim yürüdüm şoka girdim öncekilerde eşim yatarken kaldirana kadar can cekisiyordum 5. Gün işlerimi her seyimi yaptim su an 23 gün oldu çok şükür normal hayatimdayim 20 günlukken hala adim atarken zorlandigimi bilirim daha önce

Aa aa ne tuhaf insanlar ya bizim veliler oyle degil neyseki oncesinde biliyordu cogu bebekle gelmekten baska caremin olmadigini zaten bir kadin vardi sadece diger siniftan getiremezsin yapamazsin diyip duruyordu hamileyken sinir oluyordum sonrasinda duzeldi oda baka caresi olsa insan bu zor yolu secermi zaten.

İstanbul canim sen ? İnsallah usumesinler hic elin alismitir o zaman baglamaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…