2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kizlar bugün sağlık ocağından arandik biyotinaz eksikliği çıkmış bebegimde Fakulteye sevk etmislerdi var mı etrafinizda bu rahatsızlık geçiren duydugunuz

Erkeğinde afrası tafrası özellikle de hayattan soğumuş hali çekilmiyor. Sanki benim derdim az

Evet bir kerelik ödüyorsunuz ücret. Ama uygulamaya birden fazla bebek ekleniyor dilerseniz isim ve doğum tarihi söyleyin size özel takvimi atayım. Doğum tarihi beklenen doğum tarihi olacak ama doğduğu gün değil
Bana da atabilir misiniz acaba İsmi kuzey beklenen doğum tarihi de 27 Kasım

Oooy kuzum.. Tekrarı olmasın, çabucak toparlasın inşallah.. Geçmiş olsun.. Bitiyormuş zaten, süper
Aynen şükür doğdu 12.gün başladı tedavinin yarısında hekim değiştirdik çünkü az bi eğiklik vardı ama ameliyat yapmak istedi çalıştığım yerdeki patronum hekimdi o bana sağolsun yardımcı oldu başka doktora gittik o o kadar hafif eğiklikte ameliyat yapmayız dedi gayet güzel açıkladı ve şuan düzelmesi çok iyi. İnşaAllah çok teşekkür ederim

Kesinlikle ya hic cekilmiyor hem de 2 cocukla baş edebilirsem şükredecem ben kendimi ameliyati falan unuttum hic olmamis gibi is yapıyorum zaten
Ben yapmıyorum iş falan o işleri ona yükledim bir işe yara diye kusura bakmasın hem çocuk hem ev işi düzenli yapamıyorum

Ben bakıyorum şükür sıkıntım yok sadece ayağı alçılı ve her hafta yenileniyor o zaman huysuz oluyor o gün yardımcı olsa yeter
Nasıl gidiyor alçı süreci canım? Kaçıncı haftadasınız?
Kizlar gogsum sert olmuyo eskisi gibi sütüm mü gidiyo vıcık vıcık oluyo ya bugün bez sayacam henüz 2 tane değiştim bı gece bi sabah
Terbiye olmuştur canım. Benimde sadece gece uyandığımda daha dolgun oluyor

Bir arkadaşın da dediği gibi yalnız olmadığımı bilmek biraz daha iyi hissettiriyor, inşallah çok sürünmeden atlatalım şu haftayı
Azönce tek memeyi kabul etti biraz emip uyuklamaya başladı hiç dokunmuyorum normalde uyandırıp iki meme emzirmeye uğraşıyordum sonra da mama, iki gündür ona bıraktım herşeyi huzursuzlanmasın diye

Hiç duymadığım bir şey. Neymiş acaba? Öğrenebildiniz mi?
Biotin eksikliği nedeniyle oluyormuş genetik birsey dediler yeniden kan alındı 2 hafta içinde çıkacak değer ama hemen ilaca baslanacakmis biotin verdiler sinir sistemini etkileyen bir eksiklik mis ilk defa duyduk sabahtan beri yerdemiyim gokteniyim belli değil

Çok normal. İnsan bildiği bir şeyde bile telaş yapabiliyor. Ki bu bilinmeyen bir şey. Çözümü var anladığım kadarıyla ama di mi? İnşallah hızlı sonuç alır ve sorun düzelir.

Nasıl gidiyor alçı süreci canım? Kaçıncı haftadasınız?

Terbiye olmuştur canım. Benimde sadece gece uyandığımda daha dolgun oluyor
6. Alçıdayız önce 5-6 güne bir yapılıyordu hekim değiştirdikten sonra 1hafta kalıyor alçı çarşambadan çarşambaya değişiyor mesela bugün akşam çıkarıcaz banyosu yapılacak bacağı için krem verdi cilt sorunu yaşamasın diye onu bol sürüyoruz gidene kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…