2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
6. Alçıdayız önce 5-6 güne bir yapılıyordu hekim değiştirdikten sonra 1hafta kalıyor alçı çarşambadan çarşambaya değişiyor mesela bugün akşam çıkarıcaz banyosu yapılacak bacağı için krem verdi cilt sorunu yaşamasın diye onu bol sürüyoruz gidene kadar
Daha öncede demiştim her doktor anlamıyor 🙄 ilk oğlumda 6 alçıdan sonra doktor değiştirmiştik. Çünkü hiç düzelme olmamıştı. Tek ayak mı ikisinde de sorun var mı?
😅😅 Bende tebrik ederim gerçekten bakıyorum sosyal medyadaki analar çok güzel yapıyo evleri miss gibi
Hepsinin yardımcısı var 😏 kimseyi takip etmiyorum. İnsanı mutsuz hissettirmekten başka bir işe yaramıyorlar🙄 🙄

Daha öncede demiştim her doktor anlamıyor 🙄 ilk oğlumda 6 alçıdan sonra doktor değiştirmiştik. Çünkü hiç düzelme olmamıştı. Tek ayak mı ikisinde de sorun var mı?

Hepsinin yardımcısı var 😏 kimseyi takip etmiyorum. İnsanı mutsuz hissettirmekten başka bir işe yaramıyorlar🙄 🙄
Aa evet demiştiniz ya direk ameliyat dedi yani gözle görünen öyle direk eğik değil az vardı ama direk katlıyordu içeri bacağını. 2 bacağında da var. Çalıştığım yerdeki hekimim sağolsun çok araştırdı sonra arkadaşı gelsin bakayım demiş hallediyoruz şuan. Sizinki nasıl şuan iyi değil mi?

Ben yapmıyorum iş falan o işleri ona yükledim bir işe yara diye kusura bakmasın hem çocuk hem ev işi düzenli yapamıyorum 😅i

Ben yapmıyorum iş falan o işleri ona yükledim bir işe yara diye kusura bakmasın hem çocuk hem ev işi düzenli yapamıyorum 😅
Ilk hafta izinliydi eşim her seyi yapti yemekten temizliğe sonra okula tekrar baslayinca komple el cekti 1 hafta yapinca doydu galiba😁nasil yoruluyoruz anlamistir ama yine yardim yok iste büyük oglumla ilgilensin yeter bana

Bizim memeyle sorun yok canim doyana kadar birakmiyor sırt ağrısına dayanamiyorum ben de . Meme istememe gaz sancisindan oluyor muhtemelen sanci gelince istemiyordur .bende omzuma koyup evde gezdiriyorum susuyor mutfağa bakmaya bayılıyor mesela🤭
Benim sırtım çok ağrıyor ya en çok ona dayanamıyorum uykusuzluktan daha ağır basıyor onun ağrısı.

Benim sırtım çok ağrıyor ya en çok ona dayanamıyorum uykusuzluktan daha ağır basıyor onun ağrısı.

Kesinlikle bende sezeryandan kaynakli galiba benim 3. Ameliyat oldu birde bunda en cok ağrıyı cekiyorum sirt agrisindan kambur durmaya basladim dik dursam daha da artıyor sanki agri
Benim de sırtım çok ağrıyor yaaa duruş bozukluğundan 😔 geçecek hepsi inşllah bir gün 🙏

Benim.gecen hafta öyleydi, sırtım omzum tutulmuştu. Gece emzirmek için kalkınca terli oluyorum ondan olmuştu. Artık ya şal ya hırka mutlaka bisey alıyorum gece sirtima. Bu hafta daha iyiyim

Ilk hafta izinliydi eşim her seyi yapti yemekten temizliğe sonra okula tekrar baslayinca komple el cekti 1 hafta yapinca doydu galiba😁nasil yoruluyoruz anlamistir ama yine yardim yok iste büyük oglumla ilgilensin yeter bana
Çocuğa bakmıyor bari onu becerebilsin 😅

Bu memeyi alıp ağlayıp kızıp bırakma bizde de başladı.dra sordunuz mu...ben burnumu tıkalı acaba diye serum yapıyorum burna

Yok cnm sormadım.. mama vermiyorum çünkü masallah ilk ay 1.5 kilo aldı goguslerim cıvık ama sütüm yetiyor inşallah.. zaten mama versende aynı kizim mama alıyordu gene uyumuyordu🤢
Maşallah 🧿 benimde göğüsler cıvık inşallah bizde öyle kilo almışızdır 🤲🏻 Demek ki mamanın her zaman uykuya etkisi yok..bende kilo durumuna göre doktorum ver derse vericem bakalım.

Benim.gecen hafta öyleydi, sırtım omzum tutulmuştu. Gece emzirmek için kalkınca terli oluyorum ondan olmuştu. Artık ya şal ya hırka mutlaka bisey alıyorum gece sirtima. Bu hafta daha iyiyim
Alin nasıl canım🥰 nasıl gidiyor? Ne tatlıdır şimdi o süt kuzusu😘 Şu emzirme işleri gaz sancısı sırt ağrısı derken anneliğin o tatlı heyecanlarını yaşayamıyoruz yahu bebeklerimizle keşke her işe koşan bir yardımcımız olsa biz yiyip içip bebek bakımı yapsak ne güzel olurdu .😁🤭

Alin nasıl canım🥰 nasıl gidiyor? Ne tatlıdır şimdi o süt kuzusu😘 Şu emzirme işleri gaz sancısı sırt ağrısı derken anneliğin o tatlı heyecanlarını yaşayamıyoruz yahu bebeklerimizle keşke her işe koşan bir yardımcımız olsa biz yiyip içip bebek bakımı yapsak ne güzel olurdu .😁🤭

Hayali bile ne tatlııııı öyleeee 😁😁😁😁😁😁😁

Kızlar rota virüsü aşısı yaptıracak olan var mı?Tecubeli anneler daha iyi bilirler.Devletin rutin asi programında var mı bu asi?Biz kontrollerimize Acıbademe gidioruz.Asilarimiz da orda olacak sanırım.Doktorla tam konuşamadım bebeğin bagirmasindan😀bebek en erken 6 haftalık,en geç 14 haftalıkken yapılır ilk rota virüsü aşısı dozu diyor internette.
Ben yaptıracağım kızıma yaptirmamistim çok pişman oldum çünkü anaokulunda suan sınıflarda roto geçiren çok varmış bulaşır diye korkuyorum sağlık ocağına sordum yaptığımız aşıların icerisinde var dedi ama benim bildigim özel alınıp yaptırılan bir asi
Ogluma Bir aylık kontrole gittiğimizde sorup yaptıracağım hemen

X