2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bizim doktor mestil vermisti dün verdim ilk defa iyi geldi sanki uyudu uzun süreli sonra kustu ishal gibi baya da kaka yapti banyoluk olduk o derece yani🙈ama rahatladi galiba önceki gün hic uyuyamamisti derdi buymus galiba
Bize de iyi geliyor 3 kere 4er damla dendi ama keşke daha fazla verebilsek :/
Kızlar siz bebişleri hergün mü yıkıyorsunuz? Bizim ki çok hapşurdu bugün korkuyorum yıkamaya.Sabah veya akşam mı yıkıyorsunuz günlük rutin oluşturdunuz mu banyosu vs.işte.😊
annem her gün yıkayın demişti ama hasta olur diye korktuk 3 günde bir yıkıyoruz.ev hamam gibi olsaydı belki hergün yıkayabilirdim.akşam yıkamak iyi değilmiş gündüz yıkıyoruz

Topuk kanında da tiroit yüksek çıkmış değerini bilmiyor ama sağlık ocağı pazartesi bir daha alacaklar topuk kanı sizde sorun çıkan oldu mu

Doktordan geldik kizlar cok sukur hersey yolunda 🥰 pisik icin mor desitin kullanan var mi ? Doktor bunu onerdi ama iki eczanede bulamadik online sahte falan olur diye guvenemiyorum cidden iyi mi bosa aramiyim 🤷‍♀️ pisik icin sut urunlwri tuketiminden olabilir ileri bir pisik değil dedi 🤷‍♀️ gaz icin hastanenin onerdigi surubu kullaniyordum ama doktor hic onermedi arastirmalar pek bir etkisinin olmadigini soyluyor sadece asiri gazi olanlara %20 etkili bir damla var kullanmak isterseniz onu kullanin dedi. Yoksa gaz icon damla onermiyormus Kime demistim ben doktora gidince haber veririm diye hatirlayamadim yuzundeki sivilce yag bezesi tarzi seyleri sordum gecer onlar krem falan surmeyin sakin dedi. Kalca ultrasonunu cektirdik. Asimizida olduk geldik 🙂

Doktordan geldik kizlar cok sukur hersey yolunda 🥰 pisik icin mor desitin kullanan var mi ? Doktor bunu onerdi ama iki eczanede bulamadik online sahte falan olur diye guvenemiyorum cidden iyi mi bosa aramiyim 🤷‍♀️ pisik icin sut urunlwri tuketiminden olabilir ileri bir pisik değil dedi 🤷‍♀️ gaz icin hastanenin onerdigi surubu kullaniyordum ama doktor hic onermedi arastirmalar pek bir etkisinin olmadigini soyluyor sadece asiri gazi olanlara %20 etkili bir damla var kullanmak isterseniz onu kullanin dedi. Yoksa gaz icon damla onermiyormus Kime demistim ben doktora gidince haber veririm diye hatirlayamadim yuzundeki sivilce yag bezesi tarzi seyleri sordum gecer onlar krem falan surmeyin sakin dedi. Kalca ultrasonunu cektirdik. Asimizida olduk geldik 🙂
Ne güzel iyi haberlerle dönmüşsünüz.İnş. hepimiz için öyle olur şu süreçler.🙏🥰Aşırı gazı olan bebeklere etkili olan damlanın ismini verdi mi canım dr. merak ettim🤭 Bizim kız sanki çok ıkınıyor.😔

Benim bebeğimdede var o sivilcelerden ben her sabah mustela sürüyordum ama geçsin diye değil yüzü nemlensin diye ne zararı olabilir ki

Bize de iyi geliyor 3 kere 4er damla dendi ama keşke daha fazla verebilsek :/

annem her gün yıkayın demişti ama hasta olur diye korktuk 3 günde bir yıkıyoruz.ev hamam gibi olsaydı belki hergün yıkayabilirdim.akşam yıkamak iyi değilmiş gündüz yıkıyoruz
Bizde 3kere 8 er damla yazıyor neye göre degisiyor ki🙄

Ne güzel iyi haberlerle dönmüşsünüz.İnş. hepimiz için öyle olur şu süreçler.🙏🥰Aşırı gazı olan bebeklere etkili olan damlanın ismini verdi mi canım dr. merak ettim🤭 Bizim kız sanki çok ıkınıyor.😔
Cok sukur canim insallah. Biogaia galiba bioyu okudum ama 😄 ne yazik ki bizimkide ama doktorun bahsettigi kolik tarzi saniyorum

Benim bebeğimdede var o sivilcelerden ben her sabah mustela sürüyordum ama geçsin diye değil yüzü nemlensin diye ne zararı olabilir ki
Bebegin yuzune krem surmeyede gerek yok aslinda 🤷‍♀️

Bizde 3kere 8 er damla yazıyor neye göre degisiyor ki🙄
Bilmiyorum ki ben de arttırırım arada o zaman 😕
Bizim bebişin bugün 7. günü. Göbek bağı hâlâ düşmedi. Yıkayamadık o yüzden. Düşmesi nasıl oluyor acaba? Altını açınca bir anda elimde mi kalacak? 😃
bizim 9.gün düştü altını değişirken dediğin gibi elime düştü 😄 doğduktan sonra 3.gün ve 6.gün yıkadık.göbek düştükten sonra 3 gün bekledik
oy maşallah sevindim 😍🧿 darısı bizlere 🐥

X