2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlarrr Bebeğimi memeden ayıramıyorum üç gündür bitiklerdeyim doyuyo kusuyo ama orda meme ağzında uyumak istiyor, ve bunu günün sadece bir bölümü yapıyor akşamüstü 17:00 gibi başlıyor akşam 22:00a kadar falan sürüyor kollarım tutmaz oldu 😢😢😢

Kızlar gaz sancımız çoook. Bugün yavrum ağladı ben ağladım vallahi 😔 Var mı öneriniz?
Gaz damlası verdi doktor gece etki etmesi için öğleden sonra veriyorum biraz rahatlatıyo fazla da etki etmiyo ama durmadan ağlamasından iyidir biraz daha sakin geçiyo geceler
Kızlarrr Bebeğimi memeden ayıramıyorum üç gündür bitiklerdeyim doyuyo kusuyo ama orda meme ağzında uyumak istiyor, ve bunu günün sadece bir bölümü yapıyor akşamüstü 17:00 gibi başlıyor akşam 22:00a kadar falan sürüyor kollarım tutmaz oldu 😢😢😢
3 saattir sürekli emmek istiyo büyüme atağı mıdır nedir bu yaa 30 dk yiyo uyuyo 10 dk yi geçmiyo uyanıp memeye dalıyo yine ben de anlamadım doymuyo mu acaba diyorum ama bize ilk defa oldu böyle

Gaz damlası verdi doktor gece etki etmesi için öğleden sonra veriyorum biraz rahatlatıyo fazla da etki etmiyo ama durmadan ağlamasından iyidir biraz daha sakin geçiyo geceler

3 saattir sürekli emmek istiyo büyüme atağı mıdır nedir bu yaa 30 dk yiyo uyuyo 10 dk yi geçmiyo uyanıp memeye dalıyo yine ben de anlamadım doymuyo mu acaba diyorum ama bize ilk defa oldu böyle
Büyüme atağı mııı ay daha çok erken değil mi 5. Haftada ilk atak diye biliyorum 😥

Büyüme atağı mııı ay daha çok erken değil mi 5. Haftada ilk atak diye biliyorum 😥
En son yedirdim 4 saate yakın uyudu ben de uyumuşum günlerdir ilk defa deliksiz uyudum bu kadar uzun.. artık geceleri böyle olsa ne güzel olur ama bizim kızın işi belli olmuyo 😄

Bizdede başladı yavaştan 25 günden sonra ,ayağına sıcak su torbası koyduk biraz rahatladı gibi ama Sancı gelince bir bağırıyor şaşırıp kalıyoruz

Biogaia diye bir damla verdi çocuk doktorumuz gaz sancımızı hafifletti ama tabi kesin çözüm değil

Evet kızlar çocuk doktoru bir arkadaşım ile konuştum o da biogaia damlayı önerdi. Yarın alacağım. Bir de bir arkadaşım mommy's Bliss isimli damlayı önerdi. Çocuk aralıksız üç saat ağladı. İçim gitti :KK43:

Herkese günaydın, aralık annesiyken cumartesi doğum yaptım ve kasım annesi oldum.. vücudumda feci ödem var başına gelen var mi acaba? Gebelikte olmamıştı ama doğumdan sonra anestezi ve sürekli oturmadan dolayı elim kolum ayaklarım karnım her zerrem balon gibi şis ve acıyor 😥

Bide benim minnoş dün gece hiç doymadı, az sagilmis sütüm vardı onu verdim sürekli meme istedi, doktor gerek yok desede takviye mama alcağım. En azından akşamları için. Hipp mama düşünüyorum memnun olmayan sorun yasayan var mi acaba?

Kizlar bugün hastaneden ciktik ewe geldik ama sanki bebeğin ateşi var gibi geliyor :KK43: yenidoganlarda ateş nasıl oluyor :KK43: ewin isis ile alakalı mi
Ates ne durumda ? Mutlaka ates olcerle bak mutlaka. İlk kizimda 2. Gun aksam annem ve esime atesimi var dedim onlar yok dediler. Ates olcerde yoktu. 3. Gun kontrole gittigimizde ne yazikki ben hakliymisim anlamayinca sarip sarmalayincada ates 39 olmustu 🙁

Emzirdikten sonra gazını çıkarıp başını yüksek yatır öyle yapmiyorsan tabi bide emzirme yastığı çok iyi oluyo yoksa yorucu tutmasi

Herkese günaydın, aralık annesiyken cumartesi doğum yaptım ve kasım annesi oldum.. vücudumda feci ödem var başına gelen var mi acaba? Gebelikte olmamıştı ama doğumdan sonra anestezi ve sürekli oturmadan dolayı elim kolum ayaklarım karnım her zerrem balon gibi şis ve acıyor 😥

Bide benim minnoş dün gece hiç doymadı, az sagilmis sütüm vardı onu verdim sürekli meme istedi, doktor gerek yok desede takviye mama alcağım. En azından akşamları için. Hipp mama düşünüyorum memnun olmayan sorun yasayan var mi acaba?
Bende hipp vermiştim ilk oğluma memnundum benimde sezeryandan sonra ödemim oldu zamanla geçecek bende anestezi alerjisi oluyor bide şuan diz kapağı ile göğsüme kadar sırtım karnım bacaklarım kıpkırmızı kasiniyo acıyı yaniyo sezeryan bandı damar yolu bandı alerjimde var o yüzden bantta takamiyrm baş.agr9si sırt ağrısı sırt kaslarında spazm çok kötüyüm 20 Kasım'da doğm oldu hala kotuyum

En son yedirdim 4 saate yakın uyudu ben de uyumuşum günlerdir ilk defa deliksiz uyudum bu kadar uzun.. artık geceleri böyle olsa ne güzel olur ama bizim kızın işi belli olmuyo 😄
Geceleri düzenli kalkıyoruz gündü bi şey oluyo çocuğa ilginç yaa. 4 saatte güzel uyku insanı kendine getirir 😅
Emzirdikten sonra gazını çıkarıp başını yüksek yatır öyle yapmiyorsan tabi bide emzirme yastığı çok iyi oluyo yoksa yorucu tutmasi
Dikişlerimi acıtıyor diye kullanamıyorum emzirme yastığı ben mi yanlış kullanıyorum anlmadım :KK43:

Geceleri düzenli kalkıyoruz gündü bi şey oluyo çocuğa ilginç yaa. 4 saatte güzel uyku insanı kendine getirir 😅
Şimdi anladım neden o kadar yediğini bikaç gündür kaka yapmıyodu 2 gün sonunda dün akşam bezi doldurdu içi boşaldı çocuğumun epey bi yaptı sonra bu durmadan yeme isteği oldu bugün de aynısı oldu sabah yine içini boşalttı peşine sürekli yemek istedi normal demekki sonrasında da iyi bi uyku uyuyo şükür ben de dinlenmiş olurum 😊

X