2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlarrr göğüs yaralarını ne yaptınız çok açıyor tek göğüs yara🙄minik minik sağıyorum orayı ama ilk çekişte hafif pembe geliyor kanlı sanırım o göğüsten gelen sütü ne yapıyorsunuz
Kiyamam ya ilk bebegimde çok çektim bunda daha tecrubeliydim bebek ağzını az açınca memeyi vermedim meme ucunu çenesine degdirip ağzını çok açmasını bekledim...emzirirken sadece ucunu aldığı sürece yaralar gecmiyor

Arkadaslar ben cok kötüyüm devamli ağlama krizlerine giriyorum lohusa deprosyonumu bu daha önce yaşamamıştım, yalnoz kaldim bu dogumda sadece esim var o da yoruldu sanki büyük oğlum onu cok yoruyor sıkıldı gibi hissediyorum ondan da birşey isteyemiyorum artik sadece ağlamak geliyor icimden😥

Arkadaslar ben cok kötüyüm devamli ağlama krizlerine giriyorum lohusa deprosyonumu bu daha önce yaşamamıştım, yalnoz kaldim bu dogumda sadece esim var o da yoruldu sanki büyük oğlum onu cok yoruyor sıkıldı gibi hissediyorum ondan da birşey isteyemiyorum artik sadece ağlamak geliyor icimden😥
Canım bana da ilk günlerde öyle olmuştu, sürekli bir ağlama durumu yaşadım eve geçince. Korktum hep öyle devam edicek diye . Bir hafta sürmedi şükür ki 🙏Sanki hep birilerinin yardımına muhtaç kalıcam , bebek çok minik nasıl büyüyecek hisleri , sarılık da oldu üstüne durduramıyordum kendimi .Umarım çabuk geçer senin de

Kiyamam ya ilk bebegimde çok çektim bunda daha tecrubeliydim bebek ağzını az açınca memeyi vermedim meme ucunu çenesine degdirip ağzını çok açmasını bekledim...emzirirken sadece ucunu aldığı sürece yaralar gecmiyor
Benimde ilk bebekte hiç yara olmadı şimdi oldu malesef çok zor bir durummuş yaşayınca anladım

Bu arada yaşadıklarımı yaşayan varmı bilmiyorum ama çok kötüyüm.
3 gün önce sezeryan oldum ve midem göğüs kafesim o kadar kötüki 3 gündür uyumuyorum, uyku apnesi gibi bişeyde oldu dalıp gidince nefesim kesilir gibi oluyor direk uyanıyorum deli gibi ağlayasım var benim 😭

Canım bana da ilk günlerde öyle olmuştu, sürekli bir ağlama durumu yaşadım eve geçince. Korktum hep öyle devam edicek diye . Bir hafta sürmedi şükür ki 🙏Sanki hep birilerinin yardımına muhtaç kalıcam , bebek çok minik nasıl büyüyecek hisleri , sarılık da oldu üstüne durduramıyordum kendimi .Umarım çabuk geçer senin de
Sağol canim umarım geçer cok mutlu olmam gerekirken hic degilim sanki telefonla arayanlara bile acmak istemiyorum kimseyle konusasim yok

Bu arada yaşadıklarımı yaşayan varmı bilmiyorum ama çok kötüyüm.
3 gün önce sezeryan oldum ve midem göğüs kafesim o kadar kötüki 3 gündür uyumuyorum, uyku apnesi gibi bişeyde oldu dalıp gidince nefesim kesilir gibi oluyor direk uyanıyorum deli gibi ağlayasım var benim 😭
Tam olarak ben🙋‍♀️deli gibi de ağlıyorum zaten

Gerçekten mi uyku apnesi olayı peki ne durumda ben çok kötüyüm uykusuzluktan bayılıcam neredeyse
Apne olarak bilmiyorum canim da dala dala uyuyamadim hic 3 gündür dedigin göğüs nefes sıkıntısı bende de var ameliyattan diye düşünüyorum ama uykusuzluk psikolojik galiba😔

Apne olarak bilmiyorum canim da dala dala uyuyamadim hic 3 gündür dedigin göğüs nefes sıkıntısı bende de var ameliyattan diye düşünüyorum ama uykusuzluk psikolojik galiba😔
Lohusa depresyonu olabilecek bir durum maalesef iki lohusaligimda da yaşadım,yaşıyorum.Destek almaya karar verdim,yalnız kalmaya korkuyorum tek başıma büyütemem derdindeyim.Kendini kötü hissediyorsan destek almaktan çekinme derim.

Lohusa depresyonu olabilecek bir durum maalesef iki lohusaligimda da yaşadım,yaşıyorum.Destek almaya karar verdim,yalnız kalmaya korkuyorum tek başıma büyütemem derdindeyim.Kendini kötü hissediyorsan destek almaktan çekinme derim.
Psikolog desteği mi alacaksınız? Bu konuda ben de kendimi pek iyi hissetmiyorum, acaba yardım alsam mı diye düşünüyorum.
Online seans mı alacaksınız peki, görüştünüz mü biri ile?

Haklısın canim zor durum insAllah kolay atlatırız eşim cumartesi başlıyor okula birde iyice yalniz kalacagim ben de nasil olacak bilmiyorum

Psikolog desteği mi alacaksınız? Bu konuda ben de kendimi pek iyi hissetmiyorum, acaba yardım alsam mı diye düşünüyorum.
Online seans mı alacaksınız peki, görüştünüz mü biri ile?
Psikolog desteği online değil seans olarak düşünüyorum internette cok okudum destek gerekiyorsa almak lazımmış sonra daha kötü olmamak için

O ağlama isteği bana da geliyo kendimi tutuyorum sütüm kesilmesin diye.tv falan açıyorum.güçlü olmak zorundayız bu dönemler bitecek bebekliklerini özlücez bunları düşünüp motive etmeye çalışıyorum kendimi
Silikon uç aldım ama henüz kullanmadım iy geliyorsa hemen başlim bende🙄
sütümden yaraya sürüp öyle takıyorum.iyi geldi bana
Kizlar bugün hastaneden ciktik ewe geldik ama sanki bebeğin ateşi var gibi geliyor :KK43: yenidoganlarda ateş nasıl oluyor :KK43: ewin isis ile alakalı mi
Üstü kat kat olunca da oluyo.battaniyesi yada yeleği varsa çıkarıp bekleyin düzelcek mi.bizim ev 23.5-24 derece

X