2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Allah'ım ya deli olucam kv nin süt muhabbeti bitti kp laf çaktı az önce. Eşim malt içecek iyi geliyor dedi pehh diyor ilk doğumda da almıştık çok ile yaradı sanki deyip gülüyor yaaaa.. çıldırmama az kaldı
Yolamadın mı o kayınpederi oracıkta?
Kadınların konuşması bitti şimdi erkeklerin ağzına mı düştük?

Fabrika değil bu memeler; kontrolümüz de yok üzerinde. Ne yapalım yani, tıbbın bile %100 çare bulamadığı süt üretimini nasıl sağlayalım? Gerizekalı bu insanlar yemin ediyorum. Sinir oldum, süt konusu hassas noktam…

Yolamadın mı o kayınpederi oracıkta?
Kadınların konuşması bitti şimdi erkeklerin ağzına mı düştük?

Fabrika değil bu memeler; kontrolümüz de yok üzerinde. Ne yapalım yani, tıbbın bile %100 çare bulamadığı süt üretimini nasıl sağlayalım? Gerizekalı bu insanlar yemin ediyorum. Sinir oldum, süt konusu hassas noktam…
Bu insanlar ki bana SOYSUZ dediler ilk doğumda . İneklerin süt vermeyenine derlermiş güya. Kim ne derse desin küvezden dönüyordum o yollarda nasıl içime ağladım bir ben Bir Allah bilir annemin vefatından sonra ilk defa o zaman eşimi görünce böğüre böğüree ağladım . Yani diyeceğim o ki bu hafif bile ama sinirimi bozmaya yetti .

Bu insanlar ki bana SOYSUZ dediler ilk doğumda . İneklerin süt vermeyenine derlermiş güya. Kim ne derse desin küvezden dönüyordum o yollarda nasıl içime ağladım bir ben Bir Allah bilir annemin vefatından sonra ilk defa o zaman eşimi görünce böğüre böğüree ağladım . Yani diyeceğim o ki bu hafif bile ama sinirimi bozmaya yetti .
Bir de ben gaza getirmiş olmayayım şimdi. Ama böyle insanların huzurlu, mutlu olabileceklerine inanmıyorum. Güzel olan hiçbir şeyi haketmiyorlar. Kendi kızları olsa yine böyle konuşabilecek miydi, çok yazık çok, çok cahiller…

Terbiyesizlik gerçekten yaptıkları benim bile sinirim bozuldu. Evet şu süt konusu gerçekten herkesin ağzında sürekli araniyo bu çocuk doymuyo bu çocuk lafından sıkıldım

Bir de ben gaza getirmiş olmayayım şimdi. Ama böyle insanların huzurlu, mutlu olabileceklerine inanmıyorum. Güzel olan hiçbir şeyi haketmiyorlar. Kendi kızları olsa yine böyle konuşabilecek miydi, çok yazık çok, çok cahiller…
Kesinlikle etmiyorlar ne saygı ne sevgi... Maalesef ki elim mahkum katlanmak zorundayım hem de kısa süreli değil 😔
Terbiyesizlik gerçekten yaptıkları benim bile sinirim bozuldu. Evet şu süt konusu gerçekten herkesin ağzında sürekli araniyo bu çocuk doymuyo bu çocuk lafından sıkıldım
Ya diyorum emdi.şimdi süt bitti 10 dk sonra sen bi emzir istersen !!yok dedim ya diyorum olsun bir bak diyor . Ya çocuk sinirleniyor gelmeyince ne diye üzeyim üzüleyim hani iki saat filan geçmiş olsa belki gelmiştir diyeyim zaten az olan süt 10 dk da nasıl geri gelsin tatmin ediyor bence kendini kv ben öyle düşünüyorum artık

Kesinlikle etmiyorlar ne saygı ne sevgi... Maalesef ki elim mahkum katlanmak zorundayım hem de kısa süreli değil 😔

Ya diyorum emdi.şimdi süt bitti 10 dk sonra sen bi emzir istersen !!yok dedim ya diyorum olsun bir bak diyor . Ya çocuk sinirleniyor gelmeyince ne diye üzeyim üzüleyim hani iki saat filan geçmiş olsa belki gelmiştir diyeyim zaten az olan süt 10 dk da nasıl geri gelsin tatmin ediyor bence kendini kv ben öyle düşünüyorum artık
İnstagramda emziren anneydi sanirim. Sutun hic bitmedigini emdikce gekecegini yaznis.2 saat beklemis kadar cok gelmez tabi ama 🤷‍♀️

Hepsi aynı demek ki. Boşver sen sıkma canını hepimizin başında var malesef ki

Canım korkutmak istemem ama temkinli olmakta fayda var süreç şöyleydi Perşembe hissettim kağıt koydum sargı bezi içinde . Cuma foto yolladım gel bakalım dedi. Hemşire gördü bebek sıvısı dedi doktor değil dedi suları iyi dedi. Eve geldim 1 saat sonra kıyafetim filan da ıslandı. Hastaneye yatırdılar . Ertesi güne kadar az az akmaya devam etti . CMT akşam sancım başladı hala suyum patlamamıştı hala sızıntı idi . Cumartesi akşam 23:23 te ikizler sezeryannla dünyaya geldi
Anladım canım benim tekrarlamadı takip ediyorum şimdilik.

Sagol canim normal oldugunu duymak iyi geldi kız bebek farkliymis baya🤭 bugün sadece 1 kere kakali bez aldim o da yok denecek kadar az yani sizinde 2 gündür yapmamis bak doymasalar aglarlar ama degil mi
Kızların yeri ayrıdır tabi 😉Ben de kaka yapan çocuk niye yapmıyo diye kafaya taktım 2 gündür ama araştırdım olabiliyormuş yarın sağlık ocağında izlemimiz var yine ebeye sorucam emin olayım şükür bu akşam yapmış kaka ama olsun

Kızlar lohusayken wc bile yalnız girmicen dio kaynanam yatağına çakmak koy bilmem ney fln sizlerde var mı böyle şeyler küçük dolap süsü çalı süpürgeside koydum inandırıyolar benide her gelen aynı bebekle beni yalnız bırakmıyolar☺️
Ay ben hiç uğraşamam öyle şeylerle. Bebemle odamda yalnız olmak isterim. Sadece eşim girebilsin pat diye içeri. Geri kalan hiç girmesin mümkünse. Bir tek annem olursa okeyim.

Ay ben hiç uğraşamam öyle şeylerle. Bebemle odamda yalnız olmak isterim. Sadece eşim girebilsin pat diye içeri. Geri kalan hiç girmesin mümkünse. Bir tek annem olursa okeyim.
Bana karışmasınlar ev onların olsun yeterki faydaları çok karışmıyorum bende naparlarsa yapsınlar☺️annem 40 gün yanımda kaynanam aynı bloklarda oturuyoz kaynanam köyde zeytine gitti 1haftadır yok nerdeyse o yemeklerle annem bebekle uğraşıyo prenses gibiyim 🤣

Allah'ım ya deli olucam kv nin süt muhabbeti bitti kp laf çaktı az önce. Eşim malt içecek iyi geliyor dedi pehh diyor ilk doğumda da almıştık çok ile yaradı sanki deyip gülüyor yaaaa.. çıldırmama az kaldı
Yarım saatte bir emzir sütün artana kadar ben öyle yaptım bu doğumda çok güzel geldi sütüm

Arkadaslar biz 2 günlüguz malum kiz bebek de farkliymis şimdi dün 2 kakali bez oldu gece hic yapmamış bu saat oldu daha kakali bez yok normal mi bu? birde çiş yapmis diye degistiririrm diye yine açıyorum bezini de yapiskan bir seyler akmis gibi kiz bebekler icin normal mi ki erkek de yasamayinca garip geldi
Koz çocukları vajinal salgı salgıladığı için doktorumuz normal olduğunu söylemişti, içiniz rahat olsun.

Kızlarrr göğüs yaralarını ne yaptınız çok açıyor tek göğüs yara🙄minik minik sağıyorum orayı ama ilk çekişte hafif pembe geliyor kanlı sanırım o göğüsten gelen sütü ne yapıyorsunuz

Kızlarrr göğüs yaralarını ne yaptınız çok açıyor tek göğüs yara🙄minik minik sağıyorum orayı ama ilk çekişte hafif pembe geliyor kanlı sanırım o göğüsten gelen sütü ne yapıyorsunuz
Ben emzirme sonrası silikon uç takıyorum nemli kala kala iyileşmeye başladı çok şükür.kanlı geldiği zaman 2 gün veremedim sonra vermeye başlamıştım

X