2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
İnsallah canim nobettemisin 😁uyuyabildin mi acaba 🥰
2 3 saatte bir kalktım çok uzun değildi nöbet ama aşırı uykum var .. :KK43: senin nasıl gidiyor
Kizlar herkese slm ben sabah a kadar evde dayandım sancılara gittim hastaneye 5cm açıklık vardı dogumhaneye alındım sancılar coşuyor ama açılma ilerlemiyor bakıyor ebe 5cm hep benim pilim bitti içim geçiyor artk sonra suyumu patlattilar sancidan artık kalp ritmim bozluyo bayilacam sanıyordum ama hala açıklık 5 cm ilki sezeryan diye bişey de yapmıyorlar riskli olur diye açılma ilerlemeyince sonu sezeryan oldu bide ultrasonda 3200 çıkıyordu doğdu 4200 dediler nasıl ya olamaz dedim 😄 hala inanmıyorum yanlışlık var bence zaten 4200 u ben doguramaz şuan aşırı ağrım var bel kaşık dikiş yeri sırt üstüne bant alerjisi oldum karnım sırtım kıpkırmızı kabarık kaşıntılı tuvalet sıkıntısı var gaz sancım var bunları yasayacagim için istemiyordum sezeryan ama mecbur kaldım yine bunada şükür ama normal doğum yapanlara helal olsun o nasıl bı agriydi Allahimmmm 🙈😄
maşallah tosuncuk 🙈🌸🧿❤️ Allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın 🌸

Sarılığımız düşmeye başladı. artık kendiliğinden düşer dedi doktorumuz.. ama kilo alımı azmış 40gram almışız sadece.3 gün sonra kontrol var.8 gündür kucağa alıştırmadan sessiz sakin baktığımız çocuk bir gün kv kalmasıyla kucağa alıştı.bıraktığımız an feryat figan ağlıyor.ne olcak halimiz bilmem.kimseye bırakmak istemiyorum daha bebeğin beresini takamayan insanlar kalkıp akıl veriyor o kadar sinir bozucu ki..

Kızlar lohusayken wc bile yalnız girmicen dio kaynanam yatağına çakmak koy bilmem ney fln sizlerde var mı böyle şeyler küçük dolap süsü çalı süpürgeside koydum inandırıyolar benide her gelen aynı bebekle beni yalnız bırakmıyolar☺️
Benim kv bıçakla makas koy diyor böyle şeyler şeytanı çağırır batıl dedim.kuran koyduk baş uca.

38. Haftada su gibi akıntı gelmesi normal mı kızlar? Sizin nasıldı ya da nasıl şu anda. Amniyon sıvı sızıntısı olabilir mi diye soruyorum.

Arkadaslar biz 2 günlüguz malum kiz bebek de farkliymis şimdi dün 2 kakali bez oldu gece hic yapmamış bu saat oldu daha kakali bez yok normal mi bu? birde çiş yapmis diye degistiririrm diye yine açıyorum bezini de yapiskan bir seyler akmis gibi kiz bebekler icin normal mi ki erkek de yasamayinca garip geldi
Canım o neyse bizde de oldu bir kere gördüm ama soracak doktor bulamadım

Ben hipp kullanıyorum kabızlık yapmadı yoğunbakimda da onu kullaniyolardi kabızlık ve gaz yapmadığı için
Hıpp kullandım ben ilk 15 gün çok memnun kaldım
Ayy teşekkür ederim desteklemek için doktorumuz aptamil vermişti ilk zaman kabızlık yapmadı ama şuan çocuğum zorlanıyor çokça. Çok teşekkürler 🌼

Peki doğum hemen sonrasında olmuş muydu süreç nasıl ilerledi?
Canım korkutmak istemem ama temkinli olmakta fayda var süreç şöyleydi Perşembe hissettim kağıt koydum sargı bezi içinde . Cuma foto yolladım gel bakalım dedi. Hemşire gördü bebek sıvısı dedi doktor değil dedi suları iyi dedi. Eve geldim 1 saat sonra kıyafetim filan da ıslandı. Hastaneye yatırdılar . Ertesi güne kadar az az akmaya devam etti . CMT akşam sancım başladı hala suyum patlamamıştı hala sızıntı idi . Cumartesi akşam 23:23 te ikizler sezeryannla dünyaya geldi

X