2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
MutluBulut_ özlettin kendini nerdesin toparlandın mı bebiş nasıl kızın kardeşine alıştı mı annenle durumlar nasıl oldu gel de anlat
Kuzum alinti yapmistim sizden sonra o silinmis sonrada oyle kaldi kusura bakma kizim kardesine cok sukur iyi bizim aramizsa eh iste. Beni gectim kizimla annem arasida eh iste aksi gibi ogretmen hasta ve 2 haftalik tatil var saka gibi gitse 20 gunluk falan oluyoruz okula tekrar basladiginda gitmese kendimi gectim kizimla surekli problem olmasindan sikildim boyle geciyor gunler. Minnak kizimlada bir gogsumde tutma problemi var cok zorlaniyor agliyo ugrasiyo yavrum tutabilmesi bayaaa zaman aliyor oyle boyle emziriyorum ama insallah buda duzelir kolaylasir. Sen nasilsin neler yapiyorsun nasil geciyor son gunler

Bende sormadım dün hapsurdum iç dikişim anlık acıdı korktum bende incelmiş mi diye normalde ağrı yok ama sizde ağrı oluyor mu hapusurk da

Ben sorayım bu hafta gittiğimde dikis iyi mi diye kuzenimde de bakmadı sanırım ya yani belli olmuyor doğum anında belli oluyor diye biliyorum ruptur riski

Ben de bekliyorum.. her şeyi yapıyorum ama gelmiyor

Bende sormadım dün hapsurdum iç dikişim anlık acıdı korktum bende incelmiş mi diye normalde ağrı yok ama sizde ağrı oluyor mu hapusurk da
Yok hiç hatırlamıyorum hapşurunca falan olmuşsada hatırlamıyorum yani canım
Ben sorayım bu hafta gittiğimde dikis iyi mi diye kuzenimde de bakmadı sanırım ya yani belli olmuyor doğum anında belli oluyor diye biliyorum ruptur riski
Rüptür riski tahmin edilebilir ama kesin asla konuşulamaz zaten inşallah hayırlısıyla atlatalım ya zaten o en kötü seçenek

Aynen nasipte ne varsa Dr a da dedim öleceğim varsa sezeryan da ölürüm bişey bahane olur denemek istiyorum ama dedim bakalım nolacak sancı yok hala sizin 2ssvd miydi burda biri daha ssvd bekliyor sanki

Bizimde zorlanma basladi canim. Sol gogsumde uc yok basta daha iyi almisti ama iki uc gindur asiri zorlaniyor yavrum sinirleniyor agliyor falan 20-25 dk ugrastigi bile oldu alabilmek icin boylece uykuda kaciyor yani bence ondan kaciyor bilmiyorum ben 2 saatte bir kaldiriyorum bugun sureyi az daha uzattim sadece emme islemi bitmesiyle baslatiyorum sureyi

Off bi türlü dr gelmedi çocuğun sol kaşında büyük kırmızılık var inş doğum lekesi değildir
Benim minigiminde belinde kahverengi var bayada buyuk. Doktor daha buyuyebilirde kuculebilirde bilemeyiz dedi bende hamileyken cok dikkat ettim ama bi yerimi kasimiyim falan diye ilk gorunce lekeyi kendimi sucladim ama sonra buyuk kizim uzulme anne o sadece bir dogum lekesi bu cok normal diyince kendime geldim. Dogru cok sukur sadece bir leke saglik problemi olmasinda. Sende sikma canini. Doktor yanlis hatirlamiyosam kirmizi olsaydi gecebilirdi demisti. Allah anali babali buyutsun bu arada

Benimde sağ göğsümu almiyo ya benimde tersime geliyo zaten. Biberonu artik kesmek istiyorum ama emerek dogmucak gibi geliyo. Aman ne zor islermis bunlar ya.

Bugün eve hemşire geldi kontrole, emmeye başladığı saatten itibaren 3 saat sayın diyor. Günde 8 kere beslenecek yani. Her beslenmede 30dk emecek, mamayı 10dk’da bitirecek, sonra uyku. Bilemiyorum nasıl olacak

Bizimki sağ memeyi tutamıyor, çok nadiren tutuyor, onda da ağlamaktan yorgun düşüyor, uyukluyor. Sonra da ben memeyi boşaltmak için sağım yapıyorum.

Benimde sağ göğsümu almiyo ya benimde tersime geliyo zaten. Biberonu artik kesmek istiyorum ama emerek dogmucak gibi geliyo. Aman ne zor islermis bunlar ya.
Canim aman birakma ugrasmayi mutlaka sonunda basaracaksiniz buyuk kizimda da zorlandim ben ama sonunda oluyor insallah bu seferde kolaylasir. Biberonu birak bencede emdikce cogalir insallah

Nee bastan 3 saatmi bana 2 dedilee her iki dogumda da ama bastan baslarsam hic uyumasin o zaman cunku ben sure tutmuyorum emdigi kadar. Sizin hemsireye bakinca hic uyutmamaliyim cocugu

Yatış mı yapıyorlar canım neden az daha bekleseydin risk yoksa kendime arkadaş arıyorum çok yalnız hissediyorum hahahaha
Doktor beklemek istemiyorum dedi bilmem ki özele gittim o da pazartesine kalmasın dedi Yalnız hissetme seninkinin eli kulağındadır ben de sıkıldım ruhum daraldı olsun bitsin istiyorum
estağfurullah senin telaşın çoktur :) ben aynı bekledik gelmedi yarın sabah annem gelecek suni verilecek bakalım Kızının kardeşiyle iyi olmasına sevindim öğretmenin hasta olması kötü olmuş başka öğretmen niye getirmiyorlar geçici olarak aslında anneanne torunla iyi olması lazım senin yerine kendimi koyuyorum da Allah çokçana sabır versin Günler çabuk geçer inşallah takma kafana Ceren hanım minnak doğdu normaldir sanırım biraz zamanla daha iyi tutar inşallah Emzik emme refleksini güçlendiriyor diyorlar denedin mi hiç?
Ben de bekliyorum.. her şeyi yapıyorum ama gelmiyor
Daha 2 3 hafta var gelir inşallah gelmicek diye düşünmeyin psikoloji de önemli etkiliyormuş

Amin canım benimki şüpheli durum şuan doğum anında yoktu die hatırlıyom dr da ben o an görmedim sonradan da olabilir dio artık doğum anında foto çekildi ona bakcaz bakalım ilk başta yoktu gibi çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…