2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Arkadaşlar sag bacagim ve ayağım sola göre daha şiş ve ağrıyor ayağımı hareket ettirmem bile zor uyusuk baya bebegin kafasimi bilmiyorum ama sağ kasikta baya aşağıda sanki bacak arasinda sağ tarafa dayanmış hissediyorum bu sekilde bir şey yasayan oldu mu

Canım aynı his bende elde var.Cok sık uyuşuo, his gelip gidio.

Doğum yapan arkadaşlar bu 3 saatte bir besleme işini nasıl yapıyorsunuz? Uyandırıyorum, her iki meme toplam 30dk emiyor, 15dk’da biberonla mama içiyor, ama uykuya dalması yarım saati buluyor gündüz. E 3 saatten de geriye yaklaşık 1,5 saat uyku kalıyor. Gece daha rahat dalıyor uykuya ama gündüz çok zorlanıyoruz

Kızlar selam. Bebişleri yıkamak için hazır içme suyunu kaynatıp mı kullanıyorsunuz, yoksa musluk suyunu mu kaynatıyorsunuz merak ediyorum.

Ben de neredeyse 41im artık yaa 40+4 hala beklemedeyim valla
Ay sorma ne yorucuymuş 40ı geçmek ne günler geçiyor ne sancı, su vs geliyor umudumda kalmadıya neyse
42 ye kadar bekletmezler beni ssvd bekliyorum 40 a kadar sancini bekleyelim suni sancı verilmez dedi Dr
Bende ssvd adayıyım canım doktorum 42 ye kadar bekletmekte sakınca görmüyor aslında ssvdnin vajinal doğumdan çok bir farkı yok bekleme konusunda eğer haftaya perşembeye kadar gelmezse büyük ihtimalle suni propes falan yapacak doktorum

Bugünde doğuramadık yarın yatışımız var heyecan bastı doğumu belli olanların daha iyi diyordum aslında daha çok heyecanlıymış keşke kendiliğinden bir gün pat diye geliverseydi evi silip tozları aldım.beşiğin uyku setini ütüleyip sericem başka da bir şey kalmadı bugün yemek yapasım hiç yok

Yatış mı yapıyorlar canım neden az daha bekleseydin risk yoksa kendime arkadaş arıyorum çok yalnız hissediyorum hahahaha

Yaa iyiymiş o zaman beni de bekletir belki bebeğin durumu iyi olursa iç dikisini ölçtü mü hiç

Yaa iyiymiş o zaman beni de bekletir belki bebeğin durumu iyi olursa iç dikisini ölçtü mü hiç
Ultrasonda gözüküyor canım 40ı geçtiğimden beri haftada 2 kere gitmiş oluyorum pazartesi gittim mesela yarın yine gidicem ben bilerek dikişim nasıl diye sormuyorum doktorumada güveniyorum risk almaz bir şey görse bana söyler zaten böyle ciddi bir konuda hiçbir doktor üzerine sorumluluk almak istemez çok dikişi doğumu vs çok düşünmekte insanda psikolojik olarak kötü etkiler uyandırabilir diye düşünüp üstelemiyorum kısacası canım. Bir konuş doktorunla belki bekler. Ayrıca sunide de sıkıntı yok yani bildiğim kadarıyla çok insan suni ile ssvd yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…