2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Sabah kontrolüm vardı nst de sancılar çıktı ve açıklığım 3 cm di ilki sezeryan olduğu için hemen sezeryana alındım çok şükür sağlıkla kucağıma aldım Metkan Emremi :) darısı doğurmayan arkadaşların başına.. doğuran arkadaşlar Allah analı babalı büyütsün inşallah

Canım benim sağlıkla büyüsün.. Hayırlı olsun 😍😘

Spinal sezeryan ile ilgili deneyimi olanlar var mıydı acaba? Öncesi, sonrası, işlem anı. Detaylıca öğrenmeye ihtiyacım var kızlar 🥴

Ay canim ne güzel anlatiyorsun ya 2 sezeryan oldum günlerce doğrulup adim atmak bile eziyet gibiydi benim vücudum mu böyle oluyor acaba masallah sizlere sırf hareket edemiyorum bebeğe bakamıyorum kendim diye şimdi normal doğum şansımı denemek icin bekliyorum keşke benim sezeryanlarda böyle kolaycacik olsaydi nasip napalim saglikli olsun bebislerde
Banada zor geldi sezaryan😑

Spinal sezeryan ile ilgili deneyimi olanlar var mıydı acaba? Öncesi, sonrası, işlem anı. Detaylıca öğrenmeye ihtiyacım var kızlar 🥴

Minik minik sinek ısırıkları ile iğne yaptılar canım sonra yatırdılar ayaklarımı hareket ettiremeyinceye kadar beklediler dokunuyorlar hissediyorum sürdükleri sıvıyı filan ama tatlı bir uyuşukluk. Sonra kestiler sanırım biraz sallantılar oldu bastırıcaz haberin olsun dediler ben acıyacak herhalde o zaman dedim ama sadece sallantıları hissettim sonra da bebişim sesi. Bol bol ağlasın diye dua ettim onu hatırlıyorum çıktıktan sonra. Nefessiz kalmasından korktuğum için.sonra giydirdiler bebeği. Yanıma getirdiker foto filan derken baran gitti. Bi 15 dk sanırım dikişle uğraştılar sonra hoop oğlumun yanına . Uyuşukluk geçene kadar ağrı başlamadı tabii. Sonrasında ağrı başkafı ama ağrı kesicilerle baya hafifledi. Benim dezavantajım öksürük vardı öksürdükçe acıdı o olmasaydı çok daha çabuk ve acısız geçerdi ilk doğumda altı saat sancı çekip genel oldum herşeyi yaşadım diyebilirim en rahatı bu oldu benim için.

Kızlar 14.47 de doğum yaptım çok şükür allahıma çok zor oldu ama kucağa alınca bitti gerisi vız geliyo hiç bişey düşünmeyin sadece bebeğinize odaklanın doğum esnasında
Bizim için çok ama çok yorucu ve zor bi doğum oldu ilk bebek ve kendi sancılarım sabah kahvaltıdan sonra kesildi mecbur suni sancı takıldı o beni bitirdi bir de açıklık hemen ilerlemedi o yüzden sezeryan ihtimali vardı hiç bişey yemedim içmedim aç karina çektim o sancıları son dakikada açılmam oldu ama gücüm yoktu ıkınamadım yaa ben güya peşpeşe çocuk yapacaktım neyse hayırlısı olsun herkesin hakkında sağlıkla kolaylıkla kucağına almayı nasip etsin herkese 🤲
Çok şükür sonunda alabildin kucağına inşallah anneciğini bundan sonra hiç hiç yormaz kuzucuk ❤️ Yoğun bakımdan hemen çıkar sen de o da hemen toparlanırsınız inşallah ❤️😘
Kizlar ben 8 Kasımda kucağıma aldım bebeğimi,3600 gr 51 38+4 sütüm az daha çoğalmadi kaşıkla mama desteği yapıyorum aç kalmasin diye...
Gözünüz aydın 💓 Allah analı babalı büyütsün ❤️ Maşallah iyi doğmuş zamanla sütün de çoğalır bol bol emer seni inşallah ❤️☺️
Sabah kontrolüm vardı nst de sancılar çıktı ve açıklığım 3 cm di ilki sezeryan olduğu için hemen sezeryana alındım çok şükür sağlıkla kucağıma aldım Metkan Emremi :) darısı doğurmayan arkadaşların başına.. doğuran arkadaşlar Allah analı babalı büyütsün inşallah
Allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın 💕☺️

Bugün bir de özele gidelim dedik çatı muayenesi oldum ilk kez.normal doğum için uygunmuş ama rahimde hiç açılma yumuşama yokmuş.yumuşama olmadığı içinde sıyırma işlemi yapılmıyormuş.cuma günü devlette suni sancıyla doğuracağım belli oldu.bakalım açılma olacak mı.hayırlısı olsun

Canım Allah analı babalı büyütsün. Bol sütlü günleriniz olsun. Tez zamanda bebişini kucağına al inşallah 🙏

Allah analı babalı büyütsün ❤️😊 Benim de sütüm az ancak zamanla artar inşallah 🙏

Çok geçmiş olsun canım allah bebeğine de sanada sağlık sıhat güzel ömür nasip etsin 🥰 çok şükür kavuştunuz iyisiyle kötüsüyle 😍

Allah razı olsun canım dualarına düşünüp bizide koymuşsun 🥰

Acil şifalar canım öyle böyle bir şekilde atlattın yarın sıra bende🤦🏼‍♀️

Benim kahveye döndü şuanda ara ara geliyor daha, ilk gelenler kırmızıyla karısık gibiydi canım

Gözün Aydın canım. 💐Allah analı babalı büyütsün, çabucak çıkar kollarına gelir inşallah miniğin🙏🏼

Doğum yapan kızlar hayırlı olsun minnoslariniz.Kizlar ya benim kasıklarımda aşırı baskı ve garip bi agri var.Bi de garip garip hareketlenmeler.Sanci mi bu acaba?🙄Belimde de hafif bı agri var.Asiri halsizim tükendim bittim sanki ve hala kusuyorum😢doğuruyor muyum acaba?

Seni anlıyorum canım umarım ailen yanındadır destek olurlar bir an önce toparlarsın 🥰 benim o fırsatım yoktu ailenin duygusal olarak çok faydası oluyordur 😔

Allah'ım tez zamanda kavuştursun sizi inşallah 🙏🙏

Hayırlı olsun canm analı babalı büyüsün inşallah

Allah analı babalı büyütsün bol bol sütün olsun inşallah

Çok şükür sonunda alabildin kucağına inşallah anneciğini bundan sonra hiç hiç yormaz kuzucuk ❤️ Yoğun bakımdan hemen çıkar sen de o da hemen toparlanırsınız inşallah ❤️😘

Gözünüz aydın 💓 Allah analı babalı büyütsün ❤️ Maşallah iyi doğmuş zamanla sütün de çoğalır bol bol emer seni inşallah ❤️☺️

Allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın 💕☺️
Hepiniz sağolun allah razı olsun kızlar şükür bebeğim çıktı ama ilk doğumdandır ki sütüm çok çok az bu lohusalık ne pis bi dönemmiş uykusuzum uyuyamadım ondan da rahat değilim bir de bebeği çok düşünüyorum yapabilecekmiyim bakabilecekmişim bişey olacak diye bir de agresiflik var biraz tabi bende of allahım kolaylık versin bütün annelere 😞

Ben çok bıktım bu hamilelikten😢😢Allah günah yazmasın, sonsuz şükürler olsun ama ben surunuorum ya.Hamileligin balayı denilen zamanı bile yaşayamadım ben.Oturup hüngür hüngür ağlamak istiorum şuanda.Psikolojim de bozuldu iki gündür.Anlamadim neden.Bi de kusup duruorum😢😢bebek de sanırım kaburgami yamulttu vura vura😢😢24 saat vuruo.Dogurunca biticek mi, acaba iyi olacak miyim.Cok tükendim,çok halsizim kızlar ya.

Bnm gibi nazikmisin sende pcr testim bile olaylıydı ya çubuğu soktu çıkarmıyo bırak elimi çıkarmıcam dio gözüm kapalı eşim tuttu artık elimi öyle yapabildi🥴
İnşallah allahım kklaylık versin sağljkla kucağına almayı nasip etsin canım hiç kafaya takma ameliyatı çünkü asıl zorluk herşey bittiğinde başlıyo🤷‍♀️🤭

Ben çok bıktım bu hamilelikten😢😢Allah günah yazmasın, sonsuz şükürler olsun ama ben surunuorum ya.Hamileligin balayı denilen zamanı bile yaşayamadım ben.Oturup hüngür hüngür ağlamak istiorum şuanda.Psikolojim de bozuldu iki gündür.Anlamadim neden.Bi de kusup duruorum😢😢bebek de sanırım kaburgami yamulttu vura vura😢😢24 saat vuruo.Dogurunca biticek mi, acaba iyi olacak miyim.Cok tükendim,çok halsizim kızlar ya.
İnşallah iyi olursun hepimiz bunalıyoruz ama sakin kalmak zorundayız bebeklerimiz için fedakar olucaz herşeyden önemlisi sağlık en başta 😞

Bugün bir de özele gidelim dedik çatı muayenesi oldum ilk kez.normal doğum için uygunmuş ama rahimde hiç açılma yumuşama yokmuş.yumuşama olmadığı içinde sıyırma işlemi yapılmıyormuş.cuma günü devlette suni sancıyla doğuracağım belli oldu.bakalım açılma olacak mı.hayırlısı olsun
Bi tane iğne vurdular bana o kadar saat suni sancı ve açılma 5 cm ı geçemediği için ve şükürler olsun yarım saat içinde 8 cm oldu doğuma aldılar 15 dk da orda zorlandım rabbim kolaylık verecek inşallah önemli olan sancı geldiğinde belden aşağını hissetmiyomuş gibi davranmak o zaman açılma oluyo aksi takdirde başta benim yaptığım gibi kasarsan kendini ilerlemez yumuşamaz rahim ağzı bu da benden tavsiye ben şimdi uyuyayım çok bitkinim 😞

Hepiniz sağolun allah razı olsun kızlar şükür bebeğim çıktı ama ilk doğumdandır ki sütüm çok çok az bu lohusalık ne pis bi dönemmiş uykusuzum uyuyamadım ondan da rahat değilim bir de bebeği çok düşünüyorum yapabilecekmiyim bakabilecekmişim bişey olacak diye bir de agresiflik var biraz tabi bende of allahım kolaylık versin bütün annelere 😞
Çıkmasına sevindim ❤️ O düşünce bende de var yapabilecek miyim bilmiyorum..o annelik içgüdüsü hemen gelir inşallah 🤲🏻 Sütü arttıran en önemli şeylerden biri uykuymuş uykunu almaya çalış bol suyla hoşaflarla artar inşallah 🤲🏻 Allah kolaylık versin hepimize 😔
Bi tane iğne vurdular bana o kadar saat suni sancı ve açılma 5 cm ı geçemediği için ve şükürler olsun yarım saat içinde 8 cm oldu doğuma aldılar 15 dk da orda zorlandım rabbim kolaylık verecek inşallah önemli olan sancı geldiğinde belden aşağını hissetmiyomuş gibi davranmak o zaman açılma oluyo aksi takdirde başta benim yaptığım gibi kasarsan kendini ilerlemez yumuşamaz rahim ağzı bu da benden tavsiye ben şimdi uyuyayım çok bitkinim 😞
5den 8e hızla geçmiş ne güzel.çok sağol bu tavsiyene uyucam 👍🏻 Allah rahatlık versin canım 💓

Benimde psikoloji gidiyor geliyor..doğurunca iyi oluruz inşallah sabredelim 🤲🏻 Son zamanlarda hormonlar fazla mı çalışıyor bilmem..

Hiç öyle şeyler düşünme bence güzel şeyler düşün olumsuz şeyler düşünmekte sütü keser hemen gelmez zaten ama zamanla çoğalır 😍

X