2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Şimdi biraz daha emin oldum sanki çünkü hafif ağrı da oldu sonrasında ve bu akşam bebek aşağıya doğru çok baskı yapıyo önceki günlere nazaran

Şimdi biraz daha emin oldum sanki çünkü hafif ağrı da oldu sonrasında ve bu akşam bebek aşağıya doğru çok baskı yapıyo önceki günlere nazaran
Ay yok bizimki onu hep yapıyo da gelem giden yok güvenmiyorum artık hatta baya sancım oluyo eşim suratımdan anlayıp soruyo yok bir şey ya geçer şimdi diyorum

Kızlar merhaba 13 Ekim'de doğum 8 gün kuvez tam bebeğime kavuştum.derken 28 Ekim'de kendim safra kesesi ameliyati oldum sonra tam 10 gün geçti çocuk doktoru sünnet derisi çok dedi kendimiz de ufakken düşünüyorduk bu gün sünneti de olduk çok şükür hepsi geçiyormuş sizler nasilsiniz bu sebeplerden gruba yazamdim hiç

Çok geçmiş olsun herşeyi atlatmışsınız şükür ki artık son günlerimiz iyiliğimiz pek yok penguen gibi olduk paytak paytak işte tez vakit kurtulalım doğurmayanlar olarak

İnşallah ama Nişan olsun yaa onu görmek heyecanlı suyum gelmesin

Çok geçmiş olsun

Olduda bitti maşallah şükür atlattın herşeyi sen biz de bekliyoruz napalim kendileri karar veriyolar gelmeye bekletiyorlar bizi
Ben baya oluruna bırakmıştım aslında ama yavaştan sinirlerim bozulmaya başladı
Bozma hiç sinirini o zaman daha çok stresten geri kaçıyo çarşamba gününe kadar ben de öyleydim sonra bıraktım stresi kafam rahat etti başladı belirtilerim hem sağlıkla gelsinler saati bile bellidir biz ne yaparsak yapalım o zaman doğacaklar
İnşallah ama Nişan olsun yaa onu görmek heyecanlı suyum gelmesin
İnşallah görürsün nişanı o zaman peşten de düğüne gidersin en yakın zamanda amiiinn (günü zamanı gelenlere)

Arkadaşlar merhaba hamileliğimi öğrendiğimden beri aktif olarak sizleri okuyorum yazmaya pek fırsat bulamadım ama dün sabah saatlerinde oğlumu Efe kuşumu dünyaya getirdim aRabbim hepimize güç kuvvet versin herkes sağlıkla kavuşsun inşallah bebişine 38+4 te spinal anesteziyle kavuştum yavruma 4100 gr 53 cm

Maşallah çok güzel büyümüş bebiş Allah analı babalı büyütsün zor oldu mu sezeryan bende yarın sabah gireceğim tavsiyeniz neler

Çok şükür zorlamıyor sakin kalmanız en güzeli ben hatta spinali bile hissetmedim o derece daha ebeyle konuşurken yapmışlar bile sonrası göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor bebişi kucağınıza verdikleri an dünyanın en güzel anı korkulacak hiçbir şey yokmuş benimde ilk doğumumdu sonrası tabi dikiş acısı oluyor biraz uyuşukluk geçince onlarda ağrı kesicilerle diniyor meraek etme ben 09;53 te oğlumu aldım işte bu saatlerde iyice kendime geldim tek başıma yürüyebiliyorum

Doğru valla doğacağı güne saate kadar belli zaten boş stres

Maşallah iyi gelişmiş erkenden gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün efe yi

Ne güzel sizin adınıza çok sevindim sağlıkla büyütün bebeğinizi

Oyy maşallah Allah analı babalı büyütsün bol süt olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…