2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ya çatı muayenesi denilen sey, daha once vajinal kontrol yapilmis miydi hic bilmiyorum ama ondan bile basit, nasıl oldu bu çatı kontrolu bir gizemli efsaneye dönüştü ben anlamadım, 3sn bile sürmüyor 🤭🤭 kim ne yaşıyor o esnada valla şaşırdım 🤣
Aynen öyle çatı muayenesinde bence de bişey yok mesela ben alttan çok muayene oldum gebe kalmaya çalıştığım zamanlarda da ve pek farkı yok ama benim çatı muayenelerim biraz yanmalı acılı oldu o da mantarım var ondan öyle yoksa hiç kasmam kendimi ama dayanılmayacak değil zaten dediğin gibi kısa sürüyo demekki doktordan doktora fark ediyo o kötü hikayeler ondandır 😁

Cok gecmiş olsun size de :KK43:
Tünelin sonu da aydınlık degil ki :KK43: yani düşününce lohusalık, yenidoganın ihtiyaçları derken çok pembe hayaller kuramıyorum.
Oglun kaç yasında? benimki 3. birkac ay once o tip uyanmaları cok yasadı. ekran etkisi diye düşünüyorum ben. özellikle yatmaya yakın ekran maruziyeti olunca oluyor, en azından bizde öyle.
Şu an bir öksürük ve nefes sorunlarımız gecsin istiyorum ailece. ogluma esime ayrı üzülüyroum, kendim dogumda zorlanırım diye ayrı endiseliyim. bir de esim standart erkek sagolsun, hep öldüm bittim modunda. ben hamile ve hasta halimle gece nöbetlerinin cogunu da gögüslüyorum, cidden son haftalar iskence oldu.
Dün gece 2 defa ağlayarak uyandı ama daha iyi gibi.Çok şükür uyudu ama neşeli uyandı.Antibiyotik veriyordum bugün bıraktık vermedim etkisi olmuyordu bana göre. Olduysada öksürükte yok doğal yöntemlerden devam edeceğiz.Yazın ayrı zor gebelik kış mevsiminde de ayrı zorlukları var.Neyse ki doğumum ara tatile denk gelebilir daha iyi olur inş.🙏 Evet lohusalıkta zor ama bebeğim artık yanımda olacak kokusu olacak evimizde ayrı bi neşe diye düşünüyorum ben eşimde çok merak ediyo artık. 😌

Canlarim benim ya ne guzel konusmussunuz. Etrafimdakiler normal istiyorum desem ayri yorum trip yapiyor.
Sezaryen desem ayri yorum trip goruyorum. Oyle bi kararsiz biraktilar ki beni
Ben ne istiyorum onu bile bilemiyorum suan.
Sanki her ikisindede kotu birsey yapiyormusum gibi konusuyorlar.
İnşallah en guzel şekilde kavusurum keskesiz bi doğum olur :KK43:
Amaaan, dogduktan sonra da devam edecekler, hamile kalmadan once de konusmuyorlar miydi? Hatta evlenmeden once, hatta gencliginde de, cocukken de.... Bitmez anacim bitmez bunlar, bosveeeer, herkesin hikayesi farklı, her türlü öyküde olumlu yanlar da var, olumsuz yanlar da. Sen sadece olumluya odaklan, en cok da kuzucuguna 🥰🥰🥰 ne düşünüyorsun derlerse kısmet bakalim, yavrum nasil isterse de geç, bırak boşver 😍😍
Aynen öyle çatı muayenesinde bence de bişey yok mesela ben alttan çok muayene oldum gebe kalmaya çalıştığım zamanlarda da ve pek farkı yok ama benim çatı muayenelerim biraz yanmalı acılı oldu o da mantarım var ondan öyle yoksa hiç kasmam kendimi ama dayanılmayacak değil zaten dediğin gibi kısa sürüyo demekki doktordan doktora fark ediyo o kötü hikayeler ondandır 😁
Mantardandir evet, kuruluk filan da olyor o zaman sanırım, orda bi kasinti yanma vs oluyordur. Valla benim 3 sn filan surdu ya sisirme baktı öylesine ya da rahat miyim gibisinden bakti herhalde 🤣 belki dedigin gibi doktorlar farkli bakiyorsa, onu bilmiyorum, ama kasmamak gerek o kesin 🤭

Amaaan, dogduktan sonra da devam edecekler, hamile kalmadan once de konusmuyorlar miydi? Hatta evlenmeden once, hatta gencliginde de, cocukken de.... Bitmez anacim bitmez bunlar, bosveeeer, herkesin hikayesi farklı, her türlü öyküde olumlu yanlar da var, olumsuz yanlar da. Sen sadece olumluya odaklan, en cok da kuzucuguna 🥰🥰🥰 ne düşünüyorsun derlerse kısmet bakalim, yavrum nasil isterse de geç, bırak boşver 😍😍

Mantardandir evet, kuruluk filan da olyor o zaman sanırım, orda bi kasinti yanma vs oluyordur. Valla benim 3 sn filan surdu ya sisirme baktı öylesine ya da rahat miyim gibisinden bakti herhalde 🤣 belki dedigin gibi doktorlar farkli bakiyorsa, onu bilmiyorum, ama kasmamak gerek o kesin 🤭
Cok dogru gercekten canim hep konusuyorlardi. Kimseye yorum yapmiyorum zaten. Bakalim doktor ne derse oyle sekil alicaz hayirlisi neyse o olsun artik normal gelmek isterse de her sekilde kabul 😍😍

Merhaba kızlar 35 + 3de Baran geldi hiçbir şey hiçbir ağrım hiçbir belirti yoktu ben öksürdüm için olduğunu düşünüyorum karnında bir ağrı vardı ama karın ağrısı gibiydi tam yemekten kalktım lavaboya gittim geldim ayakta çocuklara su içiriyordum birden bir akıntı geldi baktım şeffaf gibi sildim çıktım AA baktım kesilmiyor sanki ayakta küçük tuvaletimi kaçırıyorumdoktorumu aradım hastaneye geç dedi oradan ben haber alıcam dedi 20:30 gibi geldik yeni sofradan kalktığım için genel anestezi konuşmuyoruz bile dedi anestezici . İğne oldum karnımdalömbür lömbür bileyler yapınca dedim geliyor baran .zaten hemen sesi duyuldu . Bu bebek zaten zamanını doldurmuş 35+3 olmasına bakma dediler. Maşallah 🧿🧿3420🧿🧿doğmuş önce anne bebek sonra baba bebek sonra üçümüz buluştuk Allah'ım isteyen herkese nasip etsin 🙏🙏
Aaa çok şaşırdım canım tebrik ederim, gözün aydın Allah analı babalı büyütsün inşallah.🥳Geçen gün biz Kasım ın son yaprakları olacağız diyoduk. 😊 Benim kız biraz zayıftı toparlayıp öyle zamanında gelsin istiyorum inş.😌❤️

73E17EA3-C07E-48A8-B9C4-349A572EE1DE.jpeg
Eşime adaçayı yapar mısın dedim.getirdiği bardak 😂 sanki adaçayı filizlendiriyor 😂 Neyse buna da şükür kenardan ağrı içivereyim😂

Hayırlı ugurlu olsun canim, gule gule kullan insallah 🥰🥰 icinde kendi pedi var ama ablam ince kaldigini soyledi, annem ona pukka home diye bi yatak almis, ben daha kullanmadığım icin almak istemiyordum ama annem bana da almis linkini ataym sana, yatak cok güzel ama daha uygulanlari da vardir, bana biraz pahalı geldi 🤭🤭

Tamam canım çok sağol, bakacağım 😘 Ben de yatak kısmını annemle hallederim büyük ihtimal zaten. İşin uzmanı o 😄

Yarın sezeryan günüm kızlar sabah 8 de hastanede olacaz sabah saatlerindede sezeryan olacak dualarınızda benide eksik etmeyin lütfen

Hadi hayırlısı olsun bakalım 🥰 Sağlıkla kavuşun.

Eki Görüntüle 2943230 Eşime adaçayı yapar mısın dedim.getirdiği bardak 😂 sanki adaçayı filizlendiriyor 😂 Neyse buna da şükür kenardan ağrı içivereyim😂

Hahahahahaha ay çok güldüm ya 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Tamam canım çok sağol, bakacağım 😘 Ben de yatak kısmını annemle hallederim büyük ihtimal zaten. İşin uzmanı o 😄

Yataş gibi markalarin da var bildigim kadariyla, yari fiyatina bulabilirsin birçok model bence 🥰 saglikla kullanmak nasip olsun insallaahhhh😍🙏

Kızlar doğumdan önce tıpkı regldeki gibi beline ağrı gelen var mı? Daha doğrusu doğuma yakın mı geliyor yoksa 1 ay önce filan başlıyor mu. Bugün bende ilk kez oldu merak ettim yaklaşmış olma ihtimalim var mıdır diye.

Selam kızlar. Doğum yapan arkadaşlarım hayirli ugurlu olsun saglikla büyüsün ler insallahh.
Benimde nst de 2 gündür duzensiz 75_80 civari sanci cikiyor ama hissetmiyorum. Doktor hazirlik yapiyor diyor.
Bizde sezaryene karar verdik gibi.
Öncesinde düşüğüm vardi eşim tekrar o kadar agri sanci yasamani istemiyorhm diyor. Ilk doğum uzun surebilir diyorlar.
Bende sancidan degilde kesik yirtiktan korkuyorum sanirim 5 ine gun alicaz.
Ben 11 i istedim. 11.11.2021 olsun diye doktor ilk doğum bekleyebilirz ama bebek bekler mi bilemeyiz dedi😂 hakkimizda hayirlisi artik.
Ben daha kafamda netlestiremedim dogumu bile. Allah yardimcimiz olsun 😔😔😔
Tam olarak benim doktorla konuşmamız da bu şekilde geçti 🙈 11.11’e gün aldık ama her an hazırlıklı ol dedi dün kontrolde. Sağlıkla gelsinler de ❣️❣️❣️
Yarın sezeryan günüm kızlar sabah 8 de hastanede olacaz sabah saatlerindede sezeryan olacak dualarınızda benide eksik etmeyin lütfen
❣️❣️ Kolaylıkla doğsun sağlıkla gelsin kucağına 🙏🏻

Allah kolaylık versin sağlıkla al kucağına güzel haberlerini bekliyoruz canım 😍🤲
Eki Görüntüle 2943230 Eşime adaçayı yapar mısın dedim.getirdiği bardak 😂 sanki adaçayı filizlendiriyor 😂 Neyse buna da şükür kenardan ağrı içivereyim😂
Erkeklerin yapacağı iş bu kadar oluyo napalim buna da şükür yine 😂😂

Allah kolaylık versin sağlıkla al kucağına güzel haberlerini bekliyoruz canım 😍🤲

Erkeklerin yapacağı iş bu kadar oluyo napalim buna da şükür yine 😂😂
Valla ya 😂 sanki ben ona böyle getiriyorum 😂 neyse buna da şükür 😂

ben de çok güldüm sonra kibarlıktan içtim biraz 😂

Amiiin inşallah 😁 evet benim doktorum da 10 Kasım ile 30 kasım arası bekleyeceğiz dedi ama 42. Haftaya kadar bekleyebiliyoruz dedi bu cumatesi için de çatı muayenesi dedi ama birazcık gözüm korkuyor sanırım anlatılanlardan dolayı
Çatı muayenesinden hiç korkma canım kendini rahat bıraktığın sürece anlık bir şey bana nefes al dedi nefesimi aldım verirken bitmismisti muayene ☺️ hiç tedirgin olacak bir şey yok.

Selam kızlar. Doğum yapan arkadaşlarım hayirli ugurlu olsun saglikla büyüsün ler insallahh.
Benimde nst de 2 gündür duzensiz 75_80 civari sanci cikiyor ama hissetmiyorum. Doktor hazirlik yapiyor diyor.
Bizde sezaryene karar verdik gibi.
Öncesinde düşüğüm vardi eşim tekrar o kadar agri sanci yasamani istemiyorhm diyor. Ilk doğum uzun surebilir diyorlar.
Bende sancidan degilde kesik yirtiktan korkuyorum sanirim 5 ine gun alicaz.
Ben 11 i istedim. 11.11.2021 olsun diye doktor ilk doğum bekleyebilirz ama bebek bekler mi bilemeyiz dedi😂 hakkimizda hayirlisi artik.
Ben daha kafamda netlestiremedim dogumu bile. Allah yardimcimiz olsun 😔😔😔
Hayırlısı olsun canım sağlıkla sıhhatle al kucağına istediğin gibi. Doğum şekli kimseyi ilgilendirmez vücut senin hayat senin nasıl bir doğum hikâyesi istiyorsan kendini nasıl iyi hissedeceksen öyle olsun kimseye bakma sen 🙏
Oyy ne güzel sağlıkla al kucağına inşallah bizi de haberdar et ☺️

Aminn 🤲🏻💕 Allah’a emanetler bir şey olmaz inşallah.iyi düşünelim iyi olsun :) birkaç hafta sonra yanımızda olcaklar çok az kaldı.sağlıcakla kucağımıza alırız inşallah 💕

O zaman sizin baya ihtiyaç olcak :/ Allah yardımcınız olsun 🤲🏻 Benim annemde şehir dışında doğumdan bir gün önce gelmek istiyor bakalım.bir hafta annem durur bir hafta kv durur sanırım
Aynen canim annemi zorlasam gelirde kadinda rahatsiz hic yormak istemiyorum kayinvalide zaten yok bizde önceki dogumlarda hep annem yardim etmisti en az 20 gün o yüzden biraz tecrübeliyim ama bakalim bebek bakma konusunda korkuyorum 7 seneye yaklasti en son unuttum mu acaba diye ama Allah yardimcimiz olacaktir insAllah

X