2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Doğum yapan arkadaşlar daha fazla bence @Sibelim84 ,@Kesek ben de bunları hatırlıyorum.Bi de @Smyy21 vardı.
Sibelim var dogru 🥰 smmy ilk anne 😁
Bende çok seviyorum hemen gözler doluyor 🥰 inşallah inşallah 🤗🥰🤲🏻

Evet doğru ilk oydu büyümüştür miniği 🙈☺️

bana ebe aktardan al diye tavsiye etmişti içerik olarak marketteki de aynıdır gerçi doğal olsun diye dedi sanırım.benim doktor doğuma etkisine inanmıyor.günde bir fincan seni rahatlatır başka da bir işe yaramaz demişti.bir fincanla başla istersen

Bizde hizmette sınır yok bambam 😄😘aynen öyle ama kendi bilir teklif var ısrar yok belki doğumdan sonra online olur ilgilenir 🤷🏻‍♀️ bencede bebişliler gelirler yakında alışma süreci zaman alıyor sanırım bizde öyle olucaz sanırım 🙈 aynen tam kasım annesi olucaz baksana gelen giden yok 😄 C.tesiye bir şey kalmamış inşallah her şey yolundadır bizimde salı günü 🤗 annen erken geliyor ne olur ne olmaz diye mi yapılacaklara yardım etmek için mi? Benimki sanırım 5 6 kasım gibi gelicek
Sanmam canim 🤔 insallah 🤲 1 haftadir zor bekliyor gelmek icin bulas olur diye hayir diyoruz 🤔 artik her an olur falan diye yanliz olmayim evde diye 😊 planlarda annem gelene kadar ev mis olacakti simdi esimle ikisi yapacak. Esim kac gundur is yapiyo dun balkona ciktim sok oldum 😁heryer beni sok ediyo bakinca 😁 ama yarin izinli dort gozle bekliyorum ac ac yatiyoruz cunku

Suyum da geliyo kizlar belimde aşırı ağrı var dua edin bana. Çok korkuyorum keşke eşim yanımda olsa doğumada yetisemicek büyük ihtimalle 😭
Canim benim eşimde yanımda değildi açıklık 3 cm diyip yatış yapılınca hemen yola çıktı 4 saate yanıma geldi doğumada girdi seninde eşin gelir en kısa zamanda

Sibelim var dogru 🥰 smmy ilk anne 😁

Sanmam canim 🤔 insallah 🤲 1 haftadir zor bekliyor gelmek icin bulas olur diye hayir diyoruz 🤔 artik her an olur falan diye yanliz olmayim evde diye 😊 planlarda annem gelene kadar ev mis olacakti simdi esimle ikisi yapacak. Esim kac gundur is yapiyo dun balkona ciktim sok oldum 😁heryer beni sok ediyo bakinca 😁 ama yarin izinli dort gozle bekliyorum ac ac yatiyoruz cunku
Allah korusun artık bulaş falan olmasın🤲🏻 benim kv gezen papuç durmuyor geçen nezleydi artık bir yere gitme sana bulaşırsa bebeğede bulaşır dedim dinliyor mu bilmiyorum annemde öyle gerçi 🤷🏻‍♀️Ne güzel eşin yardımcı oluyormuş sevindim annenle her şeyi halleder sen arkana yaslan dinlen 😄😍 ama iyi beslenmen lazım artık son günler.aç kalma hiç hemen toparlan.iyi baksınlar sana 🤗
Doğum yapan arkadaşlar daha fazla bence @Sibelim84 ,@Kesek ben de bunları hatırlıyorum.Bi de @Smyy21 vardı.
doğru bayada varmış doğum yapan sırada bize geliyor 🙈

Garip kendisi bastan beri nadiren giriyor neyse 🤔 yaa dimi biizmde gelip yazsa kizlar bir kac gune gelirler insallah 🥰

Oyyy hizmetin böylesi 🥰🥰 baya dogurmus kizlar masallah 🥰 baya sonlara kaliyoruz desene biz tam kasim annesi olucaz nasipse 😁 senin ne zaman kontrol benim cumartesi. Sabah oraya gideriz aksama annem geliyor nasipse
Ordan garip duruyor olabilirim sizde bana göre garipsiniz insanlar neler yaşıyor yada nasıl bi koşturması var yada nasıl bi ruh halinde bilemeyiz ağzı olanda konuşur.. grubu ben kurmadım kim beni niye kurucu yaptı bilemem ama en iyisini yaptığımı gördük....isteyen yazsın kime yazıyorsa alabilir grubu

Bebeğin geleceği yoksa gelmiyor kuzum bence çay may hikaye 😂😂 ahududu zaten rahim kaslarını kuvvetlendiriyor, doğum sırasında kanamanın az olması, rahmin çabuk toparlanması için gibi gibi.. adaçayı güya sancı yapıyormuşta bende işe yaramadı 😂😂😂
Ahududu nun böyle bir etkisi varsa ben de eşime aldırım çok iyi olur.Çünkü benim kanamam yoğun oluyor.Sezeryan sonrası içebilirim.🙃 Ben de doğum sonrası rezene içmeyi planlıyordum gaz ve süt için.🤭

Topik sahibi devam etmek istiyor anladığım kadarıyla.sohbetlere böyle devam edicez ☺️ Evet kim ne zaman doğurdu yazılsa güzel olurdu.şuana kadar 5 kişi yaptı sanırım.onlarda biraz toparlanınca yazarlar herhalde.ekim anneleri ne güzel doğum hikayelerini yazıyorlardı güzel oluyor bizde yapalım ☺️ Doğum sonrası emzirme alt açma dikişler vesaire gibi konularda danışıyorlar konuşuyorlar inşallah bizde öyle oluruz :)

Yoook devam etmek istemiyor aslında. Zaten grubu normalde de kendi isteğiyle almamış, konusu geçtiğinde söylemişti. Yani istiyorsan Kazen’e özel mesaj atarak söylersen değiştirir hemen.

Bazı insanların sezeryende sonda takılmamış eşimin arkadaşı demiş takılmadı diye neye göre bu bende istemiyorum yaa🥺

Normalde o sonda benim de korkulu rüyamdı 😅 Ki canım aşıııırıııı tatlı ve tenim de çok hassastır, öyleee böyleeee değil 😂 Ama ben ilk doğumumda “illa takılcaksa bayıltınca takın” demiştim, öyle de yapıldı. Çıkarılırken de hiiiiiçbiiiişey hissetmedim emin ol. Anlık bişeydi. Ben hissetmedimse kimse hissetmez 😃

Ordan garip duruyor olabilirim sizde bana göre garipsiniz insanlar neler yaşıyor yada nasıl bi koşturması var yada nasıl bi ruh halinde bilemeyiz ağzı olanda konuşur.. grubu ben kurmadım kim beni niye kurucu yaptı bilemem ama en iyisini yaptığımı gördük....isteyen yazsın kime yazıyorsa alabilir grubu
Herkes hamileyken hiç gerek yok gerilmeye. Haklısın güzel de bir liste yaptın ellerine sağlık . İsteyen arkadaşa devredip işin devamını o getirsin . Sanırım o da kazene yazmıştı ve talebin senden mi gitmesi gerekiyordu öyle bir sorun vardı sanırım iletişimsizlikten kaynaklandı bu muhabbet

Normalde o sonda benim de korkulu rüyamdı 😅 Ki canım aşıııırıııı tatlı ve tenim de çok hassastır, öyleee böyleeee değil 😂 Ama ben ilk doğumumda “illa takılcaksa bayıltınca takın” demiştim, öyle de yapıldı. Çıkarılırken de hiiiiiçbiiiişey hissetmedim emin ol. Anlık bişeydi. Ben hissetmedimse kimse hissetmez 😃
Uyuşukluk gidiyo ama çıkarken nasıl acımıyo ya🤦🏼‍♀️ ilk çişimizde yanmalı acılıymış galiba off çile çekmeye gelmişiz🥺biran önce aralığa zaplamak istiyorum 😬

Ya eşleri nasıl alıyolar bize yasak ta yasak anasını satim 😬
İlk doğumda da girmişti bundada girdi doktorum özellikle çağırıyor eşi gelsin destek olsun diye yani tüm o ikinmalari en çirkin halimi görüyor:) ama bir yandan iyi oldu adam neler yaşadığımı gördü. Sancı çekerken de dogumhanede odada kız kardeşimle eşim vardi iki kişiye gayet izin verdiler

Allah korusun artık bulaş falan olmasın🤲🏻 benim kv gezen papuç durmuyor geçen nezleydi artık bir yere gitme sana bulaşırsa bebeğede bulaşır dedim dinliyor mu bilmiyorum annemde öyle gerçi 🤷🏻‍♀️Ne güzel eşin yardımcı oluyormuş sevindim annenle her şeyi halleder sen arkana yaslan dinlen 😄😍 ama iyi beslenmen lazım artık son günler.aç kalma hiç hemen toparlan.iyi baksınlar sana 🤗

doğru bayada varmış doğum yapan sırada bize geliyor 🙈
Allah yasatmasin bi kere yasayinca insan pisman oluyor. Ben coook dikkatliydim ama okul acildigindan beri keein okuldan bulas olur diyordum yani 😥 bu yasadigimi bebeklerin yasama ihtimalini dusunmek istemiyorum 😥 disaridan yemek hic sevmem zaten mecbur soyledim midem cok kotu oldu yagindan mi neyinden bilmem disaridan ne zaman yesem midem kotu oluyor 🤷‍♀️
Olur mu bastan beri whatsap ve instagramda aktifsiniz ve yillar once bu durumda yasakti simdi bilmiyorum🤔 ne yazik ki alamiyor konu sahibi olan kisinin talep etmesi gerek. K Kazen Mune Mune uygunsa DusunceBulutu DusunceBulutu arkadasimiz almak istiyor.

Kizlar saglik ocagi sizi cagirdimi ? Beni gecen hafta cagirdi gidecektim gidemedim bugun tekrar araadi. 5.gun topuk kani icin gelmelisin dedi 🤔

İlk doğumda da girmişti bundada girdi doktorum özellikle çağırıyor eşi gelsin destek olsun diye yani tüm o ikinmalari en çirkin halimi görüyor:) ama bir yandan iyi oldu adam neler yaşadığımı gördü. Sancı çekerken de dogumhanede odada kız kardeşimle eşim vardi iki kişiye gayet izin verdiler
Nasil gidiyor ikinci kez annelik 🥰

X