2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben jilet yapınca çok kaşıntım oluyor o nedenle artık aynadan baka baka Amerikan bezine ılık ağdayı ince tabaka halinde sürüp çekiyorum o baya götürüyor canım. Hastane çantamda da jilet koydum hani çıkan eden olursa doğuma gittiğimde ve onu görecek gözüm olursa onları da jiletlerim artık dedim ama dikkatli olmak lazım kanatmamak için. Enfeksiyona açık hale getirebiliriz jilet yapalım derken. Ya biz fazla iyi düşünüyoruz da ben bi kez kadın doğum acile gittim ağrım olmuştu. Alttan da muayene edelim rahim ağzını tam görelim dediler. Ben de temiz değildim utana utana söyledim, kadın güldü, çok tatlısınız ya biz neler görüyoruz bi bilseniz, keşke herkes sizin kadar düşünceli nazik olsa dedi 😂
Walla ben çok titizleniyorum çıkınca eşime kontrol bile ettiriyorum dedikleri gibi neler vardır da işte
Canım ben bu Cumartrsi ağda yaptıracağım, o stresten de kurtulmuş olurum
2-3 haftaya alırız bebği dedi bana bugün doktorum zamansız gelmese de 2 gün önce ağdaya gitsem 🙏
Selammm
Benimde bu sabah oldu doğumum çifte doğum hemde normalle karışık sezaryan😬😁
Darısı bekleyenlere
Hayırlı olsun canım Allah Analı babalı büyüsün bol sütün olsun 🧿🧿🙏🙏

Uygulamada da tam tersi yazıyor, “artık bebeğiniz daha hızlı kilo alıp büyüyecek” diye ama bakalım. Yine klasik, değişiyor tabi bebekten bebeğe ☺️

🥳🥳🥳🥳🥳🥳
Analı babalı sağlıkla büyüsün inşallah canım.

Kontrol gününe denk gelmiş en azından lekelenme, doktor da sorun görmediyse normal demek. Artık herkesten her an haber bekliyoruz, baksana geliyooor minnoşlar sıraylaaaaa 🤩
Ben korkuyorum yaa küvezler dolu dedi dr. Hiç ayağa kalkma dedi.😐 İnsanın eli ayağına dolanıyor bi duygusallık oldu ki gidene kadar.Çok şükür yine evimize geldik.Anlamadığım dr.um bana 35 haftalıksın diyo bata göre 36 doğumu 39 a kadar erteleyecek gibi ama benim kasılmalarım var o kadar beklemem tehlikeli olabilir mi diye düşünüyorum çünkü kan sulandırıcı iğne kullanıyorum bi gün önce kesmek lazım.Devlete de gidiceğim 2 Kasım da o dr.un yorumunu da merak ediyorum.

İnşallah 😊

Olsun ondan da yeriz sorun yok 😀

Doğacak doğacak aceleye gerek yok yavaştan geliyo öyle hissediyorum 😁😁

Olsun bence yine de şansını dene hemen pes etme bi hafta daha bekle belki değişir herşey tekrar normal doğum der

Hadi gözün aydın allah analı babalı büyütsün😍 herkes sordu ama cevabını ben de merak ettim açılman da olmuş niye bayılttılar ki
Ayyy ilk defa birisi gelecek hissediyorum dedi içime su serptin 😂😂 isteyen herkese gönlünce bir doğum hikayesi nasip etsin rabbim ☺🥰

35+0 2900 dedi doktorum 2-3 hafta ya alırız dedi herşey normal gidiyor dedi haftaya nst e yapalım tekrar dedi öksürüğüm için bir şurup verdi bitkisel. 1 hafta heyecan bakalım
Genel de 38 de alıyor gibi dr.lar benim bebeğimin kilosu biraz geride biz de 36 oluyoruz ama doğumu hiç konuşmuyor. Haftaya gel dedi ama.Sağlık ocağında son testleri yaptık kan da enfeksiyon var😐demiş aile hekimim dr.um yok dedi.Bizler de sağ salim bitirelim inş.şu süreci🤲

Ben korkuyorum yaa küvezler dolu dedi dr. Hiç ayağa kalkma dedi.😐 İnsanın eli ayağına dolanıyor bi duygusallık oldu ki gidene kadar.Çok şükür yine evimize geldik.Anlamadığım dr.um bana 35 haftalıksın diyo bata göre 36 doğumu 39 a kadar erteleyecek gibi ama benim kasılmalarım var o kadar beklemem tehlikeli olabilir mi diye düşünüyorum çünkü kan sulandırıcı iğne kullanıyorum bi gün önce kesmek lazım.Devlete de gidiceğim 2 Kasım da o dr.un yorumunu da merak ediyorum.

Ama sorun olacak bir şey olsa doktor söylerdi yaaa 🤷‍♀️ Hani tehlike olsa..

Ayyy ilk defa birisi gelecek hissediyorum dedi içime su serptin 😂😂 isteyen herkese gönlünce bir doğum hikayesi nasip etsin rabbim ☺🥰
Bilmem insan biraz hissediyo sanki öyle değil mi yoksa bana mı öyle geliyo zaten ne kaldı ki şurda 😊 amiiinn inşallah allah kolaylık versin hepimize 😍

Uygulamada da tam tersi yazıyor, “artık bebeğiniz daha hızlı kilo alıp büyüyecek” diye ama bakalım. Yine klasik, değişiyor tabi bebekten bebeğe ☺️

🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Kontrol gününe denk gelmiş en azından lekelenme, doktor da sorun görmediyse normal demek. Artık herkesten her an haber bekliyoruz, baksana geliyooor minnoşlar sıraylaaaaa 🤩
Evet aslında öyle yazıyo ama bende böyle oldu bi hafta 300gram falan aldı öyle yazdığında sonradan durakladı azaldı 3 haftadır 🙂

Ben hiç kalkmadan 14 hafta yattım canım çok önemli günlerdeyiz artık son zamanlar kesinlikle kalkma ciğerler ne kadar gelişti o kadar iyi bizimiçin . Bizler kasımın son dökülen yaprakları olacağız inşallah sabırla bekleyelimm

Kızlar bugün bütün gün karnimda garip hisler oldu şuan hala oluyo.Mesela şöyle bebek bı tarafıma vuruyo da sonra orada ayağını gezdirio gibi sertleşip dağılıo orası.Bazen batma şeklinde ağrıyla oluyo.Asiri hareket edio uyutmicak kadar.Kasilma denilen şey bu mu?Yarın yani artık bugün oldu ilk nst miz var.Kasilmaysa bu yaşadığım orda çıkar mı?Bu doguruorum demek mi?

Kızlar bugün bütün gün karnimda garip hisler oldu şuan hala oluyo.Mesela şöyle bebek bı tarafıma vuruyo da sonra orada ayağını gezdirio gibi sertleşip dağılıo orası.Bazen batma şeklinde ağrıyla oluyo.Asiri hareket edio uyutmicak kadar.Kasilma denilen şey bu mu?Yarın yani artık bugün oldu ilk nst miz var.Kasilmaysa bu yaşadığım orda çıkar mı?Bu doguruorum demek mi

Kızlar bugün bütün gün karnimda garip hisler oldu şuan hala oluyo.Mesela şöyle bebek bı tarafıma vuruyo da sonra orada ayağını gezdirio gibi sertleşip dağılıo orası.Bazen batma şeklinde ağrıyla oluyo.Asiri hareket edio uyutmicak kadar.Kasilma denilen şey bu mu?Yarın yani artık bugün oldu ilk nst miz var.Kasilmaysa bu yaşadığım orda çıkar mı?Bu doguruorum demek mi?
Canım kasılmada karın taş gibi sertleşir, bazen sipsivri olur. Kısa süre sonra düzelir. Ama bazen kendini çok fazla dayadığında da sert olur karın. Ama farkı anlarsın.

Günaydın kızlar ben de doğurdum. Üçüncü bebeğim sezeryan için haftaya gün almıştık,ama kızım akşam 8 gibi karnimda sertleşti,sancılar başladı. Hastaneye geldik. 60, karda sancı ve kalp atışı iki kere 90 Lara düşünce doktoru çağırdılar. Apar topar sezeryana girdim. Bebek iyi hamdolsun darısı sizlere

Onemli olan sizin ve bebisin iyi olması, saglikla buyusun yanınızda... merak ettimde Bu kadar acilmaniz varken neden sezaryene döndü olay

Gecmis olsun canim neden öyle birşey yaptilar

Açılma olmuyor diye mi sezaryene dönmüştünüz, hayırlı olsun 🙏

İnşallah 😊

Olsun ondan da yeriz sorun yok 😀

Doğacak doğacak aceleye gerek yok yavaştan geliyo öyle hissediyorum 😁😁

Olsun bence yine de şansını dene hemen pes etme bi hafta daha bekle belki değişir herşey tekrar normal doğum der

Hadi gözün aydın allah analı babalı büyütsün😍 herkes sordu ama cevabını ben de merak ettim açılman da olmuş niye bayılttılar ki

Ayy ne güzel haberler bunlar kızlar çok tebrik ederim Allah bağışlasın yavrunuzu.🙏 Darısı başımıza inş. Sağlıkla

Direkt olarak Sezaryeni kabul etmelisin o halde doktoruna güveniyorsan gerisi boş, yeter ki sağlıkla kavuşun ☺️🙏 doğum şeklinde en önemlisi hem anne hem bebek icin en dogrusunun seçilmesi, inşallah en hayirlisi olacak ikiniz icin de 🥰

Yaa maasallah, hos gelmis yavrukus 🥰🥰🥰

Yaa neden öyle oldu, sebep neydi acaba, ikiniz de iyisiniz dimi simdi?

Özellikle sağlık çalışanlarının çoğu böyle Allah hidayet versin 🤷🏻‍♀️ Ben toparlandın sanmıştım üzüldüm inşallah çabucak atlatırsın günden güne iyi oluyorsun bu da güzel.. Terleyerek atıyorsundur mikrobu iyi olucam de kendini koyverme hiç❤️

Gözünüz aydın.Allah analı babalı büyütsün inşallah 🥰😘 iyi hissettiğinde doğum hikayeni yaz 💕

🥳🥳🥳🥳🥳🥳

Walla ben çok titizleniyorum çıkınca eşime kontrol bile ettiriyorum dedikleri gibi neler vardır da işte

2-3 haftaya alırız bebği dedi bana bugün doktorum zamansız gelmese de 2 gün önce ağdaya gitsem 🙏

Hayırlı olsun canım Allah Analı babalı büyüsün bol sütün olsun 🧿🧿🙏🙏
Herkese çokkk teşekkür ediyorum 😘
Bebeğim makat gelişli olduğu için sezaryane döndü

Ay valla yoğunmuş hastane yoksa randevusuz gel artık bulamıyorsan alırım seni dedide o kadar sıra beklemeye üşeniyorum 😂 valla doğsun artık bel ağrısından ölücem
Benimde dün geceden beri bel ağrım başladı arada kasıklarıma vuruyor ama dayanilmiyvak ağrılar değil. Bu arada benim.hic acikligima bakılmadi . Bilmiyorum yani. Bel ağrım gidip geliyor . İlk doğum olcak inşallah ama anlayamadım öylece bekliyorum siddetlenmesini belkide stabil kalacak 38+3 olduk.

Günaydın kızlar ben de doğurdum. Üçüncü bebeğim sezeryan için haftaya gün almıştık,ama kızım akşam 8 gibi karnimda sertleşti,sancılar başladı. Hastaneye geldik. 60, karda sancı ve kalp atışı iki kere 90 Lara düşünce doktoru çağırdılar. Apar topar sezeryana girdim. Bebek iyi hamdolsun darısı sizlere

Tebrik ederim canım.. Sağlıkla büyütün 🤗

X