2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Doktoruma güveniyorum canım büyük de diyo şuan bile 39 haftalık gibi kafası benim haftam 36 bide maddi boyutu da var sezeryan olunca falan var da var
Canım benim korkum normal doğum sancısı çekip çekip de doğuramazsam bide o zaman sezeryana alırlarsa daha sıkıntı iki doğum acısını da yaşayacağım böyle veya vakum kullanacaklar bilemiyorum ki
Bence biraz erken konuşmuş haftaya baksın belki büyümeyecek kafası sen moralini bozma dua et bişey olmaz allahın izniyle sancıyı da ben olsam çekerim belli olmaz belki doğacak normal şekilde
Ah canım bir aydır falan böyle bu iki hafta sürekli önde gidiyor doktoruma güveniyorum ama kendimi normal doğuma çok hazırlamıştım nasip artık
Canım doktorum senelerdir güvendiğim tedavi gördüğüm birisi öyle boş yere beni yönlendirmez ama kafam karıştı neden bu kadar büyük acaba sağlık açısından da Bi sıkıntı mı var ki diye düşünüyorum

Hayırlı olsun o zaman Allah sağlıklı sihatli büyümesini nasip etsin. Olsun iki duyguyuda tatmış oldun boşver
Keşke tatmasaydim ilki normaldi zaten. Şükür yine atlattık bisekilde
Aaa Allah analı babalı büyütsün canım benim harika haber
Sağol canım
Selaam canım hadi geçmiş olsun darısı bizlere nasıl oldu sanciyla mi gittin
Teşekkürler sancıyla gittim 4 cm açılma birden 10 cm oldu tam bebek cikarken bayilttilar

Sağol canım

Teşekkürler sancıyla gittim 4 cm açılma birden 10 cm oldu tam bebek cikarken bayilttilar
Onemli olan sizin ve bebisin iyi olması, saglikla buyusun yanınızda... merak ettimde Bu kadar acilmaniz varken neden sezaryene döndü olay

Anladım :) bazı ülkelerde dediğiniz gibi ama sık muayene yapılan düzeni bildiğimiz için benim hep gözümü korkutmuştur bu durum. Sağlıkla kavuşun bebeğinize.
Amin amin benim 3. Ya diğerlerinde çok darıldığımız zaman içimi rahatlatmak için ikisinde de birer kez gittim bunda da cidden baştan beri hep sancım oldu ama doktorlar hep normal gördü şükür kontroller iyi gitti de geldik doğuma

Aynen dediğiniz gibi burda testini yapıp doktorlar kontrol günü aldıysanız kesinlikle 8. Haftada bakıyorlar öyle kafama göre gidiyim göreyim yok mecbur sakin sakin bekleyeceksin

İnşallah
Olsun ondan da yeriz sorun yok
Doğacak doğacak aceleye gerek yok yavaştan geliyo öyle hissediyorum
Olsun bence yine de şansını dene hemen pes etme bi hafta daha bekle belki değişir herşey tekrar normal doğum der
Selammm
Benimde bu sabah oldu doğumum çifte doğum hemde normalle karışık sezaryan
Darısı bekleyenlere
Hadi gözün aydın allah analı babalı büyütsün herkes sordu ama cevabını ben de merak ettim açılman da olmuş niye bayılttılar ki

Sağol canım

Gözün aydın canım tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün sağlıkla büyütsün inş.

Benim de bugün kontrol günümdü 35+6 yız. Maalesef lekelenmeler gördüm çamaşırımda.Bebekte biraz zayıftı.Neyse ki kontrol de şimdilik sorun çıkmadı eve geldik. Hiç kalkmayıp dikkat edeceğim mecburen.

Direkt olarak Sezaryeni kabul etmelisin o halde doktoruna güveniyorsan gerisi boş, yeter ki sağlıkla kavuşun doğum şeklinde en önemlisi hem anne hem bebek icin en dogrusunun seçilmesi, inşallah en hayirlisi olacak ikiniz icin de
Selammm
Darısı bekleyenlere
Yaa maasallah, hos gelmis yavrukus

Sağol canım

Yaa neden öyle oldu, sebep neydi acaba, ikiniz de iyisiniz dimi simdi?

Keske herkes senin gibi olsa insanlar cok egolu canim diploma olunca adam olduklarini saniyorlar. İyi desem yalan olacak iyi sayilmam canim. 2 gun once olecegimi dusunuyordum gerci ona kiyasla iyiyim
Dun aksam aldim ve nasil ciktim bilmiyorum sabah mumkun degil giremem yatktan kalkip wc ye gidiyorum dip dibe savasa gitmis gibi yataga zor birakiyorum kendimi
Canım terlemen çok iyi . Lohusa teri bende ikinci de öyle su gibi oluyordum. Vücudundan atıyorsun hamilelikten kalma odemleri. Usutme yeter terlemek nimet bu durumda
Ama benimki lohusaliktan degil ki canim koronadan saniyorum ilginc cunku hic boyle birsey yasamadim gece 3 defa pes pese nefes nefese ustumu degistirdim sonra terlediysemde uyudum yani korkuyorum daha cok usutursem diye

Az kaldi insallah bitecek gidecek canim yaa, cok sakat zamana denk gelmesi kotu olmuş

Özellikle sağlık çalışanlarının çoğu böyle Allah hidayet versin Ben toparlandın sanmıştım üzüldüm inşallah çabucak atlatırsın günden güne iyi oluyorsun bu da güzel.. Terleyerek atıyorsundur mikrobu iyi olucam de kendini koyverme hiç
Selammm
Darısı bekleyenlere
Gözünüz aydın.Allah analı babalı büyütsün inşallah iyi hissettiğinde doğum hikayeni yaz

Sizin de maşallahınız var bakalım haftaya ne olur ama bundan sonra fazla kilo almıyolar bende öyle oldu 36 dan sonra haftada 100 150 gram almış hemen hemen

Uygulamada da tam tersi yazıyor, “artık bebeğiniz daha hızlı kilo alıp büyüyecek” diye ama bakalım. Yine klasik, değişiyor tabi bebekten bebeğe

Selammm
Darısı bekleyenlere

Analı babalı sağlıkla büyüsün inşallah canım.

Kontrol gününe denk gelmiş en azından lekelenme, doktor da sorun görmediyse normal demek. Artık herkesten her an haber bekliyoruz, baksana geliyooor minnoşlar sıraylaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…