2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Geçenlerde bebeği doğum pozisyonu almayan arkadaşlar vardı, yapılacak egzersiz vb var mı diye. Az önce denk geldim, paylaşayım dedim

Bizim bugün kontrol vardı, kasılmalarımız birazcık artmış ama düzenli değil, açılmayı kontrol etmedi, perşembe tekrar gideceğiz. Ben şimdiye kadar doğum olur diyordum ama, şaşırdım dedi doktor da 😀 Bizim oğlan biraz tembel

Allah yardımcımız olsun son zamanlar çok zor.39+ lar geç değil mi peki canım sezeryan için benim ilk öyle oldu da gün vermişti ama sancı tuttu acil gittim neyseki dr. oradaydı sezeryana alınmıştım.
Doktorum herşey normal gittiği sürece 39larda alma taraftarı ben de ona çok güveniyorum ☺️ Sancı başlarsa tabi ki erken alacak herşeyimiz hazır bekliyoruz ☺️

Girmez dimi küveze ya

Sadece kilodan sebep girmez yani, ferah tut içini.. Ama tabi başka sebep vs. bişey çıkarsa onu Allah bilir elbet..

Yarın kontrol günü kızlar, bakalim nasil geçecek. İlk kez biraz stres yaptim bu kanal muhabbeti yüzünden 😬😬 sabah kan da vercekmisim ac karnina, dogum tahlili filan dediler. Nelere bakılıyor bilen var mi?

Benim de kontrol ve ilk nst çarşamba günü olacak.. Benim de kan tahlili bar bakılacak olan, liste olarak verdiler hatta bana neler bakılacağını ama standart şeylerdi, şöyle bi göz gezdirdim de..

Oyle olumsuz dusunme ALLAH beterinden korusun iyisin sen daha da iyi olacaksın inşallah.

Kızlar sabah nasipse doğuma giriyorum. Dualarınızda bana da yer açın lütfen. Oğluma sağlıkla kavuşalım inşallah

Kızlar yarın doğuma giriyorum dua eder dua bekleriz inşallah tüm anneler sağ salim kavuşur bebeklerine

Aaay çok heyecanlı 😍
Hadi kızlar, güzel haberlerinizi bekliyoruz.. Sağlıkla kavuşun..

Oyle olumsuz dusunme ALLAH beterinden korusun iyisin sen daha da iyi olacaksın inşallah.

Kızlar sabah nasipse doğuma giriyorum. Dualarınızda bana da yer açın lütfen. Oğluma sağlıkla kavuşalım inşallah

Kızlar yarın doğuma giriyorum dua eder dua bekleriz inşallah tüm anneler sağ salim kavuşur bebeklerine
Kızlar sağlıkla kavuşun inşallah bebislerinize, dualarımız sizinle, bizi habersiz bırakmayın 🥰🙏
Sadece kilodan sebep girmez yani, ferah tut içini.. Ama tabi başka sebep vs. bişey çıkarsa onu Allah bilir elbet..

Benim de kontrol ve ilk nst çarşamba günü olacak.. Benim de kan tahlili bar bakılacak olan, liste olarak verdiler hatta bana neler bakılacağını ama standart şeylerdi, şöyle bi göz gezdirdim de..

Aaay çok heyecanlı 😍
Hadi kızlar, güzel haberlerinizi bekliyoruz.. Sağlıkla kavuşun..
Bana direkt aç gel, doğum icin tahlil de, kan verceksin dediler demek ki standart seyler cnm cok sag ol 🥰🥰
Kızlar suyum ve nişanım aynı anda geldi. Hastaneye gidiyoruz. 😂
Yaaaa heyecanlı bir haber, hadi hayırlısı 😍 habersiz birakma biziii 🥰🙏

Yok daha doğurmadım. Sancıların artmasını bekliyoruz 😂 O değil de dün magnet siparişi verdim. Cuma gelecekti. 😂😂😂
Allah iyi etsin seni artık hastaneden eve çıkınca gelir onlar da 3 gün kalmazsın ya hastanede inşallah evine geçersin hemencecik 😄😄bir nefeste kurtulursun inşallah allah kolaylık versin 🤲

X