2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Yok canım doğum tarihi kesin olmadığı için henüz yapilmadi
Anladım canım ,bende nedense o testten çok korkuyorum çok şükür bişeyim yok ama ya pozitif çıkarsa son dk diye 😑
Ay bide bende bi duygusallık oldu ağlayıp duruyorum cuma doğum olacak nasipse hem hemen gelsin istiyorum hem bi panik hali 🥲

İyi akşamlar güzel anne adayları 😊.. Uzun zamandır yazmıyordum. Bugün korkulu rüyam olan çatı muayenem vardı. Bunu benim gibi stres yapanlar İçin yazıyorum :).. Sakın kimse telaş etmesin. Doktorun 2 parmağını sokup çıkarması 10sn sürdü toplam. Ben, bi dakika dr bey diyene kadar, dr bitti bile dedi .. hiç bir şekilde acı verici değil. Normal doğum istediğim için 41. haftaya kadar bekleyeceğim ben. Şuan 38+5 oldu. doğum pozisyonunda ama kanala yerleşmemiş daha. Geçen hafta çok ağrım vardı aslında ama bebenin keyfi yerinde sanırım içerde 😁.. pek gelesi yok şimdilik :KK66:.
Bugün aklımdan geçtin etiketlicektim yazmasaydın 😊 ben de senle hemen hemen aynıyım 38+3 bugün ve 2 hafta önce kasılmalarım vardı ilk o zaman çatı muayenesi yaptı doktor bir de geçen hafta yaptı bu hafta yapar mı bilmem kasılmalarım geçen hafta gittiğimde düzelmişti şimdi de akşamları çok hafiften adet ağrısı gibi bişeyler oluyo ama çok çok hafif şimdi de gelmeyecek mi acaba diye düşünüyorum hareketler yapıyorum plates topuyla bir de ev işleri yapmaya çalışıyorum yürüyüş nadiren yapıyorum bakalım ne zaman gelir bizimkiler benim de normal gözüküyo şuan 🙇‍♀️😏
Oyle olumsuz dusunme ALLAH beterinden korusun iyisin sen daha da iyi olacaksın inşallah.

Kızlar sabah nasipse doğuma giriyorum. Dualarınızda bana da yer açın lütfen. Oğluma sağlıkla kavuşalım inşallah
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sana da bizlere de inşallah güzel haberlerini bekliyoruz 🤗
Kızlar yarın doğuma giriyorum dua eder dua bekleriz inşallah tüm anneler sağ salim kavuşur bebeklerine
Hadi sağlıkla doğsun inşallah 🤗

Anladım canım ,bende nedense o testten çok korkuyorum çok şükür bişeyim yok ama ya pozitif çıkarsa son dk diye 😑
Ay bide bende bi duygusallık oldu ağlayıp duruyorum cuma doğum olacak nasipse hem hemen gelsin istiyorum hem bi panik hali 🥲
Ayy çok az kalmış benim zamanı belli olmadığı için sanki hiç daha gelmicekmis gibi kesin tarih belli olsa bende çok ağlardım.

Kızlar yarın doğuma giriyorum dua eder dua bekleriz inşallah tüm anneler sağ salim kavuşur bebeklerine
Ayy çok heyecanlı İnşaAllah sağ salim sağlıkla kavuşursunuz bebeğinizle.Çok güzel bir doğum olur.❤️🥰 Artık sıra bizlere de gelecek, hepimiz kavuşalım bebeklerimizle.🤲Duygulanmaya başladım ben de bu arada 38+ kaç oluyor sizin?

Oyle olumsuz dusunme ALLAH beterinden korusun iyisin sen daha da iyi olacaksın inşallah.

Kızlar sabah nasipse doğuma giriyorum. Dualarınızda bana da yer açın lütfen. Oğluma sağlıkla kavuşalım inşallah

Sağlıkla al kucağına canım 🙏. Bizi de haberdar et mutlaka. 🌺

Duygusallık ben de de had safhada yaa her şeye aglayasım geliyor 😂 hamilelik hormonları yine iş başında ☺️ cumaya bir şey kalmadı sağlıkla kavuşun inşallah 🙏
Sağlıkla sıhhatle gelsin dünyaya 🙏 bizi de haberdar et mutlaka ☺️

Ayy çok heyecanlı İnşaAllah sağ salim sağlıkla kavuşursunuz bebeğinizle.Çok güzel bir doğum olur.❤️🥰 Artık sıra bizlere de gelecek, hepimiz kavuşalım bebeklerimizle.🤲Duygulanmaya başladım ben de bu arada 38+ kaç oluyor sizin?
Allah razı olsun canım inşallah yarın 38+0 oluyorum

Sağlıkla al kucağına canım 🙏. Bizi de haberdar et mutlaka. 🌺

Duygusallık ben de de had safhada yaa her şeye aglayasım geliyor 😂 hamilelik hormonları yine iş başında ☺️ cumaya bir şey kalmadı sağlıkla kavuşun inşallah 🙏

Sağlıkla sıhhatle gelsin dünyaya 🙏 bizi de haberdar et mutlaka ☺️
İnşallah fırsat bulduğum gibi yazarım buraya♥️

melinda- melinda- canım 38+ kactasin.Dogum belirtin var mı?Gebeliği en ilerde seni görüyorum🥰 kendime pay cikaricam da😂😂ben yarın tam 36 haftayı dolduruorum.Normal doğum mu planliosunuz?
38+4teyim, gittikçe daha zor oluyor bu hafta fena ağırlaştım hiç hareket edemiyorum ayakta duramıyorum oturamıyorum yattığım yerden kalkamıyorum😂ama doğum belirtisi yok😣 iç karnım mı küçük niye böyle bilmiyorum sanki çocuğum sığmıyor içeriye😄sezeryan olacağım 39+larda,günü henüz belli değil az kaldı ama neyse ki 😂şu anda kendisi gelirse de sevineceğim😂

38+4teyim, gittikçe daha zor oluyor bu hafta fena ağırlaştım hiç hareket edemiyorum ayakta duramıyorum oturamıyorum yattığım yerden kalkamıyorum😂ama doğum belirtisi yok😣 iç karnım mı küçük niye böyle bilmiyorum sanki çocuğum sığmıyor içeriye😄sezeryan olacağım 39+larda,günü henüz belli değil az kaldı ama neyse ki 😂şu anda kendisi gelirse de sevineceğim😂
Allah yardımcımız olsun son zamanlar çok zor.39+ lar geç değil mi peki canım sezeryan için benim ilk öyle oldu da gün vermişti ama sancı tuttu acil gittim neyseki dr. oradaydı sezeryana alınmıştım.

X