2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Niyetimiz iyi

Bu arada canım senin plesanta yukarı çıktı mı sonradan?

Drm coraspini kesti iğne kullanıyorum daha iğneyi ne zaman bırakacağınızı söyledi mi dr bana doğumdan bi gün önce yapma dedç beni ürkütüyo bebeğe birşey olur diye

Yok verilmedi 2 çocuğumda verildi ikisinde verilmedi

Merhaba kızlar, bi gün içerisinde nasıl besleniyorsunuz neler yiyorsunuz yazarsanız sevinirim.Bebeğin kilo alması için ben muza, süte, cevize ağırlık verdim şu an da bi kase yoğurdumu yiyorum. Biraz toparlasın istiyorum bu hafta kontrolde inş.

İlişkinin açılmaya mı yardımı oluyor yoksa perinenin esneklik kazanmasına mı?

kuzum kefir, badem ve kaşar da bebeğe kilo aldırıyormuş.
bende o şekilde beslendim hafta sonu kontrolüm var bakalım toparladı mı merak ediyorum :)

Benimki vajinal muayene + kültür dedi bir hafta sonra. Belki bir hafta daha bekler senin doktorun 37. Haftada olduğu için. Devlet mi özel mi senin doktorun canım?

İlişkinin açılmaya mı yardımı oluyor yoksa perinenin esneklik kazanmasına mı?

Cinsel ilişki vücutta oksitosin hormonunun salgılanmasına yardımcı oluyor. Oksitosin de doğumu başlatan hormon aynı zamanda meni içerisinde bulunan prostaglandin de yine doğumu tetikliyor. Suni sancı yerine ilişki öneriyor o nedenle doktorlar. Ama biz ne yaparsak yapalım eğer bebek hazır değilse yine kendi istediği zaman gelmeyi seçecektir

İyi yapmışsın yarasın bebişe Ben de böyle besleniyordum ek olarak her akşam bir kase yoğurt ve diğer meyvelerden de yiyordum.ama son zamanlarda dikkat etmemeye başladım ne bulursam onu yiyorum haşlanmış yumurtada kilo aldırıyormuş sevmediğimden yiyemedim pek

Bu perine masajı perineyimi açıyo esniyo mu orası doğuma kadar bari

İyi geceler 20kasım doğum olanlar sezeryen hangi gün doğurabiliriz dr. Um 10 kasımdan 15 kasıma kadar dio
Benim 18’i doktor 11 i için uygun bir tarih dedi ama ben daha mı erkene alsaydık diyorum aniden gelince acilde eşimi yanıma almıyorlar covid testi ne ara yapılacak, ya doktora ulaşamazsam vs gibi endişelerim var

Drm coraspini kesti iğne kullanıyorum daha iğneyi ne zaman bırakacağınızı söyledi mi dr bana doğumdan bi gün önce yapma dedç beni ürkütüyo bebeğe birşey olur diye
Yok yok canım korkma coraspin etkisi çok yüksekmiş asıl önemli olan o . Banada 1-2 gün önce iğneyi bırakırız dedi. İlk doğumumda doğum olacağı tahmin edilemedi ameliyat tan 3 saat önce vurmuştum çok şükür iyiyz bak etkisi olmadan atlattık

Kızlar alakasız bir şey soracağım. Doktorlarınıza hediye ne almayı düşünüyorsunuz? Ya da alacak mısınız Ben şu baskılı bebek çikolatalarından bir kutu da doktora ve çalışanlarına yaptırıp götürsem mi diyorum ama bilemedim garip mi olur ki

Salı sezeryan olacağım pazartesi olma dedi iğneyi ama ben yinede soracağım dra bezdirdim adamı

Kesek canım bu arada sen tam tersini sormuşsun sanırım 1-2 gün iğne olmayınca bebeği besleyen kanallara pıhtı atıp tıkayabilir ama artık bebeklerimiz uzun süre aç durabilecek konumda doğunca anne sütünün az olabileceğine de hazır vücutları endişe etme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…