2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Sağ ol canım. İnşallah. Havucu deneyeceğim. Ben bu ara bir kilo aldım ondan hurma yeme diyor

Kızlar su neden azalır? Dokuza düşmüş suyumuz. Yarın bir test var onu yapacaklar. Akıntım oluyor ara ara. O bebeğin suyu mu yoksa idrar yolu enfeksiyonu ile mi ilgili diye. Moralim bozuldu biraz.
Düşmesi riskli bir durum yaratıyor muymuş? Yoksa düşüş devam mı edecek diye kontrol edecek doktor?

Hint yağını göbeğe mı sürüyorduk sancı için
Ahududu çayı da açılma yapıyodu di mi
Aynen hint yağını bir arkadaş yazmıştı masaj yaparak göbek ve çevresine sürmek sancı başlatıyormuş :). Ahududu için de doğumu başlatmak için kolaylaştırmak için diyorlar. Deneyip göreceğim

İnşallah canım. Dikkat etmeye çalışacağım vaktinde gelir inş.

İnş. yinede vaktinde doğar biraz toparlar tek istediğim bu

Bende Meryem Ana otu, ahududu yaprağı ve Hint yağını aldım yarın veya bir sonraki gün yapmaya baslayacam suan grip gibi olduğumdan biraz toplamak istiyorum
Geçmiş olsun ahududu yaprağı nasıl kullanılıyor sıcak suda bekletip mi içiyoruz
Sağ ol canım. İnşallah. Havucu deneyeceğim. Ben bu ara bir kilo aldım ondan hurma yeme diyor
hm olsun o kadarcık son haftalardayız

İştah kesinlikle etkili canım. Benim de kilosu karın çewresi hep geride kaldı bir dönem. İştahım yoktu. Sonra bir anda açıldı, asla durdurulamıcak gibi hem de. O ara bebek de kilo aldı. Şimdi yüksek olmasa da en alt gelişimde deil .Sen de başta istemesdn de zorla kendini. Yedikçe artıcaktır

Sezeryan kordon vardı bebeğimin boynunda 2 defa duramadım

Evet ben de anlamadım birden öyle oldu.Ama dikkat edeceğim.Umarım toparlarız inş.

Haftamız aynı ve benimde bebeğimin kilosu aşağı yukarı sizinki kadar kafa çevresi de 2 hafta önde gidiyor bir kaç kontroldür ama doktor genetik olabilir kafası için dedi korkulacak birsey değil dedi devlete mi gidiyorsunuz benim devletteki doktorum haftalık kontrollerle takip edeceğiz dedi duruma göre karar verecek sanırım şuan benimde sancım vs çıkmadığı için

Özele gidiyorum ben de haftalık kontrol şeklinde ilerliyorum şu anda. Umarım normal doğum için engel değildir.

Hadi ya. Beni. 8 kasim gözüküyor 26 ekimde nasipse giricem
13 gün bana 10 gün önce bide 15 kasım da olur dio 5gün önce anne karnında ne kadar dursa o kadar iyi dio iyi de ya sancı gelirse baştan beri 1 hafta önden gittik zaten hesap mı yapamıyo anlamadım

O hafta el ayak benimde iki hafta öndeydi bu hafta kendi haftasindaymis
Sezeryan kordon vardı bebeğimin boynunda 2 defa duramadım
İyi yapmışsın bende kizimda o riskle sezeryan olmustum
13 gün bana 10 gün önce bide 15 kasım da olur dio 5gün önce anne karnında ne kadar dursa o kadar iyi dio iyi de ya sancı gelirse baştan beri 1 hafta önden gittik zaten hesap mı yapamıyo anlamadım
Bende öyle düşünüyorum ne kadar dursa o kadar iyi...ama doktorum gün verince tabi işine karisamadim

Bizde bugün konteoldeydik ilk nst mize girdik 34+0 ız 2900 kg olmuşuz kilo neredeyse 3 hafta önde dedi suyumuz iyi doktor bey göbeğin aşağı inmiş diyorlar dedim rahim ölçümünden sonra (3.8cm) al fotosunu vereyim göster diyo bir sinirlendi millete neymiş onlar mı taşıyormuş nasıl gıcık insanlar var adam benim yerime öyle atarlandı ki hoşuma gitti ohh dedim benim diyemediklerim. Coraspin kesti iğneye devam dedi içecek herşey serbest dedi adaçayı ı abartma sadece dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…