2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar şu perine masajını yapayım dedim ayaklarını dayıyo kaburgalarıma izin vermiyo azcık yapabildim ama içeriye sokamadım parmağımı acıyo sanki daraldı vajinam dıştan yüzeysel ne kadar yapabildiysem yaptım eşime de söyledim ama yok onda da acıdım sonra dedim ki en iyisi ilişki bu masajla uğraşılmıyo ki şu mantar için kullandığım fitil bitsin bikaç gün sonra ilişkiye başlıcam

Arkadaşlar doğurdum ben biraz zor oluyo kendime gelmem ama şükür minnak kızım da iyi uyuyo
Hadi gözün aydın canım
Vala kız kardeşim devlette 4500, ile doğum yapti 39da gelmişti bebek yürüyüşe devam edin kendinizi normal doğuma hazırlayın
Bugün doğdu kuzum. Sipinal sezeryan. 36+4 şükür yanımda. Herkese hayırlı doğumlar diliyorum. Ayrıntılı şimdi yazamam biraz zaman sonra inşallah yazarım
Gözün aydın canım

Bugün doğdu kuzum. Sipinal sezeryan. 36+4 şükür yanımda. Herkese hayırlı doğumlar diliyorum. Ayrıntılı şimdi yazamam biraz zaman sonra inşallah yazarım
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün yanında olmasına sevindim sende hemen toparlanırsın inşallah

Ahaha alemsin Benim başlarda plesanta aşağı yerleşimliydi, sonra miyomlar çıktı, sonra lekelenmem oldu derken biz hamile olduğumu öğrendikten 3 ay sonra falan doktor öyle birşey demediği halde kestik ilişkiyi korktuk. Bugün mantar ilacıma başlıcam merhemiyle beraber ben de. Ve 38 den itibaren ilişkiye başlıcam açılmama yardımı olur diye, müjdeyi verdim tövbe Yarabbim

Özele gidiyorum ben de haftalık kontrol şeklinde ilerliyorum şu anda. Umarım normal doğum için engel değildir.
Benim de göbek çevresi 3 hafta ilerden gidiyordu. Hatta şeker taraması, üç aylık şeker ölçümü vs yaptırmış olmama ve normal çıkmasına karşın doktor üç aylık şeker ölçümünü yeniden istedi nolur nolmaz diye ama o da normal çıkınca yapısı böyle demek ki dedi. Fakat bu hafta gittiğimizde haftasını yakalamıştı. Her hafta aynı ivmede kilo almıyorlar bence sizlerinki de yakalar ya da yaklaşır diye düşünüyorum. 37itibariyle de kiolo alım hızları düşüyor demişti youtube da izlediğim bir ebe.

Benim haftaya alınacak vajinal kültür
Bana doktorum bir şey demedi ama bir sonraki muayenemi tam 36+6 olduğum güne verdi. Belki de alacaktır kültür. Sorsam mı acaba ya...

hayırlı evlat olsun canım. Rabbim bizlere de sağlıkla kavuşmak nasip etsin

Sağlık ocağından geliyorum kızlar doğum öncesi görüşelim demişlerdi,kan verdim ebe biraz bilgi verdi, doğumdan 6 gün sonra bebişten topuk kanı alıyorlarmış o zamana çağırdılar tekra, içim nasıl tuhaf oldu yaa
Hala şaka gibi geliyor bazı şeyler

Biz de ilk 3 ay önceden düşüğüm olduğı için ilişkiyi kesmiştik sonra araya plasenta previa girdi 3 ay da ordan gitti sonra düzeldim ama bu sefer de ayda 2 kez ancak yapabildik tuhaf oluyo kocaman göbekle diye zaten küçüldü daraldı fark ettim yani eski esneklik yok bende telafi etmem lazım doğum kolaylığı için olsun müjdeler kötü değil sonu güzel bişey olacak sonuçta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…